Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > E > Slevové kupóny a slevové kódy do Empire.goodgamestudios.com

Empire.goodgamestudios.com slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.22/5, 37 hlasování)

Aktuální slevy a akce (duben 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Empire.goodgamestudios.com

Nakupování na Empire.goodgamestudios.com...

Toužili jste někdy po tom stát se králem ve své malé zemi? Vašim rodičům se o tom mohlo jenom zdát, vy ale máte tu možnost s řadou strategických her. Jednou z těch jednodušších, na které nepotřebujete žádný výkonný počítač je právě hra Goodgame empire.

Empire.goodgamestudios slevové kupóny a slevové kódy

Na začátku hry dostanete vlastní hrad, který si pojmenujete a začnete se svou královskou kariérou. Můžete být mírumilovným diplomatem nebo vojevůdcem, který za svými cíli jde čistě silou. Nebo můžete oba přístupy vyvážit a být dobrotivým, ačkoliv rozhodným pánem.

Při budování armády musíte ale myslet na to, že vojáci musí něco jíst, vojáci potřebují zázemí, vojáci potřebují materiály na své zbraně a na své pevnosti. To všechno jako král musíte obstarat.

Goodgame ale není jenom o neustálém zvyšování produktivity a slávy. Čeká na Vás celá řada úkolů, jejichž plněním získáte cenné zkušenostní body. Tyto zkušenosti Vám budou odemykat další možnosti, které hra v celé své kráse nabízí.

Tato populární hra běží ve Flashi, proto je možné ji hrát ve svém internetovém prohlížeči a prakticky na každém zařízení, které Flash podporuje. Hra nabídne vyvážený poměr mezi klasickými strategickými hrami, které znáte z této i minulé dekády na PC a mezi on-linovými hrami poslední doby, které se rozšiřují v prohlížečovém prostředí.

Na začátku hry nepotřebujete žádné zkušenosti. Hra Vás provede krok za krokem základními principy a v tutoriálovém módu splníte celou řadu úkolů. I díky nim budete do začátku dobře zajištěni a budete moci po jeho skončení začít budovat své impérium ve velkém. Mimo ekonomických prvků budete muset také řešit spokojenost svých poddaných, bránit se proti banditům a samozřejmě drancovat také města ostatních hráčů. Protože se jedná o on-line hru, je možné uzavírat různé aliance.Mimo základní měny a surovin je tu samozřejmě také prémiová měna – Rubíny. Ty dostanete do začátku, abyste se s nimi naučili manipulovat. S rubíny bude Vaše hra postupovat rychleji, ale v zásadě Vám neposkytne rozhodující výhodu na bitevním poli proti oponentům.

Goodgame Empire je hra kompletně lokalizovaná do češtiny, a to včetně všech manuálů, tipů a triků. Registrovat se můžete zcela zdarma a začít hrát okamžitě bez nutnosti cokoliv stahovat (tedy za předpokladu, že máte ve svém prohlížeči již aktivní a nainstalovaný modul flash. V případě že ne, je jeho stažení snadné a návod naleznete také na stránkách hry).

Tak na co čekáte? Stačí kliknout na jeden z odkazů v našich kupónech a přejít tak na web hry, kde se můžete okamžitě zaregistrovat a hrát.

Navštivte empire.goodgamestudios.com

Jak uplatnit slevový kód na Empire.goodgamestudios.com?

Hra nenabízí žádnou možnost uplatnění slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou dostupné pro hru Empire.goodgame.com získáte automaticky po přechodu do hry skrze odkazy v našich kupónech.

Navštivte empire.goodgamestudios.com

Tvůj vlastní hrad, armáda i stát

Toužili jste někdy po tom stát se králem ve své malé zemi? Vašim rodičům se o tom mohlo jenom zdát, vy ale máte tu možnost s řadou strategických her. Jednou z těch jednodušších, na které nepotřebujete žádný výkonný počítač je právě hra Goodgame empire. Na začátku hry dostanete vlastní hrad, který si pojmenujete a začnete se svou královskou kariérou. Můžete být mírumilovným diplomatem nebo vojevůdcem, který za svými cíli jde čistě silou. Nebo můžete oba přístupy vyvážit a být dobrotivým, ačkoliv rozhodným pánem. Při budování armády musíte ale myslet na to, že vojáci musí něco jíst, vojáci potřebují zázemí, vojáci potřebují materiály na své zbraně a na své pevnosti. To všechno jako král musíte obstarat. Nezapomeňte před odesláním objednávky navštívit stránky našeho slevového portálu Slevovykupon.netZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Empire.goodgamestudios.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.