Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > E > Slevové kupóny a slevové kódy do Elitedate.cz
Elitedate.cz

Elitedate.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.01/5, 94 hlasování)
Pokračovat na www.elitedate.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Elitedate.cz

Nakupování na Elitedate.cz...

EliteDate.cz je nejkvalitnější prémiovou seznamkou v Česku. Snadné a příjemné seznámení pro vážný vztah s partnerem na úrovni bez obav z odmítnutí – to je cílem seznamky EliteDate. Všechny profily na seznamce jsou manuálně kontrolovány – je tu tak minimální riziko falešných profilů. Seznamka také nepoužívá roboty a jedná se o čistě českou společnost.

Elitedate slevové kupóny a slevové kódy

První Vás bude seznamka chtít poznat. Bude chtít vědět jaké uznáváte hodnoty, co je pro Vás ve vztahu důležité a na základě Vašich odpovědí Vám budou doporučeni partneři, kteří se k Vám hodí.

Během registrace je nutné si udělat test osobnosti. Nad ním strávíte zhruba 15 minut. Tento test je zaměřený na oblasti, které jsou důležité pro úspěšný vztah. Na základě Vašich odpovědí Vám budou zobrazeni partneři, kteří se k Vám hodí. Vy se tím můžete a nemusíte řídit. Ve výsledku si vybíráte sami, koho oslovíte a koho necháte být.

Partnera si můžete vyhledat podle toho, co se Vám líbí a co je pro Vás důležité – tedy věk, výška, bydliště, vzdělání a podobně. U profilů se dozvíte, jaké má uživatel zájmy, zda je jeho cílem mít děti a jaké uznává životní hodnoty a filosofie.

Díky testu bude vypátráno, který uživatel se k Vám parametrově hodí nejvíce. Okamžitě po registraci uvidíte uživatele, kteří charakterem a povahovými vlastnostmi pasují k Vám. Pak už jen prohlížíte profily a vybíráte. Díky fotografiím budete přesně vědět, jak uživatelé vypadají, co dělají, odkud jsou, jaké mají zájmy nebo jaká je jejich vysněná dovolená.

Poznat partnera na EliteDate.cz je snadné. Pokud se rozhodnete pro VIP členství, bude Vám umožněna obousměrná osobní komunikace a budete si moci dopisovat, laškovat, hrát si nebo vyměňovat fotky. Všechno na EliteDate.cz je anonymní – osobní údaje, a fotky jsou pečlivě střeženy a chráněny proti zneužití. Vaše fotky jsou soukromé do té doby, než je sami zveřejníte.

Chcete se motivovat? Přečtěte si na EliteDate.cz příběhy úspěšně seznámených párů. Připravte si ale kapesníky, protože Vám potečou slzy štěstí a budete chtít seznamku EliteDate.cz vyzkoušet hned pro sebe.

Ne každému vyhovuje seznamování na internetu. Proto pro nezadané pořádá Elitedate také různé zábavné, kulturní a sportovní akce. Budete mít možnost se seznámit s novými lidmi, budete mít pěkný zážitek a možná narazíte i na budoucího partnera nebo partnerku.

Věříme, že díky prémiovému členství na EliteDate.cz se Vám podaří najít partnera nebo partnerku, se kterými budete šťastně trávit dlouhá a léta a třeba spolu zůstanete navždy.

Navštivte www.elitedate.cz

Jak uplatnit slevový kód na Elitedate.cz?

EliteDate.cz neposkytuje na prémiové členství ve své seznamce žádné slevové kódy. Veškeré akční nabídky, které jsou dostupné na SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu na EliteDate.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.elitedate.cz

Test osobnosti na seznamce Elitedate.cz

Při registraci neutečete u Elitedate.cz důkladnému prověření. To se samozřejmě bude skládat z vyplnění kontaktních údajů a vytvoření uživatelského účtu. Tím ale registrace na Elitedate.cz rozhodně nekončí. První Vás bude seznamka chtít poznat. Bude chtít vědět jaké uznáváte hodnoty, co je pro Vás ve vztahu důležité a na základě Vašich odpovědí Vám budou doporučeni partneři, kteří se k Vám hodí. Během registrace je nutné si udělat test osobnosti. Nad ním strávíte zhruba 15 minut. Tento test je zaměřený na oblasti, které jsou důležité pro úspěšný vztah. Na základě Vašich odpovědí Vám budou zobrazeni partneři, kteří se k Vám hodí. Vy se tím můžete a nemusíte řídit. Ve výsledku si vybíráte sami, koho oslovíte a koho necháte být.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Elitedate.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.