Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > D > Slevové kupóny a slevové kódy do Dek.cz
Dek.cz

Dek.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.11/5, 57 hlasování)
Pokračovat na www.dek.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Dek.cz

Nakupování na Dek.cz...

Stavebniny Dek akciová společnost jsou největší společností ze skupiny DEK. Společnost vznikla už v roce 1993 pod názvem DEKTRADE a zabývá se výhradně obchodem se stavebními materiály. V roce 2003 došlo k transformaci do akciové společnosti. DEK nabízí mimo e-shopu také prodejny. Síť poboček stavebnin DEK je rozmístěna po celém území České republiky a pokrývá všechna regionálně významná města.

Dek slevové kupóny a slevové kódy

Na stránkách internetového obchodu DEK.cz je možné nakupovat stavební materiály, nářadí a doplňky ze sortimentu společnosti Stavebniny DEK. Je možné si také rezervovat a půjčovat stavební stroje a nářadí. Podmínkou pro nákup je výběr pobočky, kde budete svůj nákup realizovat. Ovšem pro nákup nemusíte být podnikatelem. Před nákupem se ovšem musíte vždy registrovat nebo přihlásit do svého existujícího účtu.

Základním sortimentem jsou samozřejmě stavebniny. V tomto segmentu si můžete vybrat: hrubá stavba, hydroizolace, tepelná izolace, ploché střechy, šikmé střechy, zateplovací systémy, dřevo, suchá výstavba, stavební výplně, stavební chemie, podlahy a obklady, klempířské prvky, drenáže a odvodnění.

Na své si tu ale přijdou i zkušení elektrikáři. V elektromateriálu hledejte: vypínače a zásuvky, svítidla, žárovky a zářivky, prodlužovací kabely a vidlice, kabely a vodiče, úložný a spojovací materiál, rozvodnice a rozvaděče, modulové přístroje a pojistky, hromosvody a uzemnění, elektrické vytápění, ventilátory, potřeby moderní domácnosti, Philips Hue a výprodej.

V segmentu vody, topení a plynu hledejte: topení a ohřev vody, armatury, rozvody vody a topení, odpadní systémy, termostaty a regulátory, čerpací techniku, obnovitelné zdroje a klimatizace, sanita, regulace a měření nebo izolace.

Vybavit tu můžete také svou dílnu nebo se připravit na práci co se nářadí týče. Nářadí můžete vybírat podle profese nebo podle zaměření: broušení a frézování, řezání a dělení, měření, sekání a bourání, spojování, tmelení a lepení, úklid a čištění, vrtání, pracovní oděvy a ochranné prostředky, zakrývání, zařízení staveniště a dílny.

Mezi další sortiment pak patří barvy a laky s nabídkou: barvy na dřevo a interiér, barvy na dřevo a exteriér, impregnace, barvy na kovy, ředidla a rozpouštědla, interiérové barvy, montážní pěny, nátěry na beton a další.

Dek.cz myslí také na Vaši zahradu se sortimentem: zahradní nábytek, grily, pro děti, bazény, nádrže na dešťovou vodu, zahradní domky, ploty, venkovní dlažby, terasy, venkovní svítidla, zahradní nářadí.

Dále můžete nakupovat profesionální drogerii nebo interiérový nábytek.

Jak jsme již zmínili, při nákupu musíte vždy zvolit prodejnu, která poslouží pro dodání zboží, které požadujete. To pak můžete odebírat osobně nebo je možné objednat dopravu kurýrní službou PPL. Cena poštovného je počítána podle charakteru zboží. Platit můžete kartou on-line, při odběru zboží, zálohovou fakturou před uskutečněním odběru nebo na fakturu.

Věříme, že se stavebninami a dalším zbožím z Dek.cz budete spokojeni a že špičkový servis bude natolik dobrý, že už nebudete chtít zboží odebírat nikde jinde.

Navštivte www.dek.cz

Jak uplatnit slevový kód na Dek.cz?

Dek.cz nenabízí žádnou možnost uplatnění slevových kódů. Proto všechny akční nabídky, které naleznete na stránkách našeho slevového portálu SlevovyKupon.net, získáváte automaticky po přechodu do Dek.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.dek.cz

Stavebniny DEK leták

Na webových stránkách dek.cz je možné nakupovat stavební materiál, nářadí a doplňky ze sortimentu společnosti Stavebniny DEK. Zároveň můžte rezervovat zboží a půjčovat si stavební stroje a nářadí na jednotlivých pobočkách. Podmínkou pro nákup je vždy výběr pobočky prostřednictvím které se bude nákup realizovat. V internetovém obchodě mohou nakupovat podnikající i nepodnikající osoby. Vždy je nutné se přihlásit. Ať už nakupujete na internetu nebo přímo zajdete na prodejnu, hodí se prohlédnout si Stavebniny DEK leták. Tento leták dostává pár vybraných jedinců v papírové podobě. Ostatní si musí Stavebniny DEK leták najít sami prostřednictvím internetu. My na SlevovyKupon.net vám vyhledávání usnadníme. Stačí navštívit profil obchodu DEK.cz a my vás na aktuální akční leták rádi odkážeme. :-)YouTube

22.5.2024: Střešní okna
19.1.2024: Pracuj u nás
21.11.2023: DEK PŮJČOVNA
13.11.2023: Katalogy DEK
1.9.2022: Weber tmel 700
11.5.2021: Míchadla Extol
8.10.2019: DEK METAL spot
9.8.2019: Seřízení PSK
16.5.2018: Lidé DEKu
7.2.2018: TOPDEK
13.10.2017: TOPSTONE


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Dek.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.