Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > D > Slevové kupóny a slevové kódy do Dropbox.com
Dropbox.com

Dropbox.com slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.76/5, 34 hlasování)
Pokračovat na www.dropbox.com

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Dropbox.com

Nakupování na Dropbox.com...

Zpátky v roce 2007 znamenala jednoduchá práce na počítači především jednodušší způsob udržování souborů synchronizovaných. Dnes je ale situace mnohem komplikovanější. Práce je komplexnější, a i cloudové úložiště musí umět víc. A dropbox.com to umí.

Velká část nástrojů, které můžete dnes stahovat pro synchronizaci a tvrdí, že vám usnadní práci vás spíš vysají. Pořád budou otravovat různými vyskakovacími okny, musíte se starat, aby bylo vše v pořádku a to je nepříjemné. Dropbox nainstalujete, zvolíte složku a pak už se nemusíte o nic starat. Všechny vaše soubory jsou v bezpečí uložené na serverech daleko od pracoviště, v bezpečí.

Dropbox.com bude domovem pro vaší týmovou práci. Bude pro vás tak jednoduché přinést týmové nápady k životu, protože ke všem důležitým souborům budete mít přístup odkudkoliv.

Dropbox slevové kupóny a slevové kódy

Své soubory můžete synchronizovat z počítače Windows i iOS ale také z mobilních zařízení. Obě aplikace jsou zdarma. Stejně tak je zdarma základní prostor o kapacitě několika GB, který můžete neomezeně využívat, dokud vám bude jeho kapacita stačit. Když místo dojde, stačí plynule přejít na některý vybraný plán.

Většina zákazníků v soukromí využije program Dropbox plus nebo professional. Dropbox plus nabídne 2 TB prostoru, synchronizaci, 30 denní možnost obnovy dat, obnovu účtu, vzdálenou možnost mazání, off-line složky, nahrávání záznamů z kamery a další služby. Pokud se rozhodnete pro verzi professional, pak získáte 3 TB prostoru, rozšířenou kontrolu nad sdílením, 180 denní dobu na obnovu souborů, náhledy souborů, komentovací nástroje, možnost vodoznaků, full textové vyhledávání v dokumentech i obrázcích a především prioritní chat support.

Samozřejmě jsou tu také programy Bussiness a program Enterprise. Ty jsou určeny pro větší organizace. Vyznačují se především tím, že přístup je možné vytvořit pro více uživatelů najednou. Od 15 EUR za osobu a měsíc pak pokročilý business plán pak není prostor nijak omezen. Můžete tedy v týmu sdílet bez obav velké video soubory kdekoliv na světě. Omezeni budete pouze rychlostí svého internetového připojení.

Pokud máte zájem o ještě větší řešení pro velkou organizaci, taková nabídka se řeší individuálně přes podporu. Řešení bude navrženo na míru podle potřeby vaší společnosti.

Jak začít? Stačí si stáhnout aplikaci pro vaše zařízení a můžete si vše zdarma ve lhůtě 30 dnů nastavit a začít používat. Pak už jenom zvolíte svůj plán, zaplatíte a můžete využívat pokročilé funkce. Vaše soubory zůstanou už tam, kde jsou, pouze váš prostor nebo doplňkové služby budou rozšířeny.

Díky Dropboxu už si nikdy nebudete muset dělat starosti o to, zda máte s sebou nějaké médium jako USB flash disk. Všechny vaše soubory jsou dostupné odkudkoliv na světě z jakéhokoliv zařízení. I bez nutnosti přítomnosti aplikace můžete své soubory po přihlášení získat přes webové rozhraní.

Nepřekvapí vás tak ani vybitá baterie vašeho zařízení nebo nemožnost připojit jej do sítě.

Poslouží totiž jakýkoliv telefon nebo počítač připojený do internetu.

Věříme, že Dropbox.com vám usnadní práci i zálohování.

Navštivte www.dropbox.com

Jak uplatnit slevový kód na Dropbox.com?

Dropbox.com aktuálně nenabízí možnost uplatnění slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu získáte automaticky po přechodu do Dropbox.com skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.dropbox.com

Ideální nástroj pro studenty

Dropbox je ideálním řešením pro projekty při studiu. Díky možnosti propojení studentů a pracovníků univerzit nebo výzkumníků se stává Dropbox opravdu žádaným nástrojem. Dropbox Education vám dává IT administrativní nástroje, které umožňují snadno spravovat uživatele, monitorovat aktivitu a také přístuy. Multi-vrstvá ochrana pomáhá chránit citlivé výzkumnické materiály a data institucí. Zabezpečení je možné customizovat podle potřeb školy díky nástrojům jako je Active Directory, Cloudlock, Shibboleth, InCommon a Okta. (o těchto nástrojích více na dropbox.com). Dropbox také podporuje široce akceptovaná standardy jako jsou FERPA, COPPA, HIPAA, HITECH, ISO 27001, 27017, 27018, and ISO 22301.Dropbox Paper také podporuje HIPAA. Studenti. Profesoři. Výzkumníci. Ti všichni budou velmi rádi využívat služby Dropbox.com.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Dropbox.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.