Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > E > Slevové kupóny a slevové kódy do Ebay.com

Ebay.com slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.84/5, 57 hlasování)
Pokračovat na www.ebay.com/n/error

Aktuální slevy a akce (květen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Ebay.com

Nakupování na Ebay.com...

Každý z nás potřebuje někdy něco prodat a jindy zase koupit něco, co nemusí být nutně nové. Každý asi zná český portál Aukro.cz a mnoho z nás ho používá. Co takhle ale vyzkoušet jeho předobraz – zahraniční Ebay.com. Proti Aukru má pár výhod a pár nevýhod. Pojďme se na ně podívat.

Ebay.com je aukční portál a zároveň prodejní platforma pro ty, kdo nechtějí zařizovat vlastní e-shopy. Nalezneme tu tedy, stejně jako na Aukro.cz nové i použité zboží a stabilní prodejní ceny nebo formát elektronické aukce.

Hlavní výhodou Ebay.com proti české variantě je rozhodně objem. Protože se jedná o portál, který funguje po celém světě najdete tu řádově mnohem větší objem nabídek, než Vám, kdy Aukro mohlo nabídnout. Pokud se budete soustředit, byť jen na jednu kategorii, šance je, že nikdy nedokážete projít všechno. Pokročilý systém filtrováním Vám s tím ale pomůže a vy se buď s ním nebo za pomoci vyhledávače, který funguje překvapivě dobře, dopídíte k hledaným předmětům. Nabídka je tedy obrovská a šance urvat si něco velmi výhodně je také obrovská.

A teď se pojďme podívat na nevýhody. Pokud nakupujete, je důležité dívat se na podmínky doručení. Šance jsou, že nabídku z České republiky neuvidíte, jak je rok dlouhý. Je potřeba dávat si pozor, odkud za Vámi bude zboží putovat. Pokud budete nakupovat v zemích Evropské unie, zajímá Vás pouze poštovné, které je také ovšem vyšší, než jste v České republice zvyklí. Na něj si dávejte pozor hlavně při nákupu levnějšího zboží, aby se vám pak zbytečně neprodražilo. Nezapomeňte, že pokud někam začnete přihazovat, je Vaší povinností za vyhrané předměty zaplatit, jinak se vystavujete možnosti blokace Vašeho účtu. Sledujte také podmínky u jednotlivých předmětů. Někteří prodejci se budou snažit prodat své zboží pouze v rámci své země a nebudou ochotni je zaslat do zahraničí. To je ovšem poté na dohodě mezi Vámi a prodejcem. Můžete použít filtr pro zobrazení nabídek pouze z Evropy – tak se vyhnete dalším poplatkům.

Pokud objednáváte například z USA nebo Číny, musíte pak počítat také s celním řízením. Zboží zakoupené na Ebay.com podléhá zákonu o DPH a také celním poplatkům. Pokud hodnoty zakoupeného zboží překročí hodnotu stanovenou zákonem, mohou být celníky zadrženy a bude k nim vystavena složenka k zaplacení

Další nevýhodou je samozřejmě jazyková bariéra. Některé předměty mohou být popsány v národních jazycích, kterým nemusíte rozumět. Nemusí to být nutně překážkou – stačí kreativní použití Google translate a k detailům se dopídíte. Pro komunikaci pak můžete zkusit použít angličtinu, ale i zde můžete u některých prodejců narazit. Preferujte tedy prodejce, kterým budete rozumět, pokud to bude možné.

Nyní ale problémy stranou. U populárního zboží je velká šance, že lepší ceny, než v českých bazarech nebo na e-shopech nedosáhnete. U toho méně populárního zboží, které je dostupné v mnoha a mnoha kusech můžete ale získat tak výhodné ceny, že tomu možná ani neuvěříte. Jen vždy myslete na poštovné.

Pro platby se na Ebay.com nejlépe hodí PayPal, který Vám umožňuje nezpoplatněné zahraniční platby. Možné je ovšem v různých instancích používat také klasický bankovní převod nebo platební kartu. U bankovního převodu si ale zjistěte možné poplatky, které Vaše banka může mít pro platby na zahraniční účty.

Věříme, že i Vám se na Ebay.com podaří výhodně nakoupit.

Navštivte www.ebay.com/n/error

Jak uplatnit slevový kód na Ebay.com?

Abyste mohli na Ebay.com používat slevové kódy, musíte mít svůj účet propojený s účtem na PayPal, který je hlavním platební kanálem pro Ebay.com. Pokud máte takto propojené účty, objeví se ve Vašem profilu možnost přidávat slevové kupóny. Pokud takový kupón vlastníte, při platbě prodejci jej můžete uplatnit. Prodejci pak dostane plnou cenu, kterou požadoval – kupón mu proplácí e-bay. Vy tak ušetříte a prodejci to ani nepoznají.

Navštivte www.ebay.com/n/error

Speciální ochrana ebay při koupi automobilu

Nakoupit automobil na ebay.com? Není problém. Ebay má pro Vás v této oblasti přichastána speciální pravidla. Nabízí VPP (Vehicle purchase protection). Tato ochrana nabízí ochranu proti ztátám, které byste mohli utrpět v případě podvodu a to až do maximální hodnoty 100 000 amerických dolarů. Jste chráněni v případě, že se k autu nedostanete, nebo se auto nedostane k Vám. Ebay také kryje skryté vady vozu, které v sobě skrývají další náklady, se kterými jste při koupií nemohli počítat. Tuto službu provozuje pro ebay externí služba a má svá omezení. Přesný popis toho, co je při koupi vozidla na ebay.com pokryto naleznete přímo na ebay v sekci "purchase protection". Samozřejmě budete k prostudování tohoto dokumentu potřebovat anglický jazyk. Přejeme Vám šťastný nákup vozu. Bezpečněji než na ebay.com se Vám to zajisté nepovede.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Ebay.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.