Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > F > Slevové kupóny a slevové kódy do Fio.cz

Fio.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.41/5, 22 hlasování)
Pokračovat na www.fio.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)


Podobné slevy a akce

Fio

Dobrý den, v tomto článku se dozvíte více o Fio bance, moderní české bance, která poskytuje účty bez poplatků a zprostředkovává investice do cenných papírů. Fio banka je vhodná pro ty, kteří hledají jednoduché a výhodné bankovní služby, ať už pro osobní nebo podnikatelské účely. Fio banka nabízí osobní i podnikatelské účty zdarma, které lze založit online. K účtům je možné získat kontokorent, platební kartu nebo hypotéku bez poplatků. Fio banka také umožňuje investovat do podílových fondů, dluhopisů, akcií a komodit prostřednictvím internetového nebo mobilního bankovnictví. Pro ty, kteří chtějí mít osobního makléře nebo poradce, nabízí Fio banka službu e-Broker. Fio banka je bezpečná a spolehlivá banka, která je pod dohledem České národní banky a Slovenské národní banky. Fio banka také upozorňuje na podvodné e-maily a SMS, které se vydávají za zprávy od státních institucí nebo od Fio banky samotné. Fio banka doporučuje neklikat na podezřelé odkazy v těchto zprávách a vždy ověřit pravost komunikace s bankou. Pokud vás zajímá více o Fio bance, navštivte jejich webové stránky nebo kontaktujte jejich infolinku. Fio banka je moderní česká banka pro moderní lidi.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Fio.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.