Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > E > Slevové kupóny a slevové kódy do Ebola.cz
Ebola.cz

Ebola.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.14/5, 103 hlasování)
Pokračovat na www.ebola.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Ebola.cz

Nakupování na Ebola.cz...

Chcete, aby Vaše Webová prezentace nebo internetový obchod běžely rychle a spolehlivě? Na eBola.cz Vám rádi pomohou, poradí a nabídnou slvé služby. Ojedinělé fukce hostingu ušetří čas laikům i zkušeným uživatelům.

Ebola slevové kupóny a slevové kódy

Řešení od eBola.cz nabízí běžnou dostupnost serverů 99,99 %, což Vám garantuje, že nikdy nepřijdete o žádné zisky. Servery jsou nepřetížené a výkonné. E-mailových schránek získáte neomezené množství, stejně jako neomezeně subdomén, neomezeně ftp účtů, neomezeně přenesených dat a neomezeně cron úloh.

eBola.cz stejně jako jiné hostingy nabízí hned několik řešení. Tím prvním je řešení Basic, které bude vyhovovat soukromým osobám a podnikatelům, kteří chtějí získat pouze základný tarif pro vytvoření podnikové prezentace. Nabízí 10 GB prostoru pro celkem 5 domén.Ebola slevové kupóny a slevové kódy

Řešení Advanced už pokryje celou řadu rozsáhlých webových prezentací umístěných na celkem 15 doménách s nabízenými až 30 GB prostoru.Řešení premium už nabízí široké portfolium pro velké firmy. Můžete provozovat rozsáhlejší databázi s velkým množstvím přístupů na 30 doménách s 50 GB prostoru.

Ti největší a nejnáročnější uživatelé a největší podniky si ovšem zakoupí řešení Business, které nabízí neomezený prostor a neomezený počet domén.

Co každé řešení obsahuje, naleznete v podrobném srovnání hostingových tarifů. Můžete filtrovat služby a zjistit tak, zda Vámi požadované řešení nabízí dostatečnou možnost jejich využití. Filtrovat můžete podle základních parametrů, FTP, možností databáze, možností e-mailingu, možností webserveru, možnosti využití PHP a jeho verzí a dalších vlastností.

Mezi vlastnosti, které Vám ušetří čas a peníze patří instalace aplikací na jedno kliknutí, automatické zálohování, grafické statistiky přístupů, přepínatelné verze PHP, GIT repozitáře včetně deploye a také rozbalení souborů na FTP.

Připojení do sítě internet je silně naddimenzováno. Na žádném ze serverů nenaleznete ve špičce překročení o více než 20 % kapacity linky. Datacentrum disponuje konektivitou 330 Gbs což je jedno z nejlepších připojení v ČR.

Veškeré hostingové služby běží na vlastních hostingových serverech značky Supermicro, které jsou spolehlivé a výkonné.

eBola.cz sídlí v datacentru firmy SuperNetwork. V něm je také umístěná většina serverů. Toto datacentrum je vybaveno nejmodernějšími technologii pro správu a zajištění nepřetržitého provozu na úrovni Tier II a IV.

Věříme, že Vám služby tohoto spolehlivého hostingu budou více než vyhovovat.

Navštivte www.ebola.cz

Jak uplatnit slevový kód na Ebola.cz?

VideonávodPopis

1) Na titulní straně vyberte řešení, které chcete zakoupit

2) Ověřte dostupnost domény, kterou budete požadovat pro své webové stránky

3) Vyplňte své osobní údaje

4) Na poslední straně s kalkulací ceny naleznete pod výpisem Vašich osobních informací políčko nadepsané „slevový kupon (pokud jej máte). Kupón sem vložte a potvrďte tlačítkem „Načíst kupon).

Ebola slevové kupóny a slevové kódy

5) Pokud je kupón platný, cena služeb z kalkulace se sníží. Dokončete tedy objednávku.

Navštivte www.ebola.cz

Varianty hostingu na eBola.cz

Už za 39 Kč měsíčně získáte přístup k základnímu hostingovému řešení od eBola.cz. Získáte tak 10GB prostoru, který můžete využít až na 5 doménách. K tomu je nabízen 1 GB prostoru pro databáze a neomezené množství e-mailů. Varianta advanced za 99 Kč měsíčně nabídne 30 GB prostoru, 15 domén, 2 GB prostoru pro databáze a opět neomzené množství e-mailů. Toto je nejoblíbenější tarif pro zaběhnuté prezentace. Program Premium za 199 Kč měsíčně Vám přichystal už 50 GB prostoru pro 30 domén a také spoustu místa pro široké portfolium prezentací. Databáze tu není nijak omezena, takže se můžete při tvorbě obsahu náležitě vyřádit. Volba Business je od 199 Kč měsíčně a jedná se o individuální tarif, který bude svými parametry a cenou přizpůsobený na míru konkrétním požadavkům větších business zákazníků.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Ebola.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.