Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > F > Slevové kupóny a slevové kódy do Face-Up.cz

Face-Up.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.26/5, 84 hlasování)
Pokračovat na www.face-up.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Face-Up.cz

Nakupování na Face-Up.cz...

Akné je velmi nepříjemná záležitost, která postihuje některé lidi a jiné nechá relativně v klidu. Problém může pak nastat, pokud se akné přesune i do pozdějšího věku. Akné není pouze estetickou záležitostí, ale může způsobovat ošklivé záněty, velké bolestivé boláky a celoživotní zjizvení. Jeho léčba je často zdlouhavá, pramálo úspěšná a plná omezení. Naštěstí pro Vás existuje snadný a bezpečný způsob, jak se akné jednou a pro vždy zbavit – díky přístroji Face-up.cz.

Face-Up slevové kupóny a slevové kódy

Přístroj Face-up dokáže účinně tlumit projevy akné. Díky kombinaci tří silových polí se výrazně zrychluje metabolismus, což zapříčiní rychlejší růst kožních buněk. To zlepší vlastnosti kůže, utlumí výdej kožního mazu a zlepší hydrataci pokožky. Díky zdravější a pružnější pokožce se také vyrovnají předchozí nerovnosti pleti.

Přístroj Face-up je výsledkem více než 10letého výzkumu českých vědců. Na jeho vývoji pracovali na VUT v Brně a také lékaři a technici z lékařské fakulty Karlovy univerzity v Plzni.

Face-Up slevové kupóny a slevové kódy

Přístroj používá 3 typy polí. Plošné impulzní magnetické pole, je jediným magnetickým polem, které lze používat bezpečně v oblasti hlavy bez neurologických potíží. Přístroj působí pouze 5 mm pod pokožku – je tak zcela bezpečný a velmi šetrný k používání. Plošné impulzní světelné pole je nejúčinnějším polem pro regeneraci pokožky. Urychluje hojení, regeneruje pokožku a redukuje zánětlivé procesy v těle. Posledním zářením je plošné tepelné záření, které vzniká kombinací předchozích dvou polí. Má pozitivní vliv na metabolismus buněk pleti.

Přístroj Face-up má 90 % účinnost v boji proti akné, což dokázala klinická lékařská studie na 190 pacientech s výrazným výskytem akné. Face-up je také velmi pohodlné používat – stačí použít 10 minut denně. Aplikace je navíc příjemná a bezbolestná. Aplikátor stačí přiložit pulzujícím světlem na pokožku. Díky Face-up tak omezíte používání farmaceutických přípravků. Ušetříte si tak spoustu času u lékaře a spoustu peněz za nákladné a málo účinné léčby.

Face-Up slevové kupóny a slevové kódy

Ve srovnání s jinými druhy léčby se navíc nemusíte vzdávat slunění nebo návštěvy solária. Oproti kosmetickým salónům nebo kožním klinikám ušetříte tisíce korun. Face-up Vám navíc je k dispozici kdykoliv, kdyby se objevily další potíže.

Přístroj Vám doručí kurýrní služba PPL. Vyzvedávat jej můžete ale také zdarma na prodejně. Platit je možné bankovním převodem, na dobírku nebo online platební kartou.

Víme, že potíže s akné jsou velmi nepříjemné. Věříme proto, že přístroj Face-up.cz Vám pomůže tyto potíže vyřešit, odstranit bolest, a hlavně zvýšit sebevědomí v klíčovém období Vašeho života.

Navštivte www.face-up.cz

Jak uplatnit slevový kód na Face-Up.cz?

Obchod Face-up.cz nenabízí v současné době žádné možnosti uplatnění slevového kódu. Všechny akční nabídky, které jsou Vám dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net jsou Vám k dispozici okamžitě po přechodu do obchodu Face-up.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a obchod Face-up začne na svůj produkt proti akné nabízet slevy prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o této skutečnosti informovat zde včetně podrobného návodu na použití tohoto kódu.

Navštivte www.face-up.cz

Český výrobek a výsledek výzkumu

Léčba akné není žádná zábava. Akné je regulérní kožní choroba, která má své příčiny především v životním stylu, nicméně může být také ovlivněná geneticky a hormonálními změnami v lidském těle. Proto se začne akné vyskytovat při dospívání. Na vývoji přístroje Face-Up, který proti akné působí pracovali vědci Vysokého učení technického v Brně, Biofyzikálního ústavu AV a lékaři a technici z lékařské fakulty Karlovy univerzity v Plzni. Tito vědci zjistili, že za pomoci stovek miniaturních cívek je možné vytvořit impulzní magnetické pole v blízkosti mozkovny, aniž by mělo negativní vliv na lidské zdraví. Do centra zájmu se pak dostaly kožní buňky. Záření se zkombinovalo s dalšími. Kombinace těchto tří polí pak urychluje metabolismus kožních buněk a pomáhá zlepšovat vlastnosti kůže. Výsledkem je tento skvělý přístroj Face-Up!

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Face-Up.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.