Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > F > Finakademie.cz slevový kupón

Finakademie.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.66/5, 44 hlasování)
Pokračovat na finakademie.cz

Aktuální slevy a akce - leden 2023Více o Finakademie.cz

Nakupování na Finakademie.cz...

Líbilo by se Vám mít 3 tisíce dolarů? Co takhle 8 700 dolarů? Na Finakademie.cz v sekci komodit Vám ukážou, jak jen díky 2 hodinám týdně bez vysedávání u počítače zobchodujete i s malým počátečním účtem, klidně i při práci a bez rizika takové peníze.Stačí si najít 2 hodiny týdně – například v sobotu dopoledne. Prohlédnete si pár trhů, zkontrolujete pár grafů a vytipujete si příležitosti pro investici. Do nich v následujícím týdnu vstoupíte. Pak už jen jednou nebo dvakrát týdně mrknete, jak se trhy vyvíjí třeba na telefonu abyste věděli, zda už jste dosáhli požadovaného zisku. Pokud se pozice nebude vyvíjet tak, jak si přejete, tak ji přes telefon jednoduše ukončíte.

Václav Pech a Martin Kopáček jsou dva kolegové, kteří na burze začínali v roce 2005 jako naprostí zelenáči. Hltali kdejaký nesmysl a moc jim to nešlo. Martin pak nalezl opce, Václav se zakoukal do komodit. Komodity dnes oba obchodují společně a jsou úspěšní. Rádi se s Vámi o své zkušenosti v oblasti obchodování s komoditami podělí.

Kurzem, který už na finakademie provozují prošlo už několik stovek lidí. V sérii krátkých videí Vás Václav naučí to nejlepší, co sám používá v komoditním byznysu. Vše Vám jednoduše vysvětlí krok, za krokem v krátkých videolekcích. Ke všemu se budete moci kdykoliv vrátit a budete mít osobní podporu na speciálním diskusním fóru.

Kurz Vás naučí vyhledávat ideální situace ke vstupu do konkrétního trhu. Po absolvování dokážete filtrovat ty správné vymazlené obchody, získáte osobní indikátor Václava FutTrenda zdarma, nemusíte kupovat žádný drahý software – vše je dostupné zdarma. V diskusním fóru poznáte nové kolegy a budete moci probírat své obchody. Nemusíte nikam jezdit, vše zvládnete v pohodlí Vašeho obýváku.

Nenajdete tu žádné jednodenní semináře, které stejně zapomenete, žádné narychlo spíchnuté online kurzíky od amatérů. Máte před sebou komplexní know how s informacemi nabitími videi. K lekcím se můžete kdykoliv vracet. V průběhu kurzu i po jeho skončení je Vám Václav kdykoliv k dispozici a bude s Vámi v kontaktu.

Po skončení kurzu je možné se i osobně setkat a probrat cokoliv, co Vás zajímá. Poznat můžete nové kolegy a dozvědět se exkluzivní informace. Budete součástí komunity lidí, kteří obchodují bez stresu, bez chyb a bez emocí.

Pro vstup do kurzu stačí vyplnit krátký formulář, který obsahuje především fakturační údaje, které jsou potřeba pro vyfakturování služby. Pro platbu můžete využít online platební kartu nebo online bankovní převod. K dispozici je také klasický bankovní převod, který ovšem může trvat 1 – 2 dny.

Věříme, že i Vám se podaří díky tomuto odbornému kurzu prosadit v oblasti obchodu s komoditami.

Navštivte finakademie.cz

Jak uplatnit slevový kód na Finakademie.cz?

Finakademie.cz neposkytuje na přístup ke svému kurzu žádné výhody prostřednictvím slevových kódů. Veškeré nabídky, které jsou pro Vás zobrazené na našem slevovém portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do Finakademie.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte finakademie.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Finakademie.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.