Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > D > Slevové kupóny a slevové kódy do Drainastim.cz

Drainastim.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.63/5, 19 hlasování)

Aktuální slevy a akce (červen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Drainastim.cz

Nakupování na Drainastim.cz...

Drainastim je zařízení, které povzbuzuje krevní oběh. Je tak tím nejlepším způsobem, jak znovu získat pocit „lehkých nohou“. Chcete znovu získat svou pohyblivost bez bolesti a jiných nepříjemných pocitů? Zažít tak skutečné pohodlí? Drainastim Pro je řešením, které vám opravdu může pomoci zbavit vás bolesti a problémů s krevním oběhem. Budete zase schopni vyjít po schodech nahoru, létat a delší dobu stát. Budete tak moci dělat všechno v naprostém klidu bez bolesti a námahy. Drainastim Pro je metodou, která umožní bojovat proti příčinám špatného krevního oběhu. Pomocí reaktivace svého krevního oběhu získáte účinnou zbraň proti bolestem, křečovým žilám, zadržování vody v těle, křečím... zkrátka proti některým nemocem, které vám znepříjemňují život a omezují vaši pohyblivost.

Drainastim slevové kupóny a slevové kódy

Vaše svaly s přibývajícím věkem ztrácí tonus a ani hodiny chůze s tím příliš mnoho nezmůžou. Týká se to zejména lýtek, která jsou téměř jedinou částí těla, která s věkem ztrácí na objemu. To bohužel není dobrá zpráva pro váš krevní oběh.

Díky elektro stimulačnímu systému tyto svaly dolních končetin Drainstim Pro velmi rychle posiluje. Díky elektrickým impulzům se svaly stahují, následkem čehož stáhnou i žíly a krev je pak znovu vytlačována směrem nahoru. Proto jsou vaše nohy po použití přístroje tak lehké.

Drainastim bojuje proti křečovým žílám, které jsou zjevným příznakem špatného krevního oběhu. Navíc velmi bolestivé. Jedná se o příliš rozšířené žíly, které brání návratu krve do srdečního svalu. S pomocí přístroje se může vrátit do normálního stavu. Díky nastolení správné cirkulace krve a posílení žilných stěn dojde ke vstřebání křečových žil. Výsledkem je pominutí bolesti a návratu krve do srdce, tak jak to má dělat.

Když krevní zásobování a kapiláry jsou propustné, do tkání proniká vodnatá tekutina a dochází k otokům. Ty jsou stejně jako opuchliny a bolesti způsobené špatným krevním oběhem. Z tohoto hlediska je Trainstim Pro velmi účinný, protože obnovuje řádnou cirkulaci krve a dobré okysličová.

Díky záruce vrácení peněz máte možnost 3 měsíce přístroj testovat. Jedná se o garanci – spokojený zákazník nebo vrácení peněz.Na výběr máte mezi modelem standard a De Luxe. Jako příslušenství v košíku můžete zvolit elektro vidící gel, sadu elektrod TENS a Elektrostimulační břišní pás.

Dopravu zajišťuje Česká pošta nebo PPL. Odebírat můžete také osobně na pobočce v Praze.

S přístrojem získáte kromě dvouleté záruky na náhradní díly a opravné práce:

• ✓ 99 úrovní intenzity

• ✓ 25 masážních režimů

• ✓ 2 možná připojení (stimulační deska nebo elektrody)

• ✓ 2 elektrody

• ✓ Systém infračerveného záření

• ✓ Nastavitelný časovač

• ✓ Dálkové ovládání

• ✓ 9 voltů (tzn. nejvýkonnější žilní stimulátor na trhu)

• ✓ Digitální ovládací obrazovka

• ✓ Deska pro umístění nohou

Navštivte www.drainastim.cz/drainastim-uvod

Jak uplatnit slevový kód na Drainastim.cz?

Obchod neumožňuje uplatňovat slevové kupóny a kódy. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do Drainastim.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.drainastim.cz/drainastim-uvod

Drainastim Pro chrání vaše játra

Drainastim Pro chrání vaše játra před pravidelným uživáním nesteroidních protizánětlivých léků. Člověk při braní léků vstupuje do začarovaného kruhu. Bere léky na bolesti, ale tyto léky způsobí po celou dobu další problémy, především s játry. V dnešní době jsou známy škodlivé vedlejčí účinky léků jako jsou pálení žáhy, bolesti způsobené křečemi a kontrakcemi zažívání, kontrakce ve střevech, návrat kyselin. Všechny tyto problémy byste si způsobili tím, že byste užívali léky na oteklé nohy nebo křečové žíly. Drainastim Pro ale zlepší váš zdravotní stav bez toho, aby jej nějakým způsobem poškozoval. Ideální je najít takové řešení, které vám nezpůsobí žádné bolesti a nepoškodí vaše játra. Ještě více to platí pro ty, kdo mají diabetes 2. typu. Těmto diabetikům se doporučuje pravidelná aktivita navíc k Drainastim Pro.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Drainastim.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.