Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > E > Emmascredit.cz slevový kupón

Emmascredit.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.35/5, 77 hlasování)
Pokračovat na www.emmascredit.cz

Aktuální slevy a akce - srpen 2022Více o Emmascredit.cz

Nakupování na Emmascredit.cz...

Nemáte náhle několik tisícovek a do výplaty je ještě daleko? Říká se, že půjčit si od příbuzného je horší než od lichváře. Vy ale nemusíte ani jedno, protože rozbitou pračku, nepojízdné auto nebo školu v přírodě pro dítě zaplatíte snadno a bez starostí s rychlou půjčkou od Emma’s Credit.

Emma’s Credit je rychlá a bezpečná online půjčka do výše až 7 000 Kč. Pokud jste novým zákazníkem, pak budete mít napoprvé možnost získat pouze 3 000 Kč. Postupně jak si budete půjčovat znovu a znovu tak dosáhnete až na maximální možnou částku. Vybrat si můžete také dobu, za jak dlouho chcete Emma’s půjčku splatit. K dispozici je 5 až neobvykle dlouhých 45 dní.

Kalkulačka na titulní straně Vám sdělí důležité informace – kolik peněz si půjčujete, jaký je účet a kolik celkově zaplatíte

K získání rychlé půjčky nastavte jednoduše posuvníky na požadované hodnoty a stiskněte červené tlačítko „Zažádat nyní“. Neexistují zde žádné skryté poplatky – zaplatíte přesně tolik, kolik vidíte na příslušném počítadle. Po vyplnění žádosti automatický systém za pár sekund rozhodne, zda Vám byla půjčka schválena nebo ne. Po dokončení všech zmíněných kroků budou finanční prostředky do 30 minut odeslány na Váš bankovním účet. Pokud je víkend, budou prostředky doručeny na účet následující pracovní den dopoledne.

Půjčku od Emmy splácíte najednou – nejsou tu žádné splátky, ale pouze jednorázové úhrady.

Pokud projdete prvním zažádáním o půjčku a splatíte ji úspěšně, budete automaticky zařazeni do zákaznického klubu. Jako členové tohoto klubu máte značné výhody. Při dalším půjčování máte možnost dosáhnout na vyšší půjčku, delší výpůjční dobu, nižší úrok, speciální slevy. V sekci „Zákaznický klub“ naleznete přesný popis výhod jednotlivých stupňů věrnostního programu.

Emma’s credit má pro své klienty následující podmínky: musíte být starší 18ti let, musíte být občany České republiky, musíte vlastnit bankovní účet v bance nacházející se v České republice, musíte mít mobilní telefon a vlastní e-mailovou adresu a půjčka je také podmíněna prokázáním příjmu.

Před každou půjčkou si dobře rozmyslete, zda je půjčka opravdu jedinou možností, kterou máte. Přesvědčte se také, zda budete mít v následujících Vámi zvolených dnech až týdnech dostatek prostředků pro splacení této půjčky. Půjčku nepoužívejte na pokrytí splátek dalších půjček a úvěrů. Pokud se při splácení dostanete do problémů se splácením můžete požádat o refinancování půjčky. V tom případě Vám bude nastavena nová smlouva s novými podmínkami splacení. Pokud se i tak dostanete do problémů se splácením udržujte těsný kontakt s věřitelem a příslušnými státními orgány tak, aby bylo možné vyřešit tuto situaci rychle a hladce.

Věříme, že Vám krátkodobá půjčka od Emma’s credit bude vyhovovat a že Vám pomůže překonat Vaše krátkodobé finanční potíže.

Navštivte www.emmascredit.cz

Jak uplatnit slevový kód na Emmascredit.cz?

1) Na titulní straně nastavte posuvníky

2) Před odesláním údajů z titulní strany si všimněte dárečku s popisem „Máte slevový kód“. Klikněte na něj a objeví se vyskakovací okénko pro vložení kódu. Potvrďte kód tlačítkem použít.

3) Pokud je kód platný, bude sleva z úroku odečtena v dalším kroku z úroků.4) Dokončete žádost.

Navštivte www.emmascredit.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Emmascredit.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.