Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > F > Slevové kupóny a slevové kódy do Fondee.cz
Fondee.cz

Fondee.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.62/5, 47 hlasování)
Pokračovat na www.fondee.cz

Aktuální slevy a akce (prosinec 2023)

Více o Fondee.cz

Nakupování na Fondee.cz...

Fondee.cz je tu pro ty, kdo chtějí zhodnocovat své volné peníze v akciích a dluhopisech. Na výběr máte hned 7 modelových portfolii, která sdružují akcie a dluhopisy různého zaměření. Fondee vám zprostředkuje účet u brokera kde si vyberte svůj model a všechny příkazy a udržování portfolia už můžete nechat na nich.Fondee slevové kupóny a slevové kódy

Účet vám u Fondee.cz založí online za pár minut, takže můžete ihned investovat. Vše už si pak řídíte sami v mobilní aplikaci nebo na webu. Pomocí krátkého dotazníku zjistíte, jací jste investoři. Mají pro vás připravené produkty pro konzervativní i odvážné. A když je třeba, umí portfolio také šikovně rebalancovat. Zatímco na Fondee.cz se starají o vaše peníze, Česká národní banka dohlíží zase na ně. Vaše investice jsou u profesionálního obchodníka s cennými papíry, kterého využívají už dlouho tisíce dalších klientů. Problémem není ani potřeba investování přerušit nebo zrušit například kvůli nečekaným výdajům. Své investice můžete prodat a prostředky do dvou týdnů vybrat. Nečekají vás žádné skryté hvězdičky v textu.

Každé portfolio z nabídky tvoří až 14 různých ETF – Exchange Traded Fund. To jsou fondy, které se obchodují na burze a jejich cena kopíruje vývoj tržního indexu. Každé ETF v sobě obsahuje tisíce různých akcií nebo dluhopisů z celého světa.

Vaše peníze Fondee ani broker nedrží u sebe. Jsou bezpečně uschovány u opatrovnické společnosti,jejíž jedinou úlohou je spravování investic. Finance tak nejsou v ohrožení ani v situacích, kdy by činnost Fondee nebo broker ukončili. Společnost Fondee je navíc regulována ČNB, takže vaše fondy jsou pod českým dohledem. K tomu navíc na investice dohlíží tým expertů z Fondee s dlouholetými zkušenostmi ve financích.

Jednoduše a transparentně

• Stručně, jasně a online

• Víte, do čeho investujete

• Víte, kolik to stojí

• Víte, kolik platíte na poplatcích

• Víte, jakou to má hodnotu

• Víte, jaká jsou rizika

• Kdykoli můžete všechno prodat a jít

Bez nesmyslů

• Žádní dvacetiletí finanční poradci

• Žádné netransparentní poplatky

• Žádné nesmysly a nesrozumitelné řeči

• Žádné finanční plány, optimalizace a strategie

• Žádné návštěvy bankovních poboček

A nyní to, co vás zajisté zajímá. Kolik to celé stojí? Poplatky jsou jasné, transparentní a nižší než u finančních institucí. Poplatky Fondee jsou 0,9 % ročně, poplatek za ETF je 0,15 % ročně. To je vše. Žádné vstupní, výstupní poplatky účtovány nejsou, žádný poplatek pro finanční poradce ani bankéře nehrozí.

Na fondee.cz můžete okamžitě provést registraci nebo můžete vyplnit formulář a nechat si zavolat zpět. S Fondee může investovat kdokoli, komu již bylo 18 let, má bydliště v České republice a bankovní účet v českých korunách.

Navštivte www.fondee.cz

Jak uplatnit slevový kód na Fondee.cz?

VideonávodPopis

Fondee.cz nenabízí možnost vložení slevových kódů, protože se nejedná o placenou službu ve smyslu objednání a zaplacení. Používat ale můžete referenční kódy. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do Fondee.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.fondee.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Fondee.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.