Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > D > Depositphotos.com slevový kupón, Depositphotos.com slevový kód
Depositphotos.com

Depositphotos.com slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.54/5, 39 hlasování)
Pokračovat na cz.depositphotos.com

Aktuální slevy a akce - květen 2022

Více o Depositphotos.com

Nakupování na Depositphotos.com...

Mnoho lidí v tvůrčí branži nebo v oblasti marketingu potřebuje často své texty nebo výtvory doplnit tematickými fotografiemi, které není, jak v tu chvíli získat jinak, než si je koupit nebo získat nějaké, které nejsou vázány právy. Proto je tady portál DepositPhotos.com, který Vám nabízí více než 50 milionů vysoce kvalitních obrázků tzv. „royalty free“ tedy bez práv, které by je někomu nárokovaly. K dispozici jsou také filmové HD záběry.Pro správné využití DepositPhotos.com je třeba si vytvořit jednoduchý účet za použití e-mailu a hesla. Můžete si zakoupit jednotlivé obrázky nebo také využívat plánu, který Vám výhodněji umožní stahovat si prémiový obsah ve větších objemech.

Můžete využít měsíčního předplatného, které Vám nabídne 75, 150 nebo 750 obrázků nebo ročního předplatného se stejným měsíčním limitem ale za výhodnější cenu. Využít ale můžete i dalšího plánu. Například flexibilní plán za měsíční cenu Vám umožní stáhnout 30 obrázků ve vysokém rozlišení a každý další obrázek pak nabízí za 1 dolar. Nevyužitá stažení se pak převádějí na další měsíc. Využít ale také můžete jednorázové nákupu předem určeného množství obrázků, které je výhodnější, než je nakupovat po jednom. Pokud chcete obrázky užívat k vydání o nákladu více než půl milionu kopií, pak musíte požádat o nákup obrázků s rozšířenou licencí.

U videí je důraz především na jejich kvalitu. Jsou zde k dispozici SD plány (240p a 480p), pak samozřejmě HD plány (720p a 1080p) a dnes už nechybí ani Ultra HD plán (4k). Cena za každou kvalitu se samozřejmě zvyšuje. Do budoucna pak můžete počítat s posunem technologií a cen přiměřeně.

Mimo individuálních plánů je zde také plán pro týmy, kde má k databázi přístup více uživatelů najednou. Za plány můžete platit předem kreditní kartou, Pay Palem nebo Skrillem. Za jednotlivé obrázky je ale také možné platit prostřednictvím faktury – tuto možnost využijí především větší firmy.

Samotné používání DepositPhotos.com je zcela jednoduché a intuitivní – vyhledáváte podle klíčových slov nebo kategorií. Většina obrázků je dostupná v různých velikostech – tedy kvalitách. Vy si tak můžete vybrat předem jakou velikost či kvalitu budete potřebovat a ušetřit – nemá cenu kupovat HD obrázky pro umístění v malé velikosti na webu.

DepositPhotos má také výhodu v tom, že jeho rozhraní je dostupné v mnoha světových jazycích i těch méně známých. Pokud tedy sestavujete mezinárodní pracovní tým a požadujete přístup pro všechny, tak je možné, aby si každý nastavil jazyk rozhraní a především mohl vyhledávat ve svém rodném jazyce, což zajistí větší efektivnost.

Věříme, že Vám obrázky a videa z DepositPhotos.com budou ve Vaší práci vyhovovat a že Vám budou dobře sloužit.

Navštivte cz.depositphotos.com

Jak uplatnit slevový kód na Depositphotos.com?

1) Vyberte si plán, který preferujete a který nejvíce bude vyhovovat Vašim potřebám

2) Promo kód pak můžete uplatnit přímo na místě, kde je třeba vyplnit své platební údaje. Políčko se objeví po zaškrtnutí nápisu „Promo kód“ v horní části stránky. Pokud je kód platný bude sleva odečtena od celkové ceny objednávky.3) Dokončete objednávku

Navštivte cz.depositphotos.com

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Depositphotos.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.