Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > E > Slevové kupóny a slevové kódy do Epletivo.cz

Epletivo.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.23/5, 65 hlasování)
Pokračovat na www.epletivo.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Epletivo.cz

Nakupování na Epletivo.cz...

Donald Trump by rád v Americe postavil vysokou zeď. Pokud se ale nepotřebujete zrovna bránit proti hordám zákeřných Mexičanů, pak Vám postačí kvalitní plot. Epletivo.cz je firma, která se zabývá prodejem plotů a kompletních potřeb pro oplocen na internetu. Kamennou provozovnu naleznete v Ostravě Nové Bělé, ale objednávat můžete odkudkoliv z naší republiky.

Epletivo slevové kupóny a slevové kódy

Plot je v zásadě velmi jednoduchá konstrukce. Stačí Vám sloupky, vzpěry, napínací dráty, vázací dráty, napínáky a samozřejmě kvalitní pozinkované nebo poplastované pletivo. Vylepšit plot můžete proti nenechavcům ještě ostnatým drátem nebo podhrabovými deskami. Takový plot bez nůžek nikdo nepřekoná. Obchod Epletivo.cz Vám rád pomůže ať už chcete oplotit dům, průmyslový objekt, sportoviště, halu nebo třeba celý les. Dodají Vám rádi ploty, lesnická a dekorační pletiva, chovatelské sítě, šestihranné pletivo, svařované oplocenky, okrasné sítě, bezpečnostní pletivo, průmyslové a svařované panely a další sortiment, bez kterého se pořádný plot neobejde.

Výběr základního pletiva není nikterak veliký. V zásadě ale k postavení plotu nepotřebujete velký výběr. Stačí Vám kvalita. Mimo pletiva, plotů a latěk tu nakoupíte také branky a brány. Ty jsou samozřejmě také vyrobené z pletiva a jsou dostupné v různých výškách.

Pro ochranu průmyslových objektů, chat v lokalitách s velkou kriminalitou nebo kdekoliv, kde chcete pečlivě chránit svůj majetek využijete ostnaté a žiletkové dráty. Ty jsou dostupné v obchodě v různých délkách. Tyto prvky jsou velmi účinné a odstrašující pro kohokoliv, kdo by se chtěl pokusit přelézt Váš plot. Plot můžete vylepšit také stínícími tkaninami. Těmi například ochráníte své rostliny před působením přímého slunečního svitu. K dispozici jsou 60 a 90 procentní tkaniny – tato hodnota udává propustnost světla.

Pokud nefandíte klasickému pletivu a chtěli byste raději zdánlivě pevnější ale stále průhledný plot, můžete nakoupit oblíbené svařované PVC sítě. Ty jsou obzvláště užitečné například pro oplocení pozemků, na kterých žije šikovný pejsek, který se neustále prokousává a prohrabává či protahuje skrz klasické pletivo. Varianta je o něco málo dražší, ale zase ušetříte na napínacím drátu a napínákách.

Pokud máte pochyby a nevíte co přesně vybrat, neváhejte a kontaktujte zákaznický servis. Sdělte jim své požadavky a oni Vám pomůžou s výběrem potřebného materiálu a vypracují cenovou nabídku.

Za pletivo můžete platit pouze na dobírku či hotově při předání. Dopravu zajišťuje PPL (do 35 kg) nebo přímo automobil dodavatele. Osobně můžete zboží odebírat na pobočce v Ostravě.

Věříme, že se Vám s pomocí epletivo.cz podaří postavit krásný a účelný plot, který udrží uvnitř, co patří dovnitř a venku, co (nebo kdo) patří ven.

Navštivte www.epletivo.cz

Jak uplatnit slevový kód na Epletivo.cz?

Obchod v současné době neposkytuje žádnou formu slevy prostřednictvím slevových kupónů. Slevy jsou poskytovány prostřednictvím akčních nabídek, které jsou Vám k dispozici okamžitě po přechodu do obchodu skrz naše kupóny.

Navštivte www.epletivo.cz

Rady a návody pro ploty

Nevíte, jak správně nainstalovat zakoupené oplocení na epletivo.cz? Pokud opravdu preferujete způsob instalace samostatně, pak jsou Vám k dispozici podrobné návody na to jak ploty správně instalovat. Aktuálně je k dispozici návod na instalaci drátěného plotu. Dozvíte se jak správně zasadit sloupky, jaké jsou vhodné vzdálenosti, jaké používat nástroje, jak správně natahovat napínací drát apod. Nechybí ani návod na instalaci systémů Plasitor a Promo Brut a to včetně instalace pletiva na nerovném terénu nebo instalace systému obsahujícího podhrabové desky. Speciální návod naleznete i pro instalaci systémů nad sítí - tedy ostnatých či žiletkových drátů. Pokud jste ale zatím ve fázi výběru pletiva, kontaktujte zákaznický servis a nechte si raději poradit, co všechno budete k instalaci potřebovat - není nic horšího, než když v polovině práci zjistíte, že Vám něco chybí.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Epletivo.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.