Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > C > Slevové kupóny a slevové kódy do Crediton.cz
Crediton.cz

Crediton.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.34/5, 125 hlasování)
Pokračovat na www.crediton.cz

Aktuální slevy a akce (září 2023)

Více o Crediton.cz

Nakupování na Crediton.cz...

Máte hluboko do kapsy nebo se vám splatnosti přesně nekryjí s datem, kdy dostáváte výplatu? Zkuste se podívat na možnosti půjček společnosti Crediton. Crediton nabízí svým klientům maximální komfort a pohodlí pro sjednání rychlé půjčky, krátkodobé půjčky nebo online půjčky.

Společnost Crediton je mezinárodní obchodní společností sídlící v lotyšské Rize. Půjčku od Creditonu si dokážete vyřídit již během 30ti minut. Své finanční problémy tak vyřešíte okamžitě bez nutnosti kamkoliv chodit.

Crediton slevové kupóny a slevové kódy

Crediton se řídí kodexem pro zodpovědné půjčování. Upozorňuje své zákazníky na fakt, že půjčka se nebere na lehkou váhu a žádá o zvážení, zda je krátkodobá půjčka pro Vás nezbytná a žádá, abyste se ujistili, zda budete mít v budoucnu dostatek finančních prostředků pro splacení celé půjčky. Půjčku si můžete zvolit přesně na stokoruny a nemusíte tak brát více peněz než potřebujete – což je pro Vás ve výsledku levnější.

Pokud byste měli problémy s termínem splátek, existuje u Creditonu možnost prodloužení půjčky. Za poplatek tak můžete odložit termín splatnosti. Cílem Creditonu není těžit ze soudních vymáhání půjčených částek. Firma profituje z úroků a poplatků za půjčení – je v jejím zájmu aby i vy jste zaplatili své dluhy včas a řádně.

Crediton je primárně zaměřen na krátkodobé půjčky, které lze vyřídit rychle a obvykle splatit do 30ti dní. Nejsou zde obvykle žádné splátky a celá částka včetně úroku se pak hradí najednou.

Vaše první půjčka může být pouze do výše 8 000 korun. Pokud ji splatíte a budete chtít v budoucnosti požádat o další, můžete si půjčit až 20 000 korun. Výhodou služby je také transparentnost. Při poskytnutí půjčky online na stránkách Creditonu, vidíte půjčenou částku včetně úroků a dalších poplatků. To je částka, kterou na konci zaplatíte, nic dalšího Vám nebude účtováno, pokud vše splatíte v řádném termínu. Další poplatky jsou účtovány za požádání o prodloužení půjčky a případně penále za nesplácení.

Registrovat k půjčce se můžete online nebo můžete zavolat na telefonní číslo uvedená na stránkách, kde můžete celý proces půjčení konzultovat s operátory. Pro ujištění, že jednáte se seriózní společností, si přečtěte etický kodex společnosti. Věříme, že se vším co v něm najdete, budete 100% souhlasit.

Pro získání půjčky od CreditOn.cz musíte:

- být občanem České republiky

- být ve věku od 18 do 75 let

- mít účet v jedné z bank České republiky (v případě, že chcete využít účet jiné osoby, je třeba nám zaslat dispoziční právo k danému účtu)

- mít příjem, díky kterému budete schopen splatit půjčku

- mít aktivní připojení k mobilní síti a internetu

Navštivte www.crediton.cz

Jak uplatnit slevový kód na Crediton.cz?

Jak požádat o půjčku na Crediton.cz?

1) Na titulní straně si pomocí posuvných jezdců nastavíte částku půjčky, jakou požadujete a počet dní na které si chcete peníze zapůjčit. Poté vyplníte jednoduchý formulář.

Crediton slevové kupóny a slevové kódy

2) Na telefonní číslo, které jste vyplnili, vám přijde SMS zpráva, kterou se ověří platnost telefonního čísla.

3) Zaškrtnutím políčka „prohlašuji“, dokončíte registraci.

4) Počkejte, budete informováni, zda je půjčka schválena nebo zamítnuta. Žádosti jsou zpracovávány i během víkendu, takže můžete žádat kdykoliv.

5) Pokud jste si na stránkách Creditonu již v minulosti půjčovali, můžete další půjčku provést přes svůj profil, telefonicky, nebo prostřednictvím SMS s textem:

CON(mezera)Sleva(mezera)vybraná částka půjčky(mezera)počet dní (mezera)rodné číslo - odeslanou na číslo 604 967 394. Je potřeba dodržet celkový formát sms - mezery, nepřidávat informace navíc. Například: žádost o 5000,- CZK na 30 dní:

CON sleva 5000 30 220101356 (cena SMS dle příslušného operátora)

Navštivte www.crediton.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Crediton.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.