Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > D > Slevové kupóny a slevové kódy do Dhgate.com
Dhgate.com

Dhgate.com slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.38/5, 48 hlasování)
Pokračovat na www.dhgate.com

Aktuální slevy a akce (březen 2024)

Více o Dhgate.com

Nakupování na Dhgate.com...

DHGate.com je podobně jako AliExpress online tržištěm, které nabízí zboží vyrobené v Číně. Spojuje mezinárodní zákazníky s Čínskými velkoobchodníky a prodejci, kteří nabízejí dobrou kvalitu za zlomek běžné maloobchodní ceny. Na DHGate naleznete více než 30 milionů různých produktů z různých kategorií. DHGate nabízí ochranu kupujícího spolu s politikou vrácení peněz při neúspěšném obchodě, sledování zásilky, expresní doručení pro zákazníky po celém světě.Na DHGate.com můžete vybírat z kategorií: Elektronika, Telefony a doplňky, Zdraví a Krása, Šperky a hodinky, Počítače a sítě, Pro děti, miminka a maminky, Svatby a formální události, Auto a motorky, módní doplňky, sportovní a outdoorové vybavení, dům a zahrada, světla a osvětlení, tašky, boty s doplňky a další kategorie, které se již nevejdou na titulní stranu.

Nemá prakticky příliš smysl popisovat sortiment zboží na DHGate, protože pokrývá úplně vše snad s výjimkou jídla a léků. Stejně jako na Ali máte možnost zobrazit si denní akční zboží, nové zboží, značkové zboží nebo kategorii JustForYou, kde spatříte zboží vygenerované na základě toho, co jste si prohlíželi v minulosti.

Pokud chcete získat výhodnější ceny, DHGate doporučuje stáhnout si mobilní aplikaci, díky které můžete získat exkluzivní ceny na některý vybrané produkty.

Na rozdíl od AliExpress ale nemáte možnost si nechat stránky přeložit do Českého jazyka. Proto je nutná znalost jazyka anglického nebo některého dalšího světového jazyka. Ceny jsou nízké, kvalita pochybná, nicméně u menších položek není nákup zde na škodu.

Pokud byste měli zájem nakupovat zde elektroniku – specificky mobilní zařízení, očekávejte, že zařízení mohou být lokalizovány do čínštiny a pro jejich použití v České republice budete muset přeinstalovat ROM. Tuto operaci budete obvykle muset zvládnout sami, protože specializované servisy takováto zařízení odmítají přijímat. Pokud tedy tuto operaci nezvládnete, raději se nákupu elektronky na DH vyvarujte.

Ideální nákupy na DHgate jsou drobnosti typu doplňků (sluchátka, obaly, šperky, hračky...) u nichž nezáleží tolik na kvalitě a jejichž ceny jsou relativně nízké.

Při nákupu také uvažujte možné celní poplatky, které jsou spojené se zásilkami, které překračují zákonnou částku, za kterou je možné zboží z Číny dopravit bez cla. Pokud nakupujete více věcí od jednoho prodejce, rozdělte tedy částku na menší díly. Pokud objednáváte na DHGate.com od více prodejců, Vaše zásilky vždy přijdou odděleně v různou dobu. Doprava je často zdarma. Můžete také použít filtr, který Vám umožňí zobrazovat pouze zboží, které má dopravu zdarma.

Věříme, že i přes všechny problémy s nákupem v tomto Čínském obchodě se Vám podaří získat skvělé zboží za nízkou cenu.

Navštivte www.dhgate.com

Jak uplatnit slevový kód na Dhgate.com?

Proces uplatňování kupónů na DHGate je velmi specifický.

1) Pokud získáte nějaký kupón pro tento obchod, je nutné přejít do svého profilu v obchodě a v záložce „Coupons“ kliknout na „Add coupon“.

Dhgate slevové kupóny a slevové kódy

2) Pokud je kupón validní, přidá se do vašeho profilu.

3) Při nákupu se v košíku kupón uplatní sám u zboží, které je pro kupón relevantní. Kupón můžete odebrat nebo vybrat pro uplatnění jiný, pokud jich máte v profilu více.

Navštivte www.dhgate.com

Nová pravidla pro nakupování na DHGate.com

Možná jste to už zaslechli. Od letošního roku končí výjimka, která umožňovala drobné zásilky z Číny procházet bez zaplacení daně z přidané hodnoty. Od 1. července by mělo platit, že veškeré zásilky bez ohledu na jejich hodnotu budou muset být zdaněny. Zákon se opozdil a tak se teď nacházíme v jakémsi vakuu a není jisté, zda vaše zásilka ještě stihne dorazit bez poplatků nebo už bude vyžadováno placení daně. Ovšem do konce roku je prakticky jisté, že budete muset za své zásilky zaplatit DPH. DPH jako takové není problémem, ovšem pokud své zboží neproclíte s předstihem, čeká na vás poplatek u zprostředkovatele což bude ve většině případů Česká pošta. Proti si při svém nákupu na DHGate.com dávejte pozor, odkud k vám zboží putuje a informujte se o tom, zda budete muset zboží proclít podle čísla balíku. Alternativně můžete objednávat zboží z Evropských skladu DHGate.com.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Dhgate.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.