Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > E > Expedia.co.uk slevový kupón - leden 2021
Expedia.co.uk

Expedia.co.uk slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.expedia.co.uk

Aktuální slevy a akce - leden 2021

Více o Expedia.co.uk

Nakupování na Expedia.co.uk...

Určitě znáte některý z vyhledávačů letenek. Také určitě znáte některý z vyhledávačů ubytování. Možná jste zahlédli vyhledávač pronájmu auta, přepravy lodí nebo turistického průvodce po různých zemích. Expedia.co.uk je všechno v jednom, a ještě mnohem víc.Expedia.co.uk koncentruje na jednom webovém portálu rezervaci letů, hotelů, pronájmu aut, spojení vlakem, zájezdy Last Minute, pobyty na pláži, výhodné balíčky, Eurovíkendy, ukáže Vám, kde jsou zajímavá místa, dokáže Vám pronajmout chatku a cestovat po Spojeném království a Irsku.
Rozhraní tohoto portálu je v jazyce anglickém – ten ale musí každý správný cestovatel stejně ovládat.

Vyhledávač letenek funguje zcela tradičně – vyplníte domácí letiště a cílovou destinaci, počet osob, data a další volitelné možnosti. Tím dosáhnete vyhledání nejvýhodnějšího letu v danou chvíli, letenku si rezervujete a zaplatíte.

Ani u vyhledávače hotelů nečekejte převratné funkce – vyplňte město, ve kterém chcete ubytovat, opět data a počet osob. Zajímavější je už pak možnost vyhledávače letu, hotelu a pronájmu automobilu hledat najednou – ušetříte si tím vyplňování políček dvakrát.

Zajímavější je ovšem vyhledávač turistických atrakcí. Zde si vyplníte město, kam chcete jet a datum, kdy se dostavíte. Okamžitě se dozvíte o akcích – koncertech, vstupech do historických památek, sportovním vyžití a turistických atrakcích. Ty můžete okamžitě zarezervovat a u každé máte přesný popis toho, co akce obsahuje. Někdy dostanete dokonce za rezervaci předem slevu.
Expedia.co.uk má pro Vás připravený také věrnostní program. Při registraci získáte automaticky +blue status. Pokud skrze Expedia utratíte 5 000 liber (evropská verze Expedia.com operuje s britskou librou) získáte status +silver a za utracených 10 000 liber pak získáte +gold status. Lepší než modrý program Vám zajistí například volné nebo zlevněné vstupy do lázní, uvítací drinky, VIP přístupy, prioritní zákaznický servis na Expedia, možnost vylepšení pokoje nebo flexibilní check-in a check-out a další skvělé výhody.

Speciální pronájmy můžete hledat pro svojí dovolenou nebo krátké relaxační pobyty. Speciální vyhledávač je tu také pro apartmány, domy nebo chaty v různých turistických destinacích. Tato služba je ale dostupná pouze pro pobyty na Britských ostrovech, ve Francii a v Itálii.

Po registraci získáte možnost spravovat své rezervace – měnit parametry nebo získávat konkrétní kontakty pro jednotlivé společnosti. Expedia vám také pomůže zajistit informace o potřebě víza pro danou destinaci, případně zajistit cestovní pojištění, on-line check-in nebo další služby.

Expedia.co.uk nenabízí žádné převratné služby. Její kouzlo je především v koncentraci různých cestovatelských portálů do jednoho, s jedním uživatelským rozhraním, jedním zákaznickým servisem a jedním platebním portálem. Na svých cestách nebudete potřebovat nic jiného než expedia.co.uk.

Samozřejmě nechybí ani mobilní aplikace pro provozování všech potřebných služeb přímo na cestách. Aplikace je dostupná pro Apple iOS, Google Android i telefony se systémem Microsoft.

Věříme, že Vám služby portálu Expedia.com budou vyhovovat a vy si užijete svojí relaxační nebo pracovní cestu zcela bez potíží.

Navštivte www.expedia.co.uk

Jak uplatnit slevový kód na Expedia.co.uk?

1) Vybírejte služby – lety, hotely a další stejně jako kdybyste kupón neměli.

2) Kupón je možné zadat v posledním kroku objednávky s rekapitulací vybraných služeb a výběrem platby. Je třeba vybrat nápis „Enter a coupon or promotion code“. Objeví se políčko pro vložení kódu, který poté potvrdíte klepnutím na „Apply Coupon“. Pokud je kupón platný, odečte se sleva od celkové ceny objednávky.3) Dokončete objednávku.

Navštivte www.expedia.co.uk

Skončené nabídky

12% na rezervaci hotelů s Expedia.com kupón (do 19.6.2019)
40% na aktivity (vstupenky ve městěch) od Expedia.co.uk kupón (do 19.6.2019)

Články

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Expedia.co.uk
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.