Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > E > Epojisteni.cz slevový kupón, Epojisteni.cz slevový kód
Epojisteni.cz

Epojisteni.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.68/5, 282 hlasování)
Pokračovat na www.epojisteni.cz

Aktuální slevy a akce - březen 2023

Více o Epojisteni.cz

Nakupování na Epojisteni.cz...

Měli jste pocit, že jediná možnost, jak sjednat pojištění, je dojít na pobočku některé z pojišťoven a dlouho se dohadovat s pojišťovacím agentem? Je tady ale mnohem jednodušší, rychlejší a příjemnější cesta. Můžete si sjednat pojištění on-line během několika minut. Při rychlosti sjednání závisí spíše na rychlosti Vašeho psaní, než na úředním šimlu. Celá operace je automatická. To vše na portálu poskytujícím pojištění na epojisteni.czU espojisteni.cz Vám mohou zařídit zcela bezkonkurenční ceny. Na rozdíl od velkých pojišťoven nepotřebují udržovat velký administrativní aparát, síť poboček nebo vyplňovat tuny papírových smluv. Cílem epojisteni.cz je poskytovat nejvýhodnější nabídky a služby.

Co můžete pojistit? V nabídce je povinné ručení, havarijní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domu a bytu a pojištění odpovědnosti. Mimo nabídek pojištění je na epojisteni.cz dostupná také kalkulačka plynu, elektřiny, telefonních tarifů, půjček, konsolidace půjček nebo Vám pomohou najít slevu.

Jak to celé funguje? Vyberete si pojištění, zadáte parametry a epojisteni.cz Vám zobrazí nabídky pojišťoven, které takové pojištění poskytují. Nebojte se ovšem, neznamená to, že budete muset na pobočku této pojišťovny nebo kontaktovat operátory příslušné pojišťovny. Jednoduše si nabídku vyberete, vyplníte své údaje a prostřednictvím epojisteni.cz okamžitě objednáte a zaplatíte. Říkáte si, co z toho tedy firma epojisteni.cz má? Získá provizi za zprostředkování obchodu. Vy naopak získáte nejlevnější nabídku pojištění na trhu.

Věříme, že spojištěním od epojisteni.cz budete nad míru spokojeni.

Navštivte www.epojisteni.cz

Jak uplatnit slevový kód na Epojisteni.cz?

1) Vyberte si na titulní straně pojištění, které chcete sjednat (v našem případě cestovní, nicméně postup je obdobný)

2) Na další straně vyberte parametry Vaší cesty (automobilu, domu atp.)

3) Další strana Vám umožní upřesnit, zda budete provozovat nějaké rizikové sporty nebo zda se chcete připojistit na úraz, pojistit zavazadla nebo odpovědnost. Pod těmito parametry již spatříte nabídky jednotlivých pojišťoven s výpisem parametrů, které ve své nabídce poskytují. První nabídka je (kvalita) pod ní jsou již pojištění seřazená od toho nejlevnějšího. Jednoduše si vyberte dle ceny a parametrů.4) Nyní již musíte vyplit údaje pojistníka, pojištěných osob a zvolit platební metodu. Poté je již Vaše pojištění zařízeno a na e-mail Vám přijdou potřebné dokumenty. Vyplňujte své osobní údaje pečlivě, protože budou uvedeny ve smlouvě a budete je potřebovat při vyřizování případné pojistné události. Vyhněte se problémům a přiznejte všechny rizikové aktivity, které budete provozovat (například extrémní sporty).

Navštivte www.epojisteni.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Epojisteni.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.