Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > D > Slevové kupóny a slevové kódy do Dietfreshmenu.cz

Dietfreshmenu.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(1/5, 1 hlasování)
Pokračovat na www.dietfreshmenu.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Dietfreshmenu.cz

Nakupování na Dietfreshmenu.cz...

Dnes bych vám rád představil web Dietfreshmenu.cz, který vám nabízí možnost objednat si krabičkovou dietu s maximálním komfortem a kvalitou. Pokud hledáte způsob, jak se stravovat zdravě, chutně a bez zbytečného stresu, pak je tento web určen právě pro vás.

Dietfreshmenu slevové kupóny a slevové kódy

Co je to krabičková dieta?

Krabičková dieta je způsob stravování, kdy vám každý den přivezou menu, které je kaloricky vyvážené a složené z pěti jídel - snídaně, dopolední svačiny, oběda, odpolední svačiny a večeře. Jídla jsou připravena z čerstvých surovin a dodržují principy zdravého stravování. Nemusíte se starat o nákup potravin, vaření ani mytí nádobí. Stačí si jen vybrat variantu diety podle vašich preferencí a potřeb.

Jaké jsou produkty a služby Dietfreshmenu.cz?

Dietfreshmenu.cz je web, kde si můžete objednat krabičkovou dietu podle vašeho výběru. Můžete si vybrat z několika variant diety:

Balanced - dieta pro ty, kteří chtějí udržet svou váhu a stravovat se vyváženě. Obsahuje 2000 kJ na den a je složená z bílkovin, sacharidů a tuků v optimálním poměru.
Light - dieta pro ty, kteří chtějí zhubnout nebo si dopřát detoxikaci organismu. Obsahuje 1500 kJ na den a je složená z bílkovin a vlákniny s minimem sacharidů a tuků.
Sport - dieta pro ty, kteří chtějí nabrat svalovou hmotu nebo zvýšit svůj výkon. Obsahuje 2500 kJ na den a je složená z bílkovin a sacharidů s dostatečným množstvím tuků.
Vegetarian - dieta pro ty, kteří preferují rostlinnou stravu nebo mají alergii na maso. Obsahuje 2000 kJ na den a je složená z bílkovin rostlinného původu, sacharidů a tuků.

Každá varianta diety obsahuje pestré a chutné jídla, která jsou připravena z čerstvých surovin a domácích produktů. Například v Dietfreshmenu naleznete kvalitní domácí med, celozrnné pečivo z rodinné pekárny nebo maso z biofarem. Suroviny z velkoobchodů nakupujeme na denní bázi a vždy ručíme za jejich čerstvost.

ak probíhá objednávka, distribuce a platba?

Objednávka krabičkové diety je velmi jednoduchá. Stačí si vybrat variantu diety, počet dnů (minimálně 5), datum začátku dodání a místo doručení. Můžete si také přidat některé z našich doplňkových služeb, jako je například konzultace s naším výživovým poradcem, který vám pomůže sestavit individuální jídelníček podle vašich cílů a potřeb. Nebo si můžete objednat naše domácí dezerty, které jsou nízkokalorické a zdravé.

Distribuce krabičkové diety probíhá každý den od pondělí do pátku. Krabičky vám doručíme na vámi vybrané místo nebo si je můžete osobně převzít u zvoleného partnera. Při objednávání krabičkové diety nezapomeňte uvést způsob dopravy, náš specialista na logistiku vás poté kontaktuje s podrobnostmi. Krabičky jsou chlazené a zabalené do speciálních termoobalů, které udržují jídla čerstvá a bezpečná.

Platba za krabičkovou dietu je možná hotově při převzetí nebo bankovním převodem. Můžete si také využít naší akce, kdy při objednání diety na 20 dnů dostanete jeden den zdarma. Cena za jeden den diety se pohybuje od 199 Kč do 249 Kč podle varianty.

Jaké jsou zkušenosti zákazníků?

Zákazníci Dietfreshmenu.cz jsou spokojení s kvalitou a chutí jídel, s pohodlnou a spolehlivou distribucí a s vstřícným a profesionálním přístupem našeho týmu. Mnozí z nich dosáhli svých cílů v hubnutí, zlepšení kondice nebo zdravotního stavu. Na našem webu si můžete přečíst jejich reference a podělit se o své zkušenosti s ostatními. Také nás můžete sledovat na našich sociálních sítích, kde pravidelně sdílíme novinky, tipy a recepty.

Navštivte www.dietfreshmenu.cz

Jak uplatnit slevový kód na Dietfreshmenu.cz?

Tento internetový obchod aktuálně nenabízí možnost uplatnit slevové kupóny a kódy. Veškeré akční nabídky získáte jednoduše kliknutím na odkaz.

Navštivte www.dietfreshmenu.cz

Články

10.8.2023: Diet Fresh Menu Tabletynahubnuti.cz


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Dietfreshmenu.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.