Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > E > Slevové kupóny a slevové kódy do Easyfm.cz

Easyfm.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.8/5, 15 hlasování)
Pokračovat na easyfm.cz

Aktuální slevy a akce (prosinec 2023)


Podobné slevy a akce

Více o Easyfm.cz

Nakupování na Easyfm.cz...

Easy FM je systém pro správu majetku, Systém správy a údržby majetku firem, Facility management. Tento software chrání majitele firem a odpovědné zaměstnance před trestně právní odpovědností v oblasti správy majetku.

Easyfm slevové kupóny a slevové kódy

Díky tomuto softwaru bude mít firma efektivní správu majetku a tím do jejich podnikání vejde klid a prostor pro růst. Obáváte se pokut za propadlé revize? Bojíte se nevyplacení pojistných událostí při nedodržení zákonných povinností? Bojíte se nečekaných výdajů a investic do majetku? Máte chaos v dokumentaci? Odcházejí zaměstnanci, kteří spravují majetek? Easy FM pro vás má řešení. Řešením je informační systém pro správu majetku SW KLID. Ten nabízí analýzu a nastavení systému řízení správy majetku. A v nabídce je také vzdělávání ve správě majetku.SW klid je databázový systém, určený pro správu majetku. Zdarma získáte SW klid free se kterými získáte komplexní přehledy pro správu a údržbu majetku, plánování a evidenci údržbových a úklidových procesů, systém pro řízení životního cyklu majetku, on-line komunikaci zainteresovaných subjektů, kalkulaci předpokládaných nákladů v dlouhodobém horizontu, plánování a hlídání veškerých termínovaných zákonných činností, pasportizaci a evidenci jednotlivých konstrukčních celků objektů a elektronickou archivaci dokumentace. Dále získáte ebook s názvem „Systém ve správě majetku“ a také 3 případové studie implementace SW klid jako příklad.

Se softwarem získáte nástroj analýzy a nastavení systému správy majetku. Pomocí této analýzy budete schopni efektivně ověřit zajištění jednotlivých procesů správy majetku a zajištění back office s ohledem na minimalizaci nákladů a úsporu času. Co se týče vzdělávání, naučí Easyfm firemní odborníky nastavit a zavést funkční systémy se kterými budou efektivně a rádi pracovat. Pro své klienty EasyFM nabízí poradenství a administraci projektů.

Co se cen za software a služby týče, nabízí Easy FM 5 možností – Free, Platinum, Silver, Gold a Diamond. Tyto verze se liší počtem záznamů, počtem požadavků, kapacitou úložiště, počtem možných uživatelů a přítomností zákaznické podpory, která chybí pouze u verze Free.

Za služby se dá platit bankovním převodem. Platí se jednou každých 6 měsíců nebo jednou ročně. Po odeslání objednávky vám přijde faktura a po jejím uhrazení obdržíte přístupové údaje do systému SW KLID ve zvolené variantě.

A co na to říkají zákazníci? Jedna z referencí je od Mgr. Petra Haška, manažera technicko-hospodářské správy: „S firmou EASY FM jsem se poprvé setkal na jaře při školení facility managementu. Od té doby jsme začali k naší velké spokojenosti zavádět v naší organizaci systém SW KLID. Je to úžasný a jednoduchý nástroj, který usnadňuje a zpříjemňuje práci všem, kteří mají na starost či odpovědnost správu majetku. Děkuj všem, kteří se na bezproblémovém fungování systému podílí.“

Další recenze a doporučení na vás čekají na EasyFM.cz

Navštivte easyfm.cz

Jak uplatnit slevový kód na Easyfm.cz?

EasyFM.cz nenabízí možnost uplatnění slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou vám k dispozici prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do EasyFM.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte easyfm.czYouTube

24.3.2021: FaceScan PLUS
24.3.2021: FaceScan
22.3.2019: PROMO REVIZÁK
12.4.2018: Prvky - subprvky
4.4.2018: Export
4.4.2018: Prvky
4.4.2018: Záložky
4.4.2018: Vyhledávání


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Easyfm.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.