Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > F > Faircredit.cz slevový kupón, Faircredit.cz slevový kód
Faircredit.cz

Faircredit.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.21/5, 34 hlasování)
Pokračovat na www.faircredit.cz

Aktuální slevy a akce - květen 2022

Více o Faircredit.cz

Nakupování na Faircredit.cz...

Máte hluboko do kapsy nebo se vám splatnosti přesně nekryjí s datem, kdy dostáváte výplatu? Zkuste se podívat na možnosti půjček společnosti FairCredit. FairCredit nabízí svým klientům maximální komfort a pohodlí pro sjednání rychlé půjčky, krátkodobé půjčky nebo online půjčky.

Půjčku od FairCreditu si dokážete vyřídit již během 30ti minut. Své finanční problémy tak vyřešíte okamžitě bez nutnosti kamkoliv chodit.FairCredit se řídí kodexem pro zodpovědné půjčování. Upozorňuje své zákazníky na fakt, že půjčka se nebere na lehkou váhu a žádá o zvážení, zda je krátkodobá půjčka pro Vás nezbytná a žádá, abyste se ujistili, zda budete mít v budoucnu dostatek finančních prostředků pro splacení celé půjčky.

Pokud byste měli problémy s termínem splátek, existuje u FairCreditu možnost prodloužení půjčky. Za poplatek tak můžete odložit termín splatnosti. Cílem FairCreditu není těžit ze soudních vymáhání půjčených částek. Firma profituje z úroků a poplatků za půjčení – je v jejím zájmu, aby i vy jste zaplatili své dluhy včas a řádně.

FairCredit je primárně zaměřen na krátkodobé půjčky, které lze vyřídit rychle a obvykle splatit do 30ti dní. Nejsou zde obvykle žádné splátky a celá částka včetně úroku se pak hradí najednou.

Půjčka má 2 varianty. Hotovostní půjčka může být poskytnuta prostřednictvím obchodního zástupce přímo v pohodlí domácnosti zákazníka. Její maximální výše je 70 000 Kč. Bezhotovostní půjčka je poskytována prostřednictvím bankovního převodu přímo na Váš účet a její výše je maximálně 150 000 Kč. Výhodou služby je také transparentnost. Při poskytnutí půjčky online na stránkách FairCreditu, vidíte půjčenou částku včetně úroků a dalších poplatků. To je částka, kterou na konci zaplatíte, nic dalšího Vám nebude účtováno, pokud vše splatíte v řádném termínu. Další poplatky jsou účtovány za požádání o prodloužení půjčky a případně penále za nesplácení.

Registrovat k půjčce se můžete online nebo můžete zavolat na telefonní číslo uvedená na stránkách, kde můžete celý proces půjčení konzultovat s operátory. Pro ujištění, že jednáte se seriózní společností, si přečtěte etický kodex společnosti. Věříme, že se vším co v něm najdete, budete 100% souhlasit.

Pro získání půjčky od FairCredit.cz musíte:

- mít příjem, díky kterému budete schopen splatit půjčku

- Věk alespoň 18 let

- mít aktivní připojení k mobilní síti a internetu

Státní příslušnost ani záznam v registru dlužníků nemusí být omezením, pokud splníte požadované podmínky společnosti.

Navštivte www.faircredit.cz

Jak uplatnit slevový kód na Faircredit.cz?

Jak požádat o půjčku na FairCredit.cz?

1) Na titulní straně si pomocí posuvných jezdců nastavíte částku půjčky, jakou požadujete a počet dní na které si chcete peníze zapůjčit. Poté vyplníte jednoduchý formulář.

2) Na telefonní číslo, které jste vyplnili, vám přijde SMS zpráva, kterou se ověří platnost telefonního čísla.

3) Zaškrtnutím políčka dokončíte registraci.

4) Počkejte, budete informováni, zda je půjčka schválena nebo zamítnuta. Žádosti jsou zpracovávány i během víkendu, takže můžete žádat kdykoliv.

5) Pokud jste si na stránkách FairCreditu již v minulosti půjčovali, stačí se přihlásit a zvolit částku.

Navštivte www.faircredit.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Faircredit.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.