Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > D > Desert-Operations.cz slevový kupón

Desert-Operations.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.78/5, 45 hlasování)
Pokračovat na www.desert-operations.cz

Aktuální slevy a akce - srpen 2022Více o Desert-Operations.cz

Nakupování na Desert-Operations.cz...

Desert Operations je manažerská a zároveň vojenská hra, která patří k nejlepším online hrám, kde najednou bojuješ proti tisícům dalších hráčů. Do hry tě může nalákat možnost hraní zdarma bez nutnosti cokoliv stahovat.Postavit můžeš třicet budov, které budou vyrábět více než 50 pozemních, vzdušných nebo námořních jednotek. Desert Operations je jednou z nejlepších bezplatných her, kde budeš ve vedení malé země a za využití všech dostupných prostředků – špionáže, obchodu a válčení, budeš dosahovat svých cílů.

Pěchota, výsadkáři, stíhačky, těžké tanky, bombardéry a bitevní lodě budou cestovat kolem světa, špionážní jednotky budou infiltrovat nepřátelské základny a pořizovat to nejcennější co budeš ve válce potřebovat – informace.

Prakticky se jedná o zajímavou strategickou hru, kterou si můžeš zahrát ve svém prohlížeči bez potřeby instalace. Hra je dlouhodobého charakteru a hráči se v ní zapojují do boje o nadvládu a nezbytné nerostné zdroje. Jak už tomu bývá u her tohoto charakteru, je zde možnost zakládání aliancí a obchodních celků mezi hráči.

Hra je na trhu už od roku 2008 a za tu dobu se rozšířila o desetitisíce hráčů a také se neustále vylepšuje. Pro Tebe je dostupná v Českém jazyce. Registraci provedeš snadno na úvodní stránce pomocí svého e-mailového účtu nebo můžeš hru propojit se svým Facebook účtem. Co se učení týče, hra Tě v tutoriálu provede všemi potřebnými kroky a do začátku Ti svěří zdroje, se kterými budete moci dále budovat svou infrastrukturu.

Pokud pochopíš základní herní mechaniku, můžeš se do pustit do hraní. Tvým úkolem bude získat kontrolu nad ropnými poli a ochromit při tom nepřítele vyčerpáním jeho zásob. Budeš bojovat na poli, kde bojují tisíce dalších hráčů – všichni budete usilovat o prvenství. Budeš zvyšovat svůj vliv na mezinárodní scéně prostřednictvím spojenectví a vyhlašováním válek. Existují dvě hlavní strategie – spojenectví nebo rozkol. V obou případech bude cílem stát se nejlepším velitelem v Desert Operations. Do aliance se můžeš nejen připojit, ale můžeš jí také sám vytvořit. Ty jsi ten, kdo rozhoduje o výsledku. Na konci může zůstat pouze jeden. A můžeš to být právě ty.O možnostech získání výhod, které plynou z mikrotransakčního programu v této hře se dozvíš spolehlivě už v průběhu tutoriálu. Nic tě ale samozřejmě nebude nunit utrácet své peníze.

Navštivte www.desert-operations.cz

Jak uplatnit slevový kód na Desert-Operations.cz?

Hra neposkytuje možnost uplatnění slevových kódů. Veškeré akční nabídky získáš prostřednictvím odkazů v kupónech umístěných na stránkách našeho slevového portálu SlevovyKupon.net.

Navštivte www.desert-operations.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Desert-Operations.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.