Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > F > Slevové kupóny a slevové kódy do Fapi.cz
Fapi.cz

Fapi.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.09/5, 91 hlasování)
Pokračovat na fapi.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Fapi.cz

Nakupování na Fapi.cz...

FAPI je revoluční online prodejní nástroj, který si můžete vyzkoušet zcela zdarma. Vše můžete mít nastavené samostatně už během 60 minut. Jako bonus také získáte e-book „Jak za 60 minut prodávat online“, který Vám ukáže jak na to.

Fapi slevové kupóny a slevové kódy

Jak bez programátora a bez tučných faktur proměnit svůj web v prodejní automat, který bude fungovat nonstop? Díky FAPI formuláři budete moci začít prodávat své produkty okamžitě, online a sami bez znalosti programování.

S FAPI.cz si budete moci vytvořit produkt a zadat jeho cenu, nastavit banku a vložit fakturační údaje, vybrat platební možnosti pro klienty, vytvořit prodejní webový formulář, vyložit formulář na Váš web, přijmout objednávky online z webu, přijmout peníze platební kartou nebo převodem, odeslat automaticky faktury elektronicky ve formátu PDF, párovat platby s bankou a spravovat objednávky a také sledovat výsledky a statistiky prodejů.

FAPI automaticky přijímá objednávky přes prodejní formulář, obslouží široké portfolio služeb, doručí produkt nebo službu po přijetí platby, spáruje platby s nezaplacenými fakturami, zašle upomínky a hlídá splatnost faktur, snadno ho integrujete do každé webové stránky nehledě na to, jakou platformu používáte.

Na FAPI.cz naleznete celou řadu instruktážních videí, obrázků a návodů na to, jak FAPI použít. FAPI je ideální pro prodej elektronických knih nebo vzdělávacích on-line produktů, konzultací, poradenství, seminářů nebo jiných odborných služeb, placeného obsahu, členství a dalších forem předplatného, softwaru SaS, mobilních aplikací, her, hudby, filmů, grafiky a další digitální tvorby nebo také běžných knih, CD, DVD a dalšího fyzického zboží.

K dispozici jsou u FAPI pro Vás dva programy – FAPI zdarma nabídne maximálně 2 prodejní formuláře, pouze off-line platby, emailové faktury, jednu šablonu pro upomínky, český a slovenský jazyk a automatizaci odesílání e-mailů při objednání. Verze zdarma slouží spíše pro vyzkoušení služeb a její praktické užití je velmi omezené.

Placená verze FAPI, kterou zakoupíte cca kolem 1 tisíce korun měsíčně pak nabídne neomezené množství prodejních formulářů, automatickou fakturaci z prodejního formuláře a párování přijatých plateb s vystavenými fakturami, online i off-line platby, automatické šablony zpráv s fakturami po e-mailu i MS, automatické šablony upomínek, automatizaci akcí po objednání e-mailem i sms, další jazyky pro prodejní foruláře, upsell produktů a také Plug-in FAPI tickets.

Službu zdarma můžete začít používat automaticky. Za placenou verzi můžete platit měsíčně platební kartou, online bankovním převodem nebo klasickým bankovním převodem.

Věříme, že Vám FAPI.cz pomůže prodat Vaše výrobky či služby hladce a bez problémů a bude Vaší startovní stanicí pro rozjetí úspěšného prodejního byznysu.

Navštivte fapi.cz

Jak uplatnit slevový kód na Fapi.cz?

Fapi.cz nenabízí v současnosti žádnou formu uplatnění slevového kódu při objednávce této služby. Všechny nabídky pro službu Fapi.cz, které jsou Vám dostupné na slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu na portál Fapi.cz prostřednictvím odkazů v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a Fapi.cz začne nabízet výhody a slevy prostřednictvím slevových kódů v objednávkách, budeme Vás o této skutečnosti informovat zde včetně podrobného návodu pro uplatnění těchto kódů.

Navštivte fapi.cz

Ceník FAPI

Služba prodeje, která Vám supluje obchod, fakturantku, skladníka a další lidi, FAPI samozřejmě není bez omezení. Vyzkoušet si FAPI můžete zdarma. Na vyzkoušení tak máte k dispozici 2 prodejní fomuláře, off-line platby, upozorňování e-mailem, jednu šablonu upomínek, E-mailovou automatizaci, český a slovenský jazyk. Pokud si za FAPI zaplatíte získáte neomezený počet prodejních formulářů pro Váš web, online i off-line platby, e-mail a SMS šablony s fakturami, neomezený počet čablon upomínek, Email a SMS automatizaci akcí po objednání, češtinu, slovenštinu, angličtinu a němčinu, upsell produktů a Plug-in FAPI tickets. Kolik to všechno stojí? Celkem zaplatíte 1 186 Kč měsíšně za služu FAPI, která všechno dělá za Vás - na kolik by Vás vyšla sekretářka, fakturantka a skladník? Tušíme, že asi na násobně vyšší částky.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Fapi.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.