Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > F > Slevové kupóny a slevové kódy do Fajnpojisteni.cz

Fajnpojisteni.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.25/5, 111 hlasování)
Pokračovat na www.fajnpojisteni.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Fajnpojisteni.cz

Nakupování na Fajnpojisteni.cz...

Hledáte pojištění nebo na cesty, majetku, automobilu odpovědnosti a jiné a nechcete při tom obcházet pobočky jednotlivých pojišťoven a ztrácet tak čas? Nemusíte, protože je tu služba FajnPojištění, která už pobočky oběhla za Vás a nyní Vám nabízí konkrétní nabídky pojištění on-line bez nutnosti kamkoliv chodit.

Fajnpojisteni slevové kupóny a slevové kódy

Cestovní pojištění je tím nejžádanější pojištění vůbec. Nikdo nechce při svých cestách riskovat, že bude platit milionové ceny za zdravotnické služby v cizí zemi. Nejen, že budete mít zkažený výlet nebo dovolenou, ale z problémů se pak budete vyhrabávat celá léta. Není proto divu, že se pojišťovny v nabídce těchto produktů předhánějí. Kalkulačka pojištění léčebných výloh porovnává parametry jako jsou náklady na ošetření a vyšetření, náklady na hospitalizaci, náklady na operace a léky, náklady na přepravu do zdravotnického zařízení, náklady na opatrovníka, akutní stomatologické ošetření, repatriace pojištěného a převoz ostatků. Připojistit si také můžete sporty s vyšším rizikem jako je třeba vysokohorská turistika, vodní sporty jako rafting, jachting nebo windsurfing, dále také zimní sporty jako lyžování, Snowboarding nebo extrémní sporty jako horolezectví na které se pak vztahuje i zásah horské služby, který nemusí být v ceně každého základního pojištění. Zřídit si můžete i celoroční pojištění, pokud hodně cestujete.

Pokud necestujete, můžete se Vám ale také zdravotní pojištění hodit. Ne tedy to povinné – které má každý občan, ale také to, které Vám zajistí platby za úraz nebo za hospitalizaci. Takové pojištění je velmi důležité především, pokud máte například vysoké platby za nájem či hypotéku a nemůžete si dovolit výpadek příjmů ani na krátkou dobu. Můžete uzavřít pouze úrazové nebo i životní pojištění, jehož součástí je také spoření a možná daňová úleva.

Mezi další pojištění, kde můžete vyhledávat nejvýhodnější nabídky patří pojištění automobilu povinné ručení, havarijní pojištění nebo připojištění. Následuje možnost pojištění majetku – pojištění nemovitosti, pojištění odpovědnosti za škodu z dražby nemovitosti a také pojištění domácnosti. A když už mluvíme o pojištění odpovědnosti nabízí se pojištění odpovědnosti za škodu z výkonu povolání. Nově Vám portál FajnPojisteni.cz také pomůže nalézt nejvýhodnější hypotéční úvěr.

Srovnávání nabídek pojišťoven obnáší vyplnění relativně dlouhých dotazníků. Čím přesnější ve svých požadavcích budete, tím méně potom budete muset filtrovat nabídky které Vám naskočí. Pojištění můžete potom obvykle sjednat on-line nebo budete odkázání na kontaktní údaje zástupců jednotlivých pojišťovacích ústavů.

FajnPojisteni.cz umí vyhledávat také nabídky pro firmy. Pro přechod do firemního režimu stiskněte tlačítko „FIRMY“ v horní části portálu.

Věříme, že Vám FajnPojisteni.cz pomůže vybrat ideální pojištění pro Váš případ a doufáme, že ho nebudete muset nikdy využít v praxi.

Navštivte www.fajnpojisteni.cz

Jak uplatnit slevový kód na Fajnpojisteni.cz?

FajnPojisteni.cz je zprostředkovatel a sám neposkytuje žádné služby. Tudíž není možné využívat slevové kódy přímo. Veškeré nabídky, které jsou Vám k dispozici na SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu na FajnPojisteni.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.fajnpojisteni.cz

Cestovní pojištění s Fajnpojištěni.cz

Cestovní pojištění zůstává na žebříčcích nejvyužívanějšího pjištění sjednávaného českými klienty stále na prvním místě. Není se čemu divit. I ta sebemenší nehoda, která Vás potká v zahraničí může končit milionovými částkami za ošetření v zahraničních zdravotních zařízeních. Cestovní pojištění může stát i pár korun na den a tak není od věci se před cestou pojistit. Díky možnosti pojištění online se můžete snadno pojistit i pokud vyrážíte na výlet třeba pouze za hranice - do Německa či k jiným sousedům. Myslete také na to, že i Slovensko je zahraničí a vy si musíte sjednat pojištění, pokud nechcete doplácet velké částky. Fajnpojisteni.cz je portál, který pro Vás srovnává ceny zdravotního pojištění napříč různými pojišťovnami. Vy tak nemusíte opustit svůj domov. Všechny potřebné podklady pak obdržíte e-mailem a zapaltit můžete elektronicky.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Fajnpojisteni.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.