Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > D > Dynamikabohatstvi.cz slevový kupón - říjen 2021
Dynamikabohatstvi.cz

Dynamikabohatstvi.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.5/5, 44 hlasování)
Pokračovat na www.dynamikabohatstvi.cz

Aktuální slevy a akce - říjen 2021

Více o Dynamikabohatstvi.cz

Nakupování na Dynamikabohatstvi.cz...

Dynamikabohatstvi.cz vám pomůže objevit váš přirozený talent a cestu pro vybudování skutečného bohatství v práci i podnikání. Začít můžete okamžitě díky geniálnímu průvodci zcela zdarma. V něm se naučíte, co je bohatství, rovnici bohatství a paradox bohatství. Získáte přehled osmi profilů a čtverce dynamiky bohatství. Rozpoznáte 5 energií, tzv. Frekvencí a objevíte nový jazyk podnikání.

Dynamika bohatství vznikla, aby vám pomohla najít cestu v podnikání, abyste už nemuseli experimentovat a postupovat metodou pokusu a omylu. Dynamika bohatství poskytuje mapu, která vás povede ve vaší cestě bohatství. Umožní vám objevit vhodné strategie budování bohatství a ukáže jednotlivé kroky, na které se zaměřit a realizovat je v praxi. K dnešnímu dni už získalo svůj profil dynamiky bohatství víc než čtvrt milionu lidí z celého světa včetně České republiky a Slovenska. Zpětná vazba přichází od ohromujícího počtu lidí na všech úrovních úspěchu. Ukazuje, jak odhalení podnikatelského profilu umožnilo lidem zaměřovat se více na vlastní přednosti, chápat lépe sebe sama. Z každého podnikání se pak stane radostná a smysluplná činnost. Zjistíte na jaké z devíti úrovní bohatství se nacházíte. Spektrum dále rozšiřuje pohled na vaše podnikání a přidává třetí rozměr – 3D. Podle úrovně bohatství uvidíte, co vám brání se přesunout na vyšší úroveň – tedy pokud chcete.

Knihu můžete stahovat zdarma po vyplnění kontaktních údajů. Abyste se dostali ke svým profilům, je třeba zaplatit za objevování profilů. Vybrat si můžete 1 – 4 profily se slevou 5 % na profil v ceně 1980 Kč bez DPH. Pokud chcete více než 5 profilů, kontaktujte zákaznický servis. Platit můžete platební kartou, bankovním převodem nebo rychlými převody vybraných bank.

Koučem Dynamiky Bohatsství je Jan Polák. Je to renesanční podnikatel a propagátor smysluplného podnikání. Jan je majiteleme společnosti Prosperity Vision, která už v roce 2009 poprvé přivedla Dynamiku Bohatství. Jan dříve působil jako konzultant. Dnes je již dlouholetým poradcem a školitelem manažerů a podnikatelů po celém světě. Žije v Anglii a na Slovensku. Svými aktivitami podporuje, inspiruje a spojuje podnikavé lidi. Zároveň pro ně vytváří příležitosti, aby proměnili svou vášeň, talent a čas ve smysluplné a prosperující podnikání a přitom si plně užívali každý okamžik své životní cesty.

Navštivte www.dynamikabohatstvi.cz

Jak uplatnit slevový kód na Dynamikabohatstvi.cz?

Dynamikabohatstvi.cz neposkytuje produkty, ale službu. Na tuto službu není aktuálně možné uplatňovat slevové kupóny. Všechny akční nabídky, které jsou dostupné pro dynamikabohatstvi.cz získáte automaticky po přechodu do „obchodu“ skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Pokud se situace změní a dynamikabohatstvi.cz začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme vás o této změně informovat zde včetně podrobného návodu na to, jak takové kódy uplatnit.

Navštivte www.dynamikabohatstvi.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Dynamikabohatstvi.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.