Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > E > Slevové kupóny a slevové kódy do Espoluprace.cz
Espoluprace.cz

Espoluprace.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.06/5, 89 hlasování)
Pokračovat na www.espoluprace.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Espoluprace.cz

Nakupování na Espoluprace.cz...

Vyrobit nebo nakoupit dokáže každý podnikatel. Co je ale problém v konkurenčním prostředí, je prodat. Společnost Elephan Ochrestra, která provozuje portál eSpoluprace.cz se zaměřuje na affiliate marketing a lead generation. Mezi její další úspěšné produkty patří portály Uspory.cz a Pujcky.cz. Espoluprace.cz má tisíce registrovaných affiliate partnerů a několik desítek inzerentů. Hlavními cíli tohoto projektu je především transparentnost a poskytování nadstandardního servisu všem partnerům s podporou maximálního počtu kampaní k propagaci.

Espoluprace slevové kupóny a slevové kódy

eSpoluprace.cz má 2 kategorie partnerů – tedy affiliate partnery a inzerenty.

Affiliate marketing je pohodlným způsobem, jak na internetu vydělat skutečné peníze. Jako takzvaný partner propagujete produkty inzerentů a v případě splnění předem domluveného cíle – vyplnění formuláře, objednávka v obchodě, registrace do hry, získáte provizi. Díky důmyslnému systému, kterým eSpolupráce je, je možné toto provozování stránek sledovat a vyhodnocovat. Partnerem se může stát každý, kdo je nebo plánuje být majitelem či provozovatelem webových stránek, účtů na sociálních sítí, blogů, e-mailových databází nebo jiného on-line kanálu.

Na druhé straně stojí inzerenti. To jsou obvykle podnikatelé nebo vedoucí různých projektů, kteří hledají zákazníky pro svůj produkt nebo službu. Affiliate marketing jim dokáže za poplatek zprostředkovat službu, kterou si přejí – zákazníky pro e-shop, vyplněné dotazníky, registrace a podobně. To, co získáte, si stanovíte vy sami a za to pak také vyplácíte partnerům provize.

Zapojení je snadné a zdarma. Neplatíte registrační ani správní poplatky, ale pouze provize.

Nevíte jak na to? Pro partnery i inzerenty je k dispozici eAcademy, kde se dozvíte, jak získat více informací o affiliate marketingu, jak měřit a vyhodnocovat affiliate kampaně, rozhovory na téma SEO, rozhovory na téma PPC, rozhovory na téma e-mail marketingu, jak se stát lepším inzerentem na eSpolupraci a další.

Chcete se o affiliate marketingu a eSpolupráci dozvědět více? Přihlaste se k odběru novinek nebo si vyzkoušejte DEMO ÚČET zdarma.

Proč byste měli ze všech affiliate sítí vybrat právě e-spolupráci? Na trhu je od roku 2009 a to jí dává značné zkušenosti v oboru a rozsáhlé know how. Podle affiliate awards 2015 má espolurace.cz nejlepší administraci a nejrychleji vyplácí odměny. eSpoluprace.cz nabízí nejvíce různých kampaní a neustále roste. Pracuje s affiliate platformou hasOffers a poskytuje rychlou a kvalitní podporu.

Registrujte se a sami uvidíte, jestli Vám pomůže eSpoluprace.cz vydělat jako partnerovi dostatek peněz nebo prodat dostatek služeb a výrobků, pokud jste inzerent.

Navštivte www.espoluprace.cz

Jak uplatnit slevový kód na Espoluprace.cz?

ESpoluprace.cz nenabízí žádnou možnost využití slevových kupónů a kódů na své služby. Veškeré nabídky, které jsou Vám dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do e-spoluprace.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.espoluprace.cz

Staňte se affiliate partnerem s espoluprace.cz

jako affiliate partner můžete prostřednictvím internetu spojovat zákazníky s produkty a získat za to finanční odměnu. Affiliate marketing je pohodlný způsob, jak si na internetu vydělávat skutečné peníze. Jako takzvaný partner propagujete produkty inzerentů a v případě splnění domluveného cíle (prodej, vyplnění, registrace) získáváte provizi. Důmyslný systém, na kterém eSpolupráce funguje, dokáže sledovat stránky a vyhodnocovat splnění cílů. Partnerem se tak může stát každý, kdo plánuje být majitelem nebo provozovatelem webových stránek, účtů na sociáních sítích, blogů, emailové databáze nebo jiného online kanálu, který může posloužit zároveň také jako propagační kanál pro různé produkty, služby nebo výzkumy. Registrace je zdarma. Pokud chcete o affiliate programu získat více informací, pak navštivte přímo portálu espoluprace.cz.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Espoluprace.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.