Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > E > Slevové kupóny a slevové kódy do Etoro.com
Etoro.com

Etoro.com slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3/5, 43 hlasování)
Pokračovat na www.etoro.com/cs-cz

Aktuální slevy a akce (únor 2024)

Více o Etoro.com

Nakupování na Etoro.com...

Etoro.com vám dává prostor obchodovat s důvěrou na přední světové sociální platformě. Přidáváte se k milionům těch, kteří objevili chytřejší investování pomocí automatického kopírování předních obchodníků v komunitě Etoro nebo se můžete nechat kopírovat a zajistit si tak dodatečný příjem.

Etoro slevové kupóny a slevové kódy

Jedná se 100 % o cenné papíry a z 0% o provizi. Proč platit poplatky, když nemusíte. S Etoro.com investujete do širokého výběru cenných papírů, aniž byste museli cokoliv platit – přirážky, poplatky nebo správu. Nejsou tu ani žádná omezení obchodních objemů.

Obchodujete a investujete do nejlepších akcií a ETF. Obchodujete s měnovými páry, indexy a komoditami prostřednictvím CFD. Investujte do finančních trhů a nikdy to nebylo snadnější. S Etoro.com se účastníte revoluce v sociálním obchodování. Napojíte se na obchodníky. Projednáváte obchodní strategie a využíváte patentovanou technologii CopyTrader k automatickému kopírování operací v jejich profilu. S Etoro.com můžete také prozkoumávat stále se rozšiřující řadu kryptoměn. Nakupujte a prodávejte obchodovatelné položky na eToro – obchodní platformě kryptoměn. Vytvořte si vlastní portfolio založení na kryptoměnách a můžete využívat výhod, které většiny burz nenabízejí, jako je téměř okamžitá realizace tržních objednávek.

Etoro je globální leader v sociálním obchodování. Proč etoro.com využívají miliony uživatelů z více než 140 zemí? Jedná se o uznávanou společnost, která podléhá regulaci FCA a CySEC, jedná se o bezpečnou organizaci, která chrání vaše finanční prostředky bezpečnostními protokoly, které jsou špičkou v oboru a také se jedná o organizaci, která chrání vaše osobní údaje a nikdy je nebude sdílet s nikým bez svolení.

Pokud se připojíte do etoro klubu, získáte lepší zážitky s členskými výhodami na míru, personalizovanými službami a exkluzivním přístupem ke sponzorovaným sportovním, finančním a kulturním událostem. Členství v etoro klubu nabízí výjimečnou úroveň služeb a spoustu dalších výhod. Užívat si můžete privilegií při dosažení každého dalšího stupně – silver, gold, platinum, platinum+ a diamond. Vaše investice získají v klubu expertní podporu. Investiční experti eToro jsou vám k službám. Můžete si vyžádat konzultaci s profesionálním finančním analytikem, získáte přístup k hloubkové analýze a k zasvěceným pohledům na poslední tržní novinky s živými webináři a dalším prémiovým obsahem.

Rozhraní etoro je v Českém jazyce. Registrace je snadná a rychlá – stačí vyplnit své osobní údaje. Využít můžete i přihlášení pro sociální sítě. Pro vkládání a výběr peněz bude třeba upravit své osobní údaje tak, aby odpovídaly skutečnosti.

Navštivte www.etoro.com/cs-cz

Jak uplatnit slevový kód na Etoro.com?

Peníze je možné vkládat kreditní či platební kartou, Skrze PayPal, Neteller, Skrill, Rapid Transfer, Klarna/Sofort Banking, Elektronický převod, Internetovým bankovnictvím nebo přes China UnionPay.

Pro výběr musíte splnit několik podmínek:

Etoro slevové kupóny a slevové kódy

1. Minimální výše výběru je 30 USD.

2. Musíte mít k dispozici peníze, které lze vybrat.

3. Musí se jednat o ověřený účet. To je označeno zeleným znakem odškrtnutí v uživatelském profilu. Pokud váš účet ještě není ověřen, kontaktujte nás a nahrajte požadované doklady.

Vaše osobní údaje, platební údaje a související doklady chrání přísná pravidla pro zabezpečení informací společnosti eToro. Uplatňovány jsou přísné zásady ochrany informací, které uspokojí i nejnáročnější problematiky znalé koncové uživatele finančních služeb.

Navštivte www.etoro.com/cs-cz

Články

Etoro poplatky

Na Etoro.cz si svůj účet můžete otevřít zcela zdarma. Zdarma tak máte možnost využívat profesionální nástroje a kolektivní moudrost, které vám právě tato tradingová platforma přináší. Cenné papíry navíc nemají žádnou provizi. Žádné přirážky, poplatky za zařazení ani kolkovné. Nečekají na vás ani žádné poplatky za správu. I když kopírujete další obchodníky a investujete do portfolií - žádné poplatky. Výběr peněz pak zahrnuje drobný poplatek 5 USD, ale zase tu nejsou žádné poplatky za clearing. Kompletní seznam dalších poplatků naleznete na etoro.cz v PDF dokumentu. Tento dokument obsahuje nejen ceník za zpoplatněné výkony, ale také případové studie, díky kterým vám bude jasné za jakých podmínek a kdy bude poplatek zaúčtován. Nečeká na vás žádné překvapení, protože Etoro.cz je naprosto transparentní služba.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Etoro.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.