Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > E > Slevové kupóny a slevové kódy do Elvenar.com
Elvenar.com

Elvenar.com slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.07/5, 81 hlasování)
Pokračovat na cz.elvenar.com

Aktuální slevy a akce (listopad 2023)

Více o Elvenar.com

Nakupování na Elvenar.com...

Elvenar je fantasy hra, kde budujete své město. Pokud začnete hrát Elvenar, ocitnete se v mystickém fantasy světě. Hra Vás nechá zvolit si hru za elfy nebo lidi. Vaším úkolem jakožto vládce tohoto města je pomoci jeho lidem, aby prosperovalo.

Elvenar slevové kupóny a slevové kódy

Mystičtí elfové vládnou mocné magii, která se ukazuje nejen v jejich stvořeních, ale také v budovách. Lidé na druhé straně tíhnou k silným středověkým zbraním.

V online fantasy hře Elvenar může být téměř každá budova vylepšena vizuálně hned několikrát, což zvýší produktivitu a zároveň také její vzhled. Hlavní budova, továrny, chatrče pracovníků, obytné domy a mnoho dalších budov čeká na to, aby byly vylepšeny Vaší rukou. Transformujte svojí malou vesničku do mocného království.

Vyrazte na vzrušující výpravu na světové mapě, objevte území kolem svého města a nacházejte vzácné relikvie, které vylepší výrobní proces. Nezapomeňte také vyzkoumat pokročilé technologie. Čeká na Vás více než 200 různých vylepšení, která můžete objevit nebo odemknout v online městském světě Elvenaru.

Fakta:

- Budovatelská online hra

- Prostředí fantasy světa

- Vybuduj a formuj své online město

- Objevuj obrovský otevřený svět

- Objevuj relikvie, které zlepší produkci tvého města

- Vyzkoumej stovky nových technologií

- Zvol si svojí oblíbenou rasu

- Vybuduj armádu mýtických příšer

- Užívej si 3D animované bitvy

Hra Vás na začátku provede krátkým tutoriálem. Nejdříve je ovšem třeba se zaregistrovat, zvolit si za který národ budete hrát, vepsat svojí přezdívku a také svoji e-mailovou adresu. Poté už můžete následovat úkoly z tutorialu a začít budovat své město.

Hra se hraje přímo v prohlížeči a není třeba nic instalovat. Hrát tak můžete kdekoliv – v telefonu na cestách, v práci, pokud Vás nenachytá šéf ale klidně chvíli před spaním ve Vaší posteli. Elvenar je jednoduše hra na vyplnění prázdných chvil a hrát ji můžete každý den.

Hru Elvenar si můžete zahrát zcela zdarma. Pokud by Vám ale možnosti základní hry nedostačovaly, je možné zakoupit si herní měnu v podobě diamantů. Tyto diamanty zaplatíte prostřednictvím platební karty, brány PayPal nebo klasickým bankovním převodem.

Diamanty Vám zajistí rychlejší postup hrou a různé další bonusy, které Vám pomohou bojovat s četnými nestvůrami na Vaší cestě magickým světem Elvenaru.

Věříme, že Elvenar bude pro Vás příjemnou výplní do nudných chvil, které každého z nás potkávají každý den. Přejeme Vám hodně zábavy.

Navštivte cz.elvenar.com

Jak uplatnit slevový kód na Elvenar.com?

Elvenar.cz nenabízí žádné možnosti využití slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které naleznete na našem slevovém portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do Elvenar.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte cz.elvenar.com

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Elvenar.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.