Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > F > Slevové kupóny a slevové kódy do Fiverr.com
Fiverr.com

Fiverr.com slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3/5, 1 hlasování)
Pokračovat na www.fiverr.com

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Fiverr.com

Nakupování na Fiverr.com...

Fiverr.com: Internetový portál pro freelancery a zákazníky

Fiverr.com je globální tržiště, které přináší dohromady freelancery a zákazníky z více než 500 kategorií. Bez ohledu na to, zda hledáte kvalitní provedení pracovních úkolů nebo nabízíte své služby, fiverr.com nabízí skvělou platformu pro splnění vašich potřeb.

Fiverr slevové kupóny a slevové kódy

Na fiverr.com můžete najít širokou škálu služeb v různých oblastech, včetně grafického designu, digitálního marketingu, psaní a překladů, videí a animací, hudby a zvuku, programování a technologií, byznysu, životního stylu, dat, fotografie a mnoho dalšího. Každá služba je nazývána "Gig" a obsahuje detailní popis, cenu, lhůtu a hodnocení. Můžete si prohlédnout portfolio freelancerů, číst recenze od jejich zákazníků a před zadáním objednávky s nimi komunikovat.

Pro začátek můžete vytvořit zdarma účet na fiverr.com. Pokud chcete prodávat své služby, stačí nastavit svůj Gig s informacemi o tom, co nabízíte, ceně a časovém rozmezí, ve kterém dokážete práci dokončit. Pokud hledáte služby, můžete procházet různými kategoriemi nebo použít vyhledávač s klíčovými slovy. Můžete také použít různé filtry pro seřazení výsledků podle ceny, hodnocení, lhůty a dalších kritérií. Jakmile najdete službu, která vás zaujme, můžete si prohlédnout podrobnosti Gigů a kontaktovat freelancera pro další informace. Poté můžete zadat objednávku a bezpečně zaplatit předem pomocí platebního systému fiverr.com.

Fiverr.com podporuje několik platebních metod pro zákazníky i freelancery, včetně kreditních a debetních karet, PayPalu, bankovního převodu a také virtuální měny nazývané Fiverr Credit. Fiverr Credit můžete získat například vrácením peněz za zrušenou objednávku nebo jako bonus za doporučení nového uživatele. Tuto virtuální měnu můžete použít k nákupu dalších služeb na fiverr.com.

Fiverr.com má několik konkurenčních výhod oproti jiným internetovým portálům pro freelancery a zákazníky. Jednou z nich je široká nabídka služeb v různých cenových rozmezích, které se pohybují od 5 do 10 000 dolarů. Další výhodou je jednoduchý a rychlý proces objednávání a dodání služeb bez nutnosti vyjednávání či smlouvání. Systém hodnocení a recenzí na fiverr.com je transparentní a spolehlivý, což pomáhá udržovat kvalitu služeb a budovat důvěru mezi uživateli. Portál také nabízí nepřetržitou podporu 24/7, která je k dispozici pro řešení jakýchkoli problémů či dotazů.

Filozofie fiverr.com spočívá v tom, že chce změnit způsob, jakým svět spolupracuje. Propojuje podnikatele s freelancery, kteří jim pomáhají realizovat jejich nápady a projekty. Fiverr.com věří, že každý má něco, co může nabídnout, a že každý může najít službu, která mu usnadní život nebo podnikání. Podporuje kreativitu, flexibilitu a svobodu výběru pro obě strany.

Kromě základního tržiště služeb fiverr.com nabízí také další funkce a služby. Například Fiverr Business je řešením pro firmy, které hledají a spravují talentované freelancery pro své projekty. Fiverr Business poskytuje možnosti, jako je vyhledávání vhodných talentů, dedikovaný účetní management, týmová spolupráce a byznys platební řešení. Další službou je Fiverr Learn, kde můžete najít online kurzy vedené světovými experty v různých oblastech. Například existuje bezplatný kurz s názvem "Online Freelancing Essentials: Be A Successful Fiverr Seller", který vás naučí, jak být úspěšným prodejcem na fiverr.com.

Fiverr.com je internetový portál pro freelancery a zákazníky, který nabízí širokou škálu služeb v různých oblastech a cenových rozmezích. Jeho snadný a rychlý proces objednávání a dodání služeb, transparentní a spolehlivý systém hodnocení a recenzí, nepřetržitá podpora a další nabízené funkce dělají z fiverr.com silnou volbu pro ty, kteří hledají nebo nabízejí profesionální mikro práce. Portál má za cíl změnit způsob, jakým svět spolupracuje, a podporovat kreativitu, flexibilitu a svobodu výběru pro obě strany.

Navštivte www.fiverr.com

Jak uplatnit slevový kód na Fiverr.com?

Jedná se o finanční transakci mezi Vámi a člověkem, který bude plnit váš úkol. Fiverr.com je zprostředkující platforma. Není možné uplatňovat slevové kódy. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné na našem slevovém portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po kliknutí na jednotlivé nabídky.

Navštivte www.fiverr.comZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Fiverr.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.