Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > E > Slevové kupóny a slevové kódy do Elock.cz

Elock.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.3/5, 20 hlasování)
Pokračovat na www.elock.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Elock.cz

Nakupování na Elock.cz...

Internetový obchod elock.cz nabízí primárně biometrické zámky na otisk prstu. Dejte sbohem hledání klíčů v tašce. Bezpečnostní zámky od této firmy je možné otevírat pouhým dotykem prstu. Tyto zámky se pomalu stávají běžnou záležitostí, a i vy byste se měli přidat k zajímavému trendu v oblasti bezpečnosti.

Elock slevové kupóny a slevové kódy

Společnost provozující tento e-shop se jmenuje elock europe s. r. o. a roku 2016 vzniká samostatná jednotka výroby biometrických zámků. Řada produktů se dá využívat ve všech přístupových systémech, a to v různých aplikacích od hotelů, bytů přes objekty či kancelářské aplikace.

Biometrické zámky na otisk prstu najdete v různých variantách, levnějších i prémiových. Je možné koupit celý zámek nebo provést upgrade zámku s kováním. V nabídce je také visací zámek a další zajímavé varianty.

Konzultujte zákaznický servis, zda je zámek vhodný pro Vaše dveře. Zámky jsou vhodné pro interiéry i exteriéry, jsou vyrobeny z odolných materiálů, mají krátkou dobu snímání, jsou odolné proti mrazu, spojují se bezdrátově, sbírají statistiky o přístupech a jsou také kombinovány s klasickým klíčem. Zámky jsou velmi odolné – odolají vlhkosti, soli či jiným nečistotám. Kování je bezpečnostní a těžko překonatelné. Zvolit můžete ruční i automatický režim zamykání. Spolehlivost zámků je na špičkové úrovni - zámky mají nízký počet nepravdivých odmítnutí. Ke všem produktům je nabízena plná česká podpora s českým manuálem i Softwarem.

Mimo biometrických zámků můžete zakoupit také hotelové zámky v různém provedení obvykle na hotelové karty, dále numerické zámky, z nichž některé mají opravdu unikátní design, který Vás rozhodně nadchne a nemusí urazit ani v budově, která je jinak historická. Mezi příslušenstvím jsou pak různé součásti zámků, Bluetooth adaptéry, kování nebo klasické bezpečnostní zámky s vložkou. Máte-li obavu o bezpečnost, doporučujeme Vám prostudovat certifikáty, které firma získala pro své produkty.

Pokud hledáte softwarovou podporu produktů, můžete ji zdarma stahovat v sekci podpora přímo v e-shopu elocks.cz.

O dopravu produktů z e-shopu se stará přepravní služba PPL, Česká pošta formou balíku do ručky či na poštu a PPL Slovensko pro zákazníky na Slovensku. Za zboží můžete platit hotově, na dobírku nebo bankovním převodem předem.

Věříme, že budete s moderními špičkovými zámky od elock.cz spokojeni a že Váš život bude zase o chlup snadnější. Přejeme Vám příjemný nákup a spoustu ušetřených peněz s nabídkami od slevovykupon.net.

Navštivte www.elock.cz

Jak uplatnit slevový kód na Elock.cz?

Obchod elock.cz nenabízí aktuálně možnost ušetřit prostřednictvím slevových kódů. Všechny akční nabídky, které je možné získat prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net, můžete získat automaticky po přechodu do elock.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Pokud obchod elock.cz začne nabízet možnost ušetřit prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o této skutečnosti informovat zde včetně návodu na použití slevových kódů.

Navštivte www.elock.czZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Elock.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.