Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > D > Slevové kupóny a slevové kódy do Driveto.cz
Driveto.cz

Driveto.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.75/5, 20 hlasování)
Pokračovat na www.driveto.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Driveto.cz

Nakupování na Driveto.cz...

Driveto.cz: Flexibilní půjčky na vozy, které usnadní váš život

Pokud hledáte výhodnou půjčku na vůz formou operativního leasingu, může vás zajímat portál Driveto.cz, který nabízí půjčky s širokou nabídkou vozů. Driveto.cz je moderní služba pronájmu auta s možností ho kdykoliv bezplatně vyměnit nebo vrátit. Jedná se o flexibilní operativní leasing, který vylepšuje nedostatky klasických operativních leasingů.

Driveto.cz poskytuje následující finanční produkty, které uspokojí různé potřeby zákazníků:

Flexibilní operativní leasing: Tato služba vám umožní platit jednu částku měsíčně, která zahrnuje povinné ručení, havarijní pojištění, servis, pneumatiky a uskladnění, dálniční známku a možnost vrácení kdykoliv. Na výběr máte z více než 100 modelů aut různých značek a výbav. Vše vyřídíte online a auto dostanete do 14 dnů.

Pronájem na den: Pokud potřebujete auto jen na krátkou dobu, můžete si ho pronajmout na den za příznivou cenu. Cena zahrnuje 300 km, povinné ručení a havarijní pojištění. Na výběr je více než 20 modelů aut různých značek a výbav. I zde probíhá veškerý proces online a auto si můžete vyzvednout na jedné z poboček Driveto.cz.

Limity pro půjčení jsou stanoveny podle typu vozu, ročního nájezdu a délky smlouvy. Například pro flexibilní operativní leasing platí minimální doba smlouvy 3 měsíce a maximální roční nájezd 40 000 km. Pro pronájem na den platí maximální doba smlouvy 30 dnů a maximální nájezd 300 km za den.

Pro získání půjčky u Driveto.cz je potřeba splnit jednoduché a transparentní podmínky. Stačí být starší 21 let, mít trvalý pobyt v ČR, platný řidičský průkaz a bankovní účet v ČR. Dále je potřeba prokázat bonitu pomocí bankovního výpisu nebo daňového přiznání. Po splnění těchto podmínek stačí vyplnit online formulář na webu Driveto.cz a počkat na schválení žádosti.

Jednou z konkurenčních výhod Driveto.cz je flexibilita, rychlost a široká nabídka aut. Na rozdíl od klasických operativních leasingů nemusíte platit akontaci ani poplatek za ukončení smlouvy. Můžete si kdykoliv změnit nebo vrátit auto bez sankcí. Navíc máte jistotu, že auto je v dobrém stavu a máte zajištěný servis a pojištění. Driveto.cz také nabízí rychlé dodání auta do 14 dnů, což je v době, kdy se na nové auto čeká i více než rok, velkou výhodou. A konečně si můžete vybrat z více než 100 modelů aut různých značek a výbav, které jsou skladem a připravené k pronájmu.

Poplatky a úrokové sazby se liší podle typu vozu, ročního nájezdu a délky smlouvy. Měsíční splátka pro flexibilní operativní leasing se pohybuje od 7 390 Kč bez DPH do 34 790 Kč bez DPH. Cena za pronájem na den závisí na konkrétním modelu auta a pohybuje se od 590 Kč bez DPH do 1 990 Kč bez DPH.

Závěrem lze říci, že Driveto.cz je portál, který nabízí výhodnou půjčku na vůz formou operativního leasingu. Pokud hledáte flexibilní, rychlou a širokou nabídku aut, může být Driveto.cz pro vás ideálním řešením. Více informací naleznete na webu Driveto.cz nebo na jejich sociálních sítích.

Navštivte www.driveto.cz

Jak uplatnit slevový kód na Driveto.cz?

Driveto.cz nabízí vozy formou operativního leasingu. Na úroky a poplatky není možné uplatňovat slevové kupóny a kódy. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do Driveto.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.driveto.czYouTubeZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Driveto.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.