Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > F > Slevové kupóny a slevové kódy do Flytap.com
Flytap.com

Flytap.com slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.06/5, 31 hlasování)
Pokračovat na www.flytap.com/en-cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Flytap.com

Nakupování na Flytap.com...

Pro ty z Vás, kteří namísto Kralovna.cz nebo Pelikan.cz preferujete zahraniční vyhledávače levných letenek je tu portugalský Flytap.cz. To, jestli tu najdete výhodnější nabídky už necháme na Vás a pustíme se do povídání o tomto skvělém vyhledávači.

Flytap slevové kupóny a slevové kódy

Nenajdete tu češtinu. Najdete tu ovšem formát měny Česká koruna a po zaškrtnutí české vlaječky se Vám jako domácí lokace nastaví Letiště Václava Havla v Praze.

Ovládání tohoto portálu je stejné jako u jakéhokoliv jiného – vyplníte odkud a kam potřebujete letět – za chcete letět jednosměrně nebo i zpět a zda máte flexibilní datum. Pokud plánujete hodně dopředu a na přesném termínu Vám nezáleží, doporučujeme toto políčko zaškrtnout. Při variabilním termínu máte možnost získat mnohem výhodnější nabídky. Vyzkoušet FlyTap.cz můžete také jako objednávku na poslední chvíli. Sbalte si a sledujte nabídky letadel, které se nenaplnily a cena sedadel klesá.

Jako u ostatních rezervátorů letenek i zde máte možnost pronájmu vozidla ve Vaší cílové destinaci nebo hotelu či jiné formy ubytování. Co je ale méně obvykle je nabídka nákupu cesty z letiště do přilehlých měst – toto může být velice zajímavá funkce, která Vám ušetří někdy i hodiny googlení za nejvýhodnější cenou transferu z letiště a na letiště.

Pokud chcete FlyTap.com využívat také pro vyhledávání ideálních destinací pro Vaši dovolenou, pak se můžete přihlásit k newsletteru a nechat si do e-mailu zasílat s předstihem výhodné nabídky na lety do různých nebo vybraných destinací. Další výhodné nabídky naleznete na našem slevovém portálu výše, a to včetně promo kódů, jejichž použití si popíšeme níže.

U výpisu letů musíte být rychlí, protože na nejvýhodnější nabídky s Vámi kliká několik dalších lidí a často se jedná o poslední volné sedačky, pokud objednáváte na poslední chvíli. Chce to tedy trpělivost, než se Vám povede být první a urvat si místo pro sebe. S dokončením objednávky potom neváhejte, protože tato dočasná rezervace trvá pouze několik minut a mohli byste tak o ni přijít.

U tohoto srovnávače Vás už asi nic nového nepřekvapí. Platit můžete kreditními kartami a všechny potřebné informace Vám po dokončení rezervace a platby přijdou na Váš e-mail.

Věříme, že se Vám s FlyTap.com podaří nakoupit letenky levněji, než kdybyste je kupovali přímo od leteckých společností.

Navštivte www.flytap.com/en-cz

Jak uplatnit slevový kód na Flytap.com?

1) Vyplňte údaje odkud, kam a kdy chcete letět

2) Okamžitě na první straně vůbec předtím, než začnete vyhledávat lety vložte promo kód (jak vidíte na obrázku). Od této doby získáváte výhodu promo kódu a výsledné ceny ho mají již v sobě započítaný

Flytap slevové kupóny a slevové kódy

3) Vyberte let a dokončete objednávku. Stále sledujte, zda se sleva neztratila a případně se vraťte do prvního kroku a postup zopakujte.

Navštivte www.flytap.com/en-czZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Flytap.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.