Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > D > Slevové kupóny a slevové kódy do Dm.cz

Dm.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.93/5, 103 hlasování)
Pokračovat na www.dm.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Dm.cz

Nakupování na Dm.cz...

„Zde jsem člověkem, zde nakupuji“. To je motto, které zajisté znáte a patří samozřejmě řetězci drogerií DM. Toto motto samo o sobě staví zákazníka do centra zájmu společnosti. A pro jeho uspokojení nabídne především rozsáhlý sortiment té nejvyšší kvality, kompetentní a přátelský přístup pracovníků drogerií a snadnou dosažitelnost.

Dm slevové kupóny a slevové kódy

Společnost Drogerie markt je jedničkou na českém trhu drogerií. V celé střední a jihovýchodní Evropě DM patří k největším a nejoblíbenějším mezi zákazníky. Cesta drogerií v České republice začíná v roce 1993, kdy vznikla první prodejna v Českých Budějovicích. Dnes byste mohli najít v celé republice více než 228 prodejen.

Málo kdo ale ví, že můžete také nakupovat online v této drogerii. Je to jednoduché, rychlé a k tomu můžete také využívat výhody Moje DM. K tomu ale později. Registrace na e-shopu Vám přinese možnost využít dopravu zdarma od 49 EUR (bude přepočteno na koruny), exkluzivní služby PAYBACk, soutěže a možnost testování výrobků, babybonus s bezplatnými výhodami pro celou rodinu a také DM newsletter, který přinese informace k aktivitám a novinkám v DM.

Moje DM je zákaznické konto. Toto konto slouží především pro správu objednávek na e-shopu. Toto konto si můžete založit kdykoliv bez ohledu na to, zda jste v online shopu už nakupovali nebo ne.

E-shop DM.cz nabídne dekorativní kosmetiku, péči o tělo a pleť, vlasovou kosmetiku. Péči o zdraví, výživu, péči o dítě, domácnost, zvířata a také foto koutek, který je velmi oblíbený. Dm nabízí také široký výběr produktů vlastní značky ve všech kategoriích. DM značkové produkty jsou velmi oblíbené, protože nabídnou stejné nebo podobné složení a účinky jako jiné dražší produkty. Výhodou těchto produktů je vysoká kvalita, která je totožná ve všech zemích koncernu. Jedná se tedy o proslulou a vyhledávanou německou kvalitu. DM značky jsou elegantním řešením pro ty, kteří hledají hodnotné produkty a zároveň nechtějí zatížit svou peněženku. O kvalitě výrobků DM značek hovoří také častá ocenění v různých spotřebitelských testech u nás i v zahraničí. Jako bonus je při jejich výrobě dbáno na trvalou udržitelnost zdrojů.

O dopravu produktů z obchodu domů se stará dopravní společnost Geis. Zvolit můžete také osobní odběr na vybrané prodejně DM. Tam na Vás bude čekat objednávka připravená k osobnímu odběru. Platit můžete platební kartou online, bankovním převodem (klasickým pomalým) a na dobírku.

Věříme, že budete s nakupováním v drogerii DM online spokojeni stejně, jako když navštívíte prodejnu.

Navštivte www.dm.cz

Jak uplatnit slevový kód na Dm.cz?

V současné době e-shop DM.cz nenabízí možnost uplatnit slevové kódy. Veškeré akční nabídky, které můžete získat prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do DM.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Pokud se situace změní a obchod začne nabízet možnost ušetřit prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o této možnosti informovat zde včetně podrobného návodu na uplatnění takových kódů na Dm.cz.

Navštivte www.dm.cz

Články

15.11.2022: DM Active Beauty - slevy v mobilní aplikaci Iphoneaplikace.cz

Leták DM

Leták DM je vydáván každý měsíc a platí většinou celý kalendářní měsíc. V letáku najdete stovky produktů různých značek, které jsou nabízeny za výhodné ceny. Některé produkty jsou dokonce ve speciálních akcích, jako například 1+1 zdarma, 3 za 2 nebo slevové kupony. Leták DM také obsahuje zajímavé články o péči o sebe a své okolí, tipy na dárky, recepty nebo soutěže. Leták DM si můžete prohlédnout online na webu kupi.cz nebo letakomat.cz, kde si můžete také nastavit upozornění na nové letáky e-mailem. Pokud chcete mít leták DM vždy po ruce, můžete si jej stáhnout do svého mobilu pomocí aplikace dm drogerie. A pokud chcete nakupovat ještě pohodlněji, můžete si objednat produkty z letáku DM přes e-shop dm drogerie a nechat si je doručit domů nebo do vybrané prodejny. Leták DM je tedy skvělým pomocníkem pro všechny, kteří chtějí nakupovat kvalitní a cenově dostupné produkty z oblasti drogerie a parfumerie. Nezapomeňte si jej prohlédnout a využít všech výhod, které vám nabízí. A pokud máte nějaké dotazy nebo náměty, neváhejte nás kontaktovat. Přejeme vám příjemné nakupování s Letákem DM!YouTube

6.1.2022: 30 let dm
4.10.2019: dm v Evropě


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Dm.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.