Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > E > Slevové kupóny a slevové kódy do Elleninacesta.cz

Elleninacesta.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.12/5, 33 hlasování)
Pokračovat na elleninacesta.cz

Aktuální slevy a akce (květen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Elleninacesta.cz

Nakupování na Elleninacesta.cz...

Dlinefit.cz se může sát vaším rádcem v oblasti detoxikace, výživy, psychosomatiky, pohybu, edukace a meditace. Procitnete a zlepšíte svůj život v 7 jednoduchých krocích.

Hlavní osobou tohoto webu je Elen Malá. 2 a půl roku studovala zahraniční školy metafyziky, parapsychologie, spirituální terapie a má dlouholetou praxi v oboru. To jsou zkušenosti, na kterých zakládá svou pomoc vám ke zdravému a radostnému životu.

Elleninacesta slevové kupóny a slevové kódy

Na každou příčinu se dívá třemi úhly pohledu – vědeckým, lékařským i duchovním. Pomáhá vám v sobě probudit klid, vyrovnanost a odolnost proti stresu.

7 kroků k lepšímu životu je: psychosomatika, pohyb, výživa, edukace, detoxikace, meditace a nakonec procitnutí.

Absolvováním kurzu, který dlinefit.cz nabízí najdete sami sebe. Vyléčíte tak svou bytost a dokážete si pak vědomě užívat zdravé tělo, životní sílu a lehkost duše. Vstoupit do kruhu nebo z něj vystoupit (7 kroků je v kruhu) můžete odkudkoliv. Je jen na vás, čím budete chtít začít. Dlinefit vám pomůže každou fází projít, změnu ustát, a nakonec procitnout ve vědomou, zdravou a energickou bytost. Jednotlivými oblastmi vás budou provázet vždy certifikovaní a vzdělaní odborníci.

Stejně jako v přírodě, i v životě všechno se vším souvisí. Stav fyzického těla je odrazem mysli a duše. V DLINEfit vám pomohou se ozdravit na všech úrovních. Můžete přijít na konzultaci, metabolické měření, pozorování kapky krve, individuální meditační terapie nebo se zúčastnit seminářů.

Nejčastěji lidé chodí na vstupní konzultace, kde se zkoumají a analyzují příčiny vašeho zdravotního stavu a hledá se vhodná cesta k radostnému životu plnému zdraví. Dále navštěvují kontrolní konzultace. Během tohoto sezení budou procházeny všechny změny a pokroky, které se vám od poslední návštěvy podařily.

Díky metabolickému měření bude možné zjistit množství tuku, svalové hmoty a vody ve vašem těle. Dokáží také určit míru zakyselení a metabolický věk.

Procedury a kurzy můžete také darovat. Vaši bližní mohou dostat jedinečnou příležitost zlepšit stav svého těla, mysli i duše. Impulsem může být dárek od vás – poukaz na konkrétní službu nebo částku. Vouchery jsou zasílány elektronicky.

Rezervovat můžete: vstupní konzultaci, kontrolní konzultaci, individuální meditační terapii, metabolické měření, kapku krve, konzultaci přes Skype, práci s emocemi a kapku krve spolu s metabolickým měřením. Po rezervaci je třeba zaplatit. Platit můžete online platební kartou, online bankovním převodem nebo klasickým bankovním převodem.

Věříme, že se vám i díky Dlinefit.cz podaří dosáhnout svého cíle – tedy krásného těla, zdravé mysli a obecně lepšího bytí.

Navštivte elleninacesta.cz

Jak uplatnit slevový kód na Elleninacesta.cz?

Dlinefit.cz nenabízí žádnou možnost u šetřit formou slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které můžete získat prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net, jsou vám automaticky k dispozici prostřednictvím jednotlivých odkazů v nabídkách.

Pokud se situace změní a dlinefit.cz začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme vás o této možnosti informovat zde včetně podrobného návodu na uplatnění takové slevy.

Navštivte elleninacesta.czYouTube

5.10.2020: Nemoci od A-Z


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Elleninacesta.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.