Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > D > Dracek.cz slevový kupón - říjen 2021
Dracek.cz

Dracek.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.87/5, 30 hlasování)
Pokračovat na www.dracek.cz

Aktuální slevy a akce - říjen 2021

Více o Dracek.cz

Nakupování na Dracek.cz...

Dracek.cz je rodinný obchod. Jeho historie se začíná psát v roce 2004, kdy se narodila Ema. Tehdy přišel také nápad založit obchod, který by shromáždil na jednom místě to nejlepší z tradiční české hračkářské výroby. Představa byla jasná. Jak by měly vypadat hračky pro prvorozenou dceru. S velkým překvapením zjistili, že pražské hračkárny mají poměrně jednotnou nabídku hraček, která vkusu nevyhovuje. Začali tedy prohlížet nabídku menších českých dílen nejprve s textilní výrobou a pomalu začali pronikat do malé hračkářské komunity v České republice. Cílem bylo dostat jejich výrobky z lokálních trhů do svého e-shopu. Cesta byla trnitá. Nadšení z krásných hraček vždy kazí dodací lhůty malých výrobců, neexistence kvalitních fotografií vyráběného zboží i neochota dodávat hračky ve stejných barevných kombinacích, ve kterých byly prezentovány na obchodních schůzkách.Po daleké cestě vznikl e-shop, se spolehlivým zákaznickým servisem, širokou nabídkou a neustále se rozšiřujícím záběrem obchodu. Poslední roky se po hračkách začali specializovat třeba na školní batohy, aktovky, poradenství při jejich výběru.

Proč tedy nakoupit právě na dracek.cz? Znají velmi dobře sortiment, který prodávají. Nabízejí z větší části české výrobky a dbají na kvalitu veškerého prodávaného sortimentu. Rádi vám také poradí – jako rodiče třeťáka a osmačky dobře vědí, co děti chtějí. Jsou rodinným obchodem a proto všechny dotazy, stížnosti, nestandardní požadavky jsou pružně vyřizovány. Majitelé obchodů jsou vám neustále k dispozici. Velké množství zboží je skladem fyzicky dostupné na adrese obchodu. Nic se neschovává za sklad dodavatele třetí strany a zboží expedují do 24 hodin. Záleží na každé objednávce, na každém zákazníkovi. Nadstandardní přístup se týká i reklamací. Prodávají tu ale jen to, co by koupili svým dětem a to o kvalitě produktů vypovídá. Jsou velmi nároční.

V sortimentu vybírejte: aktovky a škola, kreativní a didaktické hračky, hračky, TV postavičky, stolní hry, Knihy DVD, oblečení a kostýmy, dětský pokoj a pro miminka.

Platit můžete hotově nebo na dobírku, předem na účet, kartou online nebo na fakturu. Dopravu vám zajistí GLS přepravní služba, Zásilkovna, GLS na Slovensko. Zásielkovňa na Slovensko a také můžete přebírat osobně na adrese provozovny.

Věříme, že vám bude nabídka vyhovovat a vy i vaše děti budete spokojeni.

Navštivte www.dracek.cz

Jak uplatnit slevový kód na Dracek.cz?

Internetový obchod dracek.cz aktuálně nenabízí možnost uplatňovat slevové kupóny prostřednictvím speciálního políčka. Pokud byste přece jen nějakou poukázku získali ať už prostřednictvím našeho slevového portálu nebo jinými způsoby, můžete využít políčko pro poznámky. Případné uznání takové poukázky je ovšem závislé na manuálním schválení zákaznickým servisem. Prosím kontaktujte zákaznický servis pro ujasnění platnosti a pravidel pro uplatnění takové poukázky.

Pokud dojde ke změně a obchod dracek.cz začne nabízet výhody prostředcnistvím slevových kódů, budeme vás o této možnosti informovat zde včetně podrobného návodu na to, jak takové kupóny uplatnit.

Navštivte www.dracek.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Dracek.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.