Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > E > Slevové kupóny a slevové kódy do Easyjet.com
Easyjet.com

Easyjet.com slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.19/5, 48 hlasování)
Pokračovat na www.easyjet.com

Aktuální slevy a akce (únor 2024)

Více o Easyjet.com

Nakupování na Easyjet.com...

Chcete vyrazit na výlet po Evropě a odrazuje Vás především cena cesty – letenky nebo lístku na vlak či autobus? Možná jste ještě neslyšeli o EasyJet.com. EasyJet je nízkonákladová letecká společnost, která Vás po Evropě dopraví spolehlivě a rychle za cenu nižší než je celodenní utrpení v autobuse. Objevujte Evropu levně a pohodlně na křídlech oranžových letadel EasyJet – už není nutné trpět celý den v autobuse. Cena letenek opravdu v mnohých případech nedosahuje ani ceny za přepravu autobusem.

Easyjet slevové kupóny a slevové kódy

V současnosti Vám EasyJet nabídne více než 820 leteckých tras do více než 30 zemí. Ve flotile má 250 letadel Airbus a přes 10 000 zaměstnanců se stará o Vaši spokojenost se službami ve vzduchu i na zemi.

U EasyJet.com oceníte zajisté rozhraní kompletně v českém jazyce. Nalákat se také můžete na akční ceny konkrétních destinací. Při cestování s Easyjet.com také získáte výhody jako slevy na pronájem auta, velké slevy na ubytování a také výhody pro získání cestovního pojištění. Mezi nejoblíbenějšími destinacemi zákazníků jsou Londýn, Řím, Milan, Amsterdam, Paříž, Edinburgh a Bristol. Mezi nimi také najdete nejvíce akčních nabídek a nejvíce spojení.

Jak už to tak u leteckých společností bývá, přes vyhledávač je možné zarezervovat si letenku, nechat si přistavit automobil na letiště a také si zajistit ubytování v hotelu ve Vaší destinaci. Využít také můžete mapu inspirace. Na té si můžete zadat svůj rozpočet a mapka Vám ukáže, kam EasyJet létá ve Vámi zadaném finančním rozpětí. To se opravdu hodí, pokud chcete někam vyrazit a nechcete se při tom zruinovat.

U EasyJetu se také vyplatí si prostě zabalit, a čekat na nabídku nejlevnější letenky na poslední chvíli. Čím více se blíží čas odletu a místa v letadle se nezaplňují, tím výhodnější nabídku můžete čekat.

Samozřejmostí je online Check-in, který Vám ušetří peníze i čas strávený na letišti.

Věříme, že s EasyJetem se Vám povede snadno a levně procestovat celou Evropu a poznat tak všechna velká města.

Navštivte www.easyjet.com

Jak uplatnit slevový kód na Easyjet.com?

Letenku si zarezervujete velmi snadno pomocí následujících kroků:

1) Na titulní straně si vyberete, odkud a kam chcete letět, kolik osob poletí, jaké bude datum odletu a příletu a také zda chcete letět jen tam nebo i zpět.

Easyjet slevové kupóny a slevové kódy

2) Na výběr máte několik nabídek v rozmezí 3 dnů, 3 týdnů nebo celého roku dle potřeby. Označte preferované cesty a vpravo dejte pokračovat. Již teď vidíte cenu, kterou za cestu zaplatíte.

Easyjet slevové kupóny a slevové kódy

3) V dalším kroku máte možnost si vybrat další služby jako výběr místa předem, odbavení zavazadla, cestovní pojištění od Alianz atd. Na této straně také uplatníte SLEVOVÝ KÓD, pokud nějaký máte.

Easyjet slevové kupóny a slevové kódy

4) Další krok nabízí ubytování – můžete jej přeskočit

5) Další krok nabízí automobil – můžete jej přeskočit

6) V této chvíli budete požádáni o vytvoření účtu easyJet, vyplnění osobních a fakturačních údajů a nakonec budete vyzváni k platbě online platební kartou.

Navštivte www.easyjet.com

EasyJet.com Praha - Manchester

Cestování s EasyJet.com je jednoznačně nejlevnější způsob, jak poznat celou Evropu. Proč se tedy nepodívat například do Manchesteru. Letadlo z Prahy do Manchesteru a zpět létá prakticky každý den s několika výjimkami v roce. Nemusíte se tedy omezovat. Svůj výlet je ale dobré plánovat dopředu a zarezervovat si letenku i několik měsíců dopředu. Pokud letenku zakoupíte dnes nebo v následujících dnech, pak můžete zaplatit i 4 000 Kč. Pokud si dnes zarezervujete letenku s odletem za čtvrt roku, vyjde Vás cesta klidně i na něco málo přes 1 000 Kč. To je vcelku razantní rozdíl nemyslíte? Pokud budete nakupovat EasyJet letenku z Prahy do Manchesteru, pak rozhodně myslete dopředu nejen na sebe, ale také na svá zavazadla. I cena zavazadel se odvíjí dle aktuální obsazenosti letu. Pokud se někam chcete dostat včas a levně, pak je EasyJet.com tou jedinou pravou volbou.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Easyjet.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.