Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > D > Deksolar.cz slevový kupón, Deksolar.cz slevový kód

Deksolar.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(2.68/5, 28 hlasování)
Pokračovat na deksolar.cz

Aktuální slevy a akce - leden 2023Více o Deksolar.cz

Nakupování na Deksolar.cz...

Přemýšlíte o nákupu fotovoltaického systému? Stále váháte, zda si jej pořídit? Chcete šetřit životní prostředí i svoji peněženku? Pak vítejte na stránkách portálu Deksolar.cz. Otázka ovšem je. Když je tolik nabízejících firem, co by vás mělo přimět k volbě právě Deksolaru?Firma Deksolar se zaměřuje pouze na fotovoltaické systémy a díky tomu vám je schopná nabídnout komplexní služby v oblasti fotovoltaiky od prvotního návrhu, přes administraci, dodávku až po samotnou instalaci tohoto systému. Deksolar je součástí holdingu DEK, který můžete znát z oblasti stavebnictví.

Deksolar vám navrhne solární elektrárnu na míru. Vyřídí za vás dotaci v rámci programu Nová zelená úsporám. Takový státní příspěvek může činit až 170 000 kč. Uleví také vašemu rodinnému rozpočtu nabídkou financování na splátky. Optimalizují pro váš využití vyrobené energie a sníží energetickou náročnost vaší nemovitosti.

V nabídce jsou 3 základní programy. Vis y můžete rozmyslet, který bude nejvhodnější pro vaší nemovitost. Chcete ohřívat teplou vodu za pomoci vlastní elektrické energie? Na to můžete dostat dotaci až 3 500 Kč. Chcete vytápět svůj dům tepelným čerpadlem a využívat rekuperaci na klimatizaci? Máte bazén? Pak je vhodná zlatá střední cesta. I zde můžete ušetřit s dotací a to až 65 500 kč. Pokud chcete větší soběstačnost a chcete aby váš dům byl nezávislý na dodavateli elektrické energie, pak je tu pro vás kompletní pgoram. S ním ušetříte až 170 000 Kč. Každý z těchto programů je na Deksolar.cz důkladně představen a je zde možnost samozřejmě kombinace nebo rozšíření některého z těchto programů. Nic není vepsáno v kameni.

Pokud máte zájem, můžete okamžitě zavolat na infolinku nebo můžete zadat své jméno a svůj kontakt. Tak vás budou operátoři s informacemi kontaktovat sami. Pokud víte, že je toto řešení pro vás zatím nedostupné, můžete se alespoň stát fanoušky na Facebooku nebo můžete odebírat novinky o elektrické energii a stavebnictví prostřednictvím e-mailového newsletteru. Informovaný zákazník totiž nejvíce ušetří.

Pokud máte vážný zájem, vyplňte krátký dotazník a nabídka bude připravena na míru. Deksolar.cz také poslouží jako informační portál. Pokud máte zájem dozvědět se více o dotacích, díky kterým zákazníci šetří (a to nejen u Deksolaru), důkladně si web prostudujte. Jsou to peníze zdarma, které byste měli využít. Vyděláte na tom jak vy, tak životní prostředí.

Věříme, že budete s nabídkou i vypracovaným řešením od Deksolar.cz spokojeni. Myslete na to, že šetříte jak životní prostředí, tak svoji peněženku. Nezapomeňte se o možnosti ušetřit na energiích za využí solární energie svým přátelům a dalším majitelům nemovitostí. Zajisté vaše doporučení ocení. :-)

Navštivte deksolar.cz

Jak uplatnit slevový kód na Deksolar.cz?

Deksolar.cz není internetovým obchodem. Není proto možné využívat slevové kódy. Veškeré nabídky, které jsou u nás zveřejněny, získáte automaticky po přechodu do Deksolar.cz skrze naše odkazy ve slevových kupónech.

Navštivte deksolar.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Deksolar.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.