Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > E > Eximtours.cz slevový kupón, Eximtours.cz slevový kód

Eximtours.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.09/5, 66 hlasování)
Pokračovat na www.eximtours.cz

Aktuální slevy a akce - únor 2023Více o Eximtours.cz

Nakupování na Eximtours.cz...

Ne každý den máme příležitost psát o jedničkách nebo dvojkách na trhu. U EximTours.cz je ale jasné, že patří na první příčky v oblasti poskytování zájezdů v České republice. Troufneme si říct, že s EximTours za více než 23 let její existence na českém trhu letělo nebo jinak cestovalo k moři většina Čechů. Nejedná se ovšem o společnost českou – nýbrž původně z Německa. A právě německou přesnost, poctivost a pracovitost si EximTours přináší i do naší země.EximTours.cz Vám nabídne zájezdy do celé řady destinací. Cílem společnosti je maximální spokojenost zákazníka. Ta začíná už množstvím vlastních provozoven a další spoustou provozoven fungujících formou franšízy. Už několik let se EximTours pohybuje na první příčce v poskytování zájezdů v České republice. A to má svůj důvod – především tedy velký výběr, kvalitní servis doma i v zahraničí, lákavé destinace a přijatelné ceny.

S Exim Tours můžete vyrazit do následujících destinací: Bali, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Dominikánská republika, Egypt, Ekvádor, Chorvatsko, Itálie, Kapverdy, Keňa, Kostarika, Kuba, Maďarsko, Madeira, Maledivy, Maroko, Mauricius, Panama, Řecko, Kypr, Seychely, Slovensko, Spojené arabské emiráty, Srí Lanka, Španělsko, Tunisko, Turecko, Vietnam, Zanzibar. Pokud Vás naopak zajímá, jaké zájezdy EximTours.cz nenabízí – tak jsou to zájezdy po České republice.

Vyrazit s EximTours.cz můžete na pobytové zájezdy, exotické zájezdy, poznávací zájezdy, lyžovačky a také na stále oblíbené LastMinute zájezdy, kdy si zabalíte kufr a pak hledáte destinaci.Na stránce se rychle zorientujete – uživatelské rozraní je přehledné, ikonky jsou velké, obrázky barevné, popis zájezdů dokonalý a nákup zcela snadný. Také zde naleznete všechny potřebné informace, kontaktní spojení a klientskou zónu pro zákazníky, kteří si již zakoupili zájezd a hledají informace o svých zájezdech či platbách.

Na telefonu na Vás čekají příjemní operátoři zákaznického servisu, kteří Vám rádi pomohou s výběrem vhodného zájezdu nebo úpravou již hotové objednávky. Neváhejte je kontaktovat při vzniku jakéhokoliv problému.

Řekneme Vám narovinu, že objednáním zájezdu u EximTours neuděláte chybu. Cestovka si trvá na své dobré pověsti, a i kdyby přece jen došlo k nějakému problému při Vaší cestě, společnost Vám nabídne adekvátní kompenzaci i v případě, že nemuselo jít přímo o její chybu.

Věříme, že si dovolenou se společností EximTours.cz užijete a získáte mnoho krásných vzpomínek.

Navštivte www.eximtours.cz

Jak uplatnit slevový kód na Eximtours.cz?

Cestovní kancelář EximTours.cz nenabízí v současné době žádné slevy formou slevového kódu. Všechny nabídky této cestovní kanceláře, které můžete najít prostřednictvím našeho portálu SlevovyKupon.net jsou Vám automaticky dostupné po přechodu do cestovní kanceláře prostřednictvím našich odkazů v jednotlivých kupónech.

Pokud Cestovní kancelář EximTours začne nabízet slevy formou slevového kódu, budeme Vás o této skutečnosti informovat včetně návodu na použití tohoto kódu zde na tomto místě.

Navštivte www.eximtours.cz

Články

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Eximtours.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.