Ferrino.cz slevový kupón - Slevovykupon.net
Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Ferrino.cz

Ferrino.cz slevový kupón

Zobrazení:


Více o Ferrino.cz

Nakupování na Ferrino.cz...

Kolem roku 1870 experimentoval Cesare Ferrino ve svém obchodě s první průmyslově zpracovatelnou látkou, která byla vylepšená voskem. Automobilka Fiat si tuto látku zvolila pro kapoty svých automobilů a italská armáda jí používala pro své vojenské stany. Přirozeně, že zpráva o skvělé odolné látce se dostala mezi horaly a průzkumníky. Ferrino se proto stalo synonymem pro outdoorové sporty. V České republice zastupuje italskou firmu Ferrino výhradně obchod Ferrino.cz.Produkty Ferrino jsou výsledkem technologického výzkumu, důkladného testování a schopnosti výrobců naslouchat testerům a zákazníkům. Společnost je na kvalitu svých výrobků opravdu pyšná. A proto ji formou obchodu Ferrino.cz distribuuje také mezi české zákazníky.

V nabídce naleznete outdoorové oblečení do těch nejextrémnějších míst. Oblečení je dostupné pro dámy, pro pány, pro děti a také tu nakoupíte spoustu doplňků jako jsou ponča, pláštěnky, rukavice, čepice či šátky.

Ta pravá zábava začíná ale hlavně s batohy Ferrino, které používají polárníci, horolezci, a výzkumníci v těch nejnehostinnějších místech na naší planetě. A i Vy je můžete používat pro cesty na krátkou i dlouhou vzdálenost, do měst, přírody i vysokých hor. Zakoupíte tu totiž turistické batohy, expediční batohy, městské a školní batohy, dámské a dětské batohy, lezecké batohy, skialpinistické a freeriderské batohy, cyklistické a běžecké batohy, záchranářské a vojenské batohy, cestovní tašky, kufry, ledvinky, pouzdra, loďáky a také doplňky a náhradní díly.

Pro přežití v přírodě budete potřebovat také kvalitní stan. Stany vydrží i ty nejextrémnější podmínky a jsou dostupné v různých velikostech a provedení od jednoplášťových až po víceplášťové povrchy. Zakoupíte tu Ferrino ultralehké stany, turistické stany, rodinné stany, expediční stany a také doplňky a náhradní díly. Podobná situace je i se spacáky. Zakoupíte ultralehké spacáky, syntetické spacáky, péřové spacáky, dámské a dětské spacáky nebo doplňky pro spacáky jako jsou nepromokavé vaky a kompresní obaly.

Základem výbavy je také kvalitní obuv. Zakoupíte tu sportovní obuv do terénu pro dámy, pány, děti .. ale také lezečky pro horolezce, ponožky a podkolenky pro každého a také doplňky a impregnaci pro Vaši obuv. Obuv není z nejlevnějších, ale za to s e na ní můžete spolehnout daleko od civilizace a nehrozí, že byste ze skalního masivu šplhali naboso.

Ve vybavení pak naleznete různé zboží jako termosky, vycházkové hole, karimatiky, čelovky, lahve na pití, nádobí, chrániče, karabinky a spoustu dalších věcí.

Zboží Vám domů přiveze doručovací společnost GLS. Platit můžete na dobírku, převodem na účet, platební kartou nebo také hotově či kartou při osobním odběru v Praze nebo GLS parcel shopech.

Věříme, že pokud hledáte kvalitní outdoorové vybavení, tak že si v obchodě Ferrino.cz přijdete opravdu na své. Pokud Vám bude vybavení vyhovovat a prostředí obchodu a zákaznický servis bude tak skvělý, jak předpokládáte, doporučte tento obchod také svým přátelům nebo spolucestovatelům.


Navštivte www.ferrino.czJak uplatnit slevový kód na Ferrino.cz?

Ferrino.cz v současné době neposkytuje žádné slevy ve formě slevových kupónů nebo kódů. Slevy jsou dostupné pro členy prémiového RaiffeisenBank klubu a držitele Sphere Card. Všechny nabídky, které jsou zobrazené na SlevovyKupon.net jsou Vám okamžitě dostupné po přechodu do obchodu Ferrino.cz. Pokud obchod Ferrino.cz začne nabízet slevy a výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o tomto faktu informovat na tomto místě.

Navštivte www.ferrino.cz

Skončené nabídky

25% na batohy v e-shopu Ferrino.cz kupón (do 22.12.2017)
Ferrino.cz - slevový kód -20% sleva na vše kupón (do 22.11.2017)
25% na vše z Ferrino.cz kupón (do 21.11.2017)
Twitter

21.12.2012: Příjemné prožití vánočních svátků, mnoho štěstí a úspěchů v novém roce 2013 !!
23.11.2012: "Glumstore" naše nová světelná reklama :-) http://t.co/YAi8tOkN http://t.co/4FfF6T10
23.11.2012: Prosím hlasujte pro nás :-) díky moc :-) http://t.co/rn3EkfSC


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Change Country

List of popular country versions of this portal...

We are active in more than 200 countries...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Ferrino.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.