Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > D > Diatomplus.cz slevový kupón - říjen 2021
Diatomplus.cz

Diatomplus.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.59/5, 22 hlasování)
Pokračovat na www.diatomplus.cz

Aktuální slevy a akce - říjen 2021

Více o Diatomplus.cz

Nakupování na Diatomplus.cz...

DiatomPlus.cz je obchod, který je českým a slovenským lídrem na trhu v maloobchodě a velkoobchodě s potravinářskou křemelinou v nejvyšší možné kvalitě. Výrobky této značky naleznete ve vybraných obchodech po celé ČESKÉ REPUBLICE a na Slovensku. DiatomPlus drží osvědčení na zdravotní nezávadnost vydanou akreditovanou laboratoří.100 % přírodní potravinářská křemelina DiatomPlus je významným zdrojem přírodního křemíku. Může obsahovat až 92 % přírodního oxidu křemičitého a 28 základních minerálů a stopových prvků jako je vápník, hořčík, draslík, sodík, zinek, měď, železo, stříbro, mangan, fosfor, chrom, titan a další.

Čistá křemelina je v obchodě prodávána v různě velkých baleních. DiatomPlus je nejčistší formou diatomické zeminy na světě. Jedná se o čistý organický produkt bez chemických úprav, aditiv, barviv, bělidel a je importován přímo z ložisek v Californii.

V nabídce také najdete Ghassoul, Rhasossoul neboli marocký lávový jíl. Ten má bezkonkurenční schopnost absorbovat nečistoty z pokožky, vlasů a dát jim důležité minerály. Těží se v úrodném pohoří Atlas v Maroku a je používán více než 12 století populací v severní Africe, Evropě a na Středním východě. Je využíván při mnoha profesionálních aplikacích v lázních a pomáhá při omlazení, detoxikaci a tónování pleti. Může být použit v mýdlech, šamponech, obličejových vlasových a tělových maskách a podobně. Jíl se smíchá s teplou vodou a vzniklou kašičku můžete navíc obohatit pár kapkami esenciálního oleje.

Mezi další produkty patří třeba pleťová maska z křemeliny zvaná Krásenka, Přírodní organicky netoxický přípravek proti vnějším parazitům nebo třeba makový olej, který chrání pokožku a je vhodný na suchou pleť, která má sklon k praskání.

Obchod DiatomPlus.cz nabízí také služby velkoobchodu. Pokud hledáte větší množství za velkoobchodní cenu, bude Vám tato možnost nabídnuta. Svým velkoobchodním zákazníkům nabízí DiatomPlus maximální kvalitu, bezkonkurenční ceny, vynikající zákaznický servis, rychlé dodání a dopravu zdarma.

Pokud chcete získat více údajů o křemelině, hledejte na adrese křemelina.eu. Poté se můžete vrátit a objednat svoje první balení na DiatomPlus.cz. DiatomPlus.cz nejsou překupníci. Kupujete přímo od zdroje.

Křemelinu a ostatní produkty Vám domů dopraví Česká pošta formou balíku do ruky. Osobně pak můžete odebírat na pobočce v Litoměřicích nebo v Terezíně. Platit je možné bankovním převodem nebo hotově na dobírku dopravci či na prodejně.

Věříme, že s čistou křemelinou od nejlepšího prodejce na svět – DiatomPlus.cz budete spokojeni a že Vám přinese přesně to, co od ní očekáváte.

Navštivte www.diatomplus.cz

Jak uplatnit slevový kód na Diatomplus.cz?

Obchod DiatomPlus.cz neposkytuje v současné době žádnou možnost využití slevových kódů. Veškeré nabízené produkty můžete získat automaticky po přechodu do DiatomPlus.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.diatomplus.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Diatomplus.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.