Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > F > Slevové kupóny a slevové kódy do Fonetip.cz

Fonetip.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.99/5, 73 hlasování)
Pokračovat na www.fonetip.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Fonetip.cz

Nakupování na Fonetip.cz...

Fonetip.cz slouží svým zákazníkům už od roku 2007 jako obchodní firma, která původně prodávala výhradně satelitní techniku. Dnes má kromě prodejen a e-shopu také velkou prodejní síť zákazníků po celé České republice. Stále se zaměřuje na prodej satelitní techniky, ale sortiment je dnes mnohem širší.

Fonetip slevové kupóny a slevové kódy

Výhodou nákupu na Fontip.cz je jednoznačně vlastní sklad, kde jsou umístěny všechny výrobky, které Fonetip.cz distribuuje – to pro Vás především znamená, že se na nakupené zboží můžete těšit v opravdu krátké době. E-shop už obsloužil více než 100 000 zákazníků, takže není žádným amatérem. Celkem naleznete ve skaldu více než milion produktů.

A z jakých kategorií můžete nakupovat? Jsou to: auto, digitální fotoaparáty, dům a zahrada, elektrotechnika, energie, grily, Hama, hobby, hračky, jízdní kola, kočárky, mobilní telefony a tablet, multimédia, nářadí, PC technika a kancelář, péče o dítě, satelitní a DVB-T technika, školní potřeby nebo třeba vozíky za kolo.

Pokud bychom se zaměřili na sekci satelitní techniky, která vždy byla pro obchod stěžejní, vybírat můžete dekódovací moduly, LNB konvertory, paraboly (60 – 80 cm), satelitní držáky a konzole, satelitní multipřijímače a relé, satelitní přijímače, set-top-boxy DVB-T.

Při nákupu se můžete opřít o skvělý zákaznický servis, který Vám ochotně pomůže s výběrem zboží a s dohledáním dodatečných informací o zboží, které nemusí být uvedeny v popisu. Pokud si nejste jisti, zda tento obchod je právě ten, kde chcete nakupovat, tak využijte certifikátu „Ověřeno zákazníky“ a čtěte na portálu Heureka.cz recenze ověřených zákazníků obchodu FoneTip.cz. Nebudeme Vám říkat, že se nenajdou nespokojení zákazníci – valná většina je ale s obchodem spokojená a obchod by doporučila svým známým.

Fotetip.cz Vám nabízí dopravu prostřednictvím České pošty (do ruky i na poštu) a dále kurýrních služeb Geis, PPL (i na Slovensko) a také úschovné služby Zásilkovna. Využít také můžete výdejních míst a prodejny v Bystřici nad Pernštejnem.

Platit je možné na dobírku nebo prostřednictvím klasického bankovního převodu.

Věříme, že si na Fonetip.cz vyberete, ať už hledáte cokoliv z nabízeného sortimentu, se zbožím budete spokojeni a bude Vám dlouho a dobře sloužit.

Navštivte www.fonetip.cz

Jak uplatnit slevový kód na Fonetip.cz?

Obchod Fonetip.cz nenabízí v současnosti žádnou možnost využití slevových kódů. Všechny nabídky vyobrazené na našem slevovém portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do Fonetip.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a obchod Fonetip.cz začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o této situaci informovat zde včetně podrobného návodu na využití takových kódů.

Navštivte www.fonetip.cz

Satelitní a DVB-T technika na Fonetip.cz

Abyste měli dobrý signál a mohli sledovat své oblíbené kanály a pořady, potřebujete také pořádné vybavení na Vašem domě nebo i ve Vašem bytě. Fonetip.cz je obchod, který je od začátku svého působení zaměřený na prodej a obecně obchodování se satelitní a DVB-T technikou. Nakoupit zde můžete paraboly. LNB konvertory, Satelitní držáky a konzole, dekódovací moduly, Skylink karty, Set-top-boxy DVB-T, Satelitní přijímače a také Satelitní multipřepínače a relé. Chcete při nákupu této satelitní a dVb-t techniky navíc ještě ušetřit?K Navštivte stránky našeho slevového portálu SlevovyKupon.net, nalezněte profil obchodu Fonetip.cz a zjistěte, zda tu pro Vás není přichystaná sleva v podobě zajímavého kupónu nebo kódu.YouTube

20.9.2010: Ariva200 3TV 1D


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Fonetip.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.