Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > C > Creditportal.cz slevový kupón
Creditportal.cz

Creditportal.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.86/5, 64 hlasování)
Pokračovat na www.creditportal.cz/cs

Aktuální slevy a akce - srpen 2022

Více o Creditportal.cz

Nakupování na Creditportal.cz...

Potřebujete rychlou půjčku na nějaké akutní výdaje? Každému se někdy v životě stane, že má nečekané výdaje, které není v tom okamžiku schopen pokrýt – ať už se jedná o rozbité auto, které potřebujete k práci či podnikání, rozbitou pračku nebo nečekaný školní výlet. Creditportal.cz Vám půjčí online během několika minut, a to na cokoliv budete chtít.

CreditPortal je mladá dynamická společnost, která se snaží odlišit od ostatních firem poskytující krátkodobé půjčky. Tím rozdílem je důvěryhodnost a propracovaný etický přístup ke všem zákazníkům. Služby jsou designovány tak aby pomohly s neodkladnými finančními výdaji. Maximální splatnost půjčky je 30 dní. Peníze se platí najednou – nikoliv formou splátek.

U CreditPortal.cz se můžete těšit na rychlé a přímočaré vyřízení Vaší žádosti, zaslání peněz ihned po schválení, osobní přístup přes klientské centrum, důvěryhodnost vedení společnosti, věrnostní slevy, výhody při půjčkách na složenky a faktury, půjčky bez ručitele, jednoduchou a srozumitelnou smlouvu, fórové a pevně dané poplatky a také profesionální klientský servis.

Před každou půjčkou si dobře rozmyslete, zda je půjčka opravdu jedinou možností, kterou máte. Přesvědčte se také, zda budete mít v následujících Vámi zvolených dnech až týdnech dostatek prostředků pro splacení této půjčky. Půjčku nepoužívejte na pokrytí splátek dalších půjček a úvěrů. Pokud se při splácení dostanete do problémů se splácením můžete požádat o refinancování půjčky. V tom případě Vám bude nastavena nová smlouva s novými podmínkami splacení. Pokud se i tak dostanete do problémů se splácením udržujte těsný kontakt s věřitelem a příslušnými státními orgány tak, aby bylo možné vyřešit tuto situaci rychle a hladce.

Postup pro poskytnutí půjčky se liší podle toho, zda jste nový zákazník nebo si půjčujete od CreditPortal.cz opakovaně.

Věříme, že se se Vám díky půjčce od CreditPortal.cz podaří překonat své finanční potíže a že už se nebudete muset na společnost znovu obrátit. Pokud ale přece jen budete potřebovat půjčku další, výhodné podmínky CreditPortal.cz jsou pro Vás vždy k dispozici.

Navštivte www.creditportal.cz/cs

Jak uplatnit slevový kód na Creditportal.cz?

Jak požádat o půjčku? Je to jednoduché. Sledujte následující kroky.

1) Na titulní straně nalezněte a nastavte políčka požadovanou částku a splatnost. Vpravo v počitadle vidíte, kolik si půjčujete, kolik na konci zaplatíte, kdy je termín splacení a jaká je roční úroková sazba (slouží pro porovnávání s jinými úvěry a půjčkami). Vše potvrďte zeleným tlačítkem.

2) Nyní vyplňte své osobní údaje do formuláře a zaškrtněte souhlas s podmínkami, které si předem ale přečtěte. Odešlete žádost.

3) Vyčkejte na zpracování žádosti. Informace o schválení či neschválení Vám přijde na Váš mobilní telefon a do e-mailu.

4) V případě kladného vyřízení žádosti budou finanční prostředky okamžitě odeslány na Váš bankovní účet.

Navštivte www.creditportal.cz/cs

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Creditportal.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.