Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > F > Slevové kupóny a slevové kódy do Flexifin.cz
Flexifin.cz

Flexifin.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.66/5, 32 hlasování)
Pokračovat na flexifin.cz

Aktuální slevy a akce (březen 2024)

Více o Flexifin.cz

Nakupování na Flexifin.cz...

Flexifin.cz je flexibilní firma poskytující flexibilní půjčky. Peníze pro vás mají kdykoliv je potřebujete snadno, rychle a bezpečně.

Flexifin slevové kupóny a slevové kódy

Peníze odesílají ihned. Pošlou vám je obratem do několika minut po schválení. V závislosti na rychlosti bank je můžete mít i do několika minut na účtu. Vše je rychlé a bezpečné. Stačí požádat o půjčku online. Půjčka je na cokoliv, kdykoliv a hlavně rychle. Pokud si to jednou vyzkoušíte, stanete se stálým klientem a jako další půjčku už si budete moci půjčit až 20 000 Kč, které jsou dostupné snadněji než v bance. Nečekají vás ani žádné další poplatky. Při dodržení podmínek vás nebude první půjčka stát nic.

Společnost FlexiFin s.r.o. je licencována Českou národní bankou, podle Zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru, k činnostem „Poskytování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení“ a „Poskytování vázaného spotřebitelského úvěru“. Licence je možné ověřit na www.cnb.cz. Přehled všech nákladů spojené s půjčkou, jako výše úrokové sazby, RPSN a poplatků za prodloužení splatnosti a dalších doplňkových služeb, najdeš ve Všeobecných obchodních podmínkách a Sazebníku. Pokud by se Ti stalo, že nemůžeš dodržet termín splacení, zavolej nám na tel. číslo +420 725 438 360 a domluv se s námi na alternativním postupu. Jsme flexibilní, s námi se domluvíš. Za pozdní nebo úplné neplacení dluhů hrozí sankce podle platného Sazebníku poplatků. Společnost FlexiFin s.r.o. neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru ve znění pozdějších předpisů.

Jak na půjčku? Na titulní straně si vyberte částku, kterou si chcete půjčit. Jako nový klient můžete zvolit od 1000 Kč do 15 000 Kč. Pokud úspěšně budete splácet své půjčky, můžete se dostat až na 30 000 Kč. Pak přejdete na vyplnění svého jména, přijímení, rodného čísla a e-mailu s mobilním telefonem. Přečtete si také všeobecné podmínky, zpracování osobních údajů a zaklikněte, že jste si je přečetli. Seznámit se musíte také s notifikací k úvěrovým registrům. K tomu vám bude zaslán kód na telefon, který zadáte do příslušného políčka.

Úvěry je samozřejmě možné také prodloužit v případě, že nestíháte předem smluvenou lhůtu splacení. 7 dnů vás bude stát třetinu poplatků navíc, 14 dnů bude polovinu poplatků navíc a 30 dnů navíc je stejný poplatek jako za další celou půjčku.

Příklad odkladu splatnosti o 14 dnů – služba „Prolongace 14“ Půjčili jsme Ti 5 000 Kč. Protože Ti původní datum nevyhovuje (my nebudeme zjišťovat proč), nabídneme Ti možnost si datum splatnosti prodloužit. Ty ve svém klientském profilu nebo přes našeho telefonního operátora zjistíš cenu služby, kolik máš poslat a platební údaje). V tomto případě je cena služby „Prolongace 14“ spočítána jako polovina z poplatku za poskytnutí úvěru z 5 000 Kč, tedy 675 Kč. Jakmile tato částka bude připsána na náš účet, potvrdíme Ti přes SMS a email nový termín splatnosti.

Věříme, že vám bude půjčka vyhovovat a vy se dostanete zase do kladných čísel na vašem účtu.

Navštivte flexifin.cz

Jak uplatnit slevový kód na Flexifin.cz?

Flexifin.cz nenabízí možnost ušetřit na poplatcích prostřednictvím slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné na stránkách našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do flexifin.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte flexifin.cz

Peníze snadno, bezpečně a ihned

Flexifin půjčka má řadu výhod. Tou první je fakt, že peníze odesílají opravdu ihned. Peníze budou poslány obratem. Do několika minut po schválení je můžete mít na svém účtu. Snadno a bezpečně. 100 % online. Stačí požádat o svou online půjčku a zvládnuto to bude opravdu rychle, odkudkoliv a bezpečně. Půjčit si tu můžete až 30 000 Kč. To platí pro stávající klienty, noví klienti si mohou půjčit méně, poctivě splatit své půjčky a jejich limit bude navýšen. Nečekají na vás žádné další poplatky. Při dodržení podmínek vás první půjčka navíc nebude stát nic navíc. Jsme flexibilní, stejně tak i naše půjčka. Peníze pro Tebe, když je chceš a potřebuješ. Snadno, rychle a bezpečně. Webové stránky www.flexifin.cz provozuje poskytovatel úvěrů společnost FlexiFin s.r.o., se sídlem Čechyňská 419/14a, Brno-střed, Trnitá, 602 00, IČ 24305511. Společnost FlexiFin s.r.o. je dozorována Českou národní bankou.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Flexifin.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.