Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika
Hlavní strana > D > Dietavkrabicce.cz slevový kupón
Dietavkrabicce.cz

Dietavkrabicce.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.dietavkrabicce.cz

Aktuální slevy a akce - únor 2019

Více o Dietavkrabicce.cz

Nakupování na Dietavkrabicce.cz...

Hubnutí je dnes velice populární. Tvrdá doba si vyžaduje dokonalý vzhled. Zároveň ovšem není neustále čas vařit a připravovat zdravé pokrmy. Předpřipravená jídla v krabičkách jsou na trhu již delší dobu. Jedním ze současných průkopníků zdravé krabičkové diety je obchod Dietavkrabicce.cz. V současné době je Dietavkrabicce.cz dostupná pro zákazníky v Praze a některých obcích na Praze Východ a Praze západ.Firma Dietavkrabicce.cz byla jednou z prvních, které v tomto oboru v České republice vznikly. Za celých 15 let od jejího vzniku prošly nabízené pokrmy mnoha změnami. Dnes se dá říci, že je jídlo opravdu na špičkové úrovni. Dieta je připravována z výhradně čerstvých a kvalitních surovin pod přísným hygienickým dohledem. Jako jediná ze současných krabičkových diet se Dietavkrabicce.cz certifikuje na ISO 22000, což je nejvyšší možná mezinárodní norma pro požadavky na systém bezpečnosti potravin.

Jak celý tento obchod funguje? Je třeba si vybrat program. Ještě předtím, je možné si prostřednictvím internetové kalkulačky v obchodě spočítat svoje BIM (body mass index), které určí, jaký program byste měli vybrat. K dispozici je i kalkulačka WHR a také množství energie, které byste měli denně zkonzumovat, pokud si chcete váhu udržet nebo snížit. K dispozici jsou programy pro snížení váhy a pro udržení váhy pro muže a ženy.

Program kompletně pokryje Vaše stravování na celý den na počet objednaných dní. Dieta obsahuje snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu a večeři. Zaplatit si ovšem také musíte dopravu nebo osobní vyzvednutí na pobočkách pro každý den. Na stránkách Dietavkrabicce.cz naleznete jídelníček na aktuální dny. Protože doprava přímo k Vám stojí každý den 99 korun, preferují zákazníci osobní vyzvednutí na výdejnách. Seznam výdejen je uveden taktéž u objednávky.

Mimo stravy si také můžete objednat setkání s výživovým poradcem. Získáte tak konzultaci, analýzu složení těla a rozdílovou analýzu po aplikaci diety. Pokud stále nejste přesvědčeni, že Dietavkrabicce.cz Vám může pomoci, projděte si reakce a recenze současných strávníků. Většina z nich je spokojena a opravdu ztrácejí na váze.

Za jídlo můžete platit přímo kurýrovi, pokaždé když Vám jídlo doveze. Praktičtější je ovšem zaplatit dopředu bankovním převodem po objednání. Využít můžete také stravenky ve vybraných výdejnách.

Věříme, že se Vám s jídlem z Dietavkrabicce.cz podaří dosáhnout Vámi vysněného váhového cíle.
Jak objednat dietu v krabičce.

Navštivte www.dietavkrabicce.cz

Jak uplatnit slevový kód na Dietavkrabicce.cz?

1) Klikněte na programy a vyberte ten, který potřebujete.

2) Nyní zvolte délku programu a způsob doručování

3) Vyplňte své kontaktní údaje.

4) Pod kontaktními údaji spatříte nápis „Dárkový poukaz/voucher“. Zaklikněte „uplatnit“. Objeví se pole pro vložení kódu. Pokud je kód platný, sleva se automaticky odečte od celkové ceny objednávky.5) Nyní můžete přiobjednat konzultaci s výživovým poradcem.

6) Vyberte preferovanou platbu a závazně objednejte svoje stravování.

Navštivte www.dietavkrabicce.cz

Skončené nabídky

2 měsíce + týden zdarma kupón (do 23.8.2018)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Dietavkrabicce.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.