Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > F > Slevové kupóny a slevové kódy do Forgeofempires.com
Forgeofempires.com

Forgeofempires.com slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.97/5, 70 hlasování)
Pokračovat na cz.forgeofempires.com

Aktuální slevy a akce (červenec 2024)

Více o Forgeofempires.com

Nakupování na Forgeofempires.com...

Lákají Vás hry, kde nemusíte nic instalovat, stahovat a nemusíte za ně platit? Nemusíte být hned piráty, protože hry, které vypadají skvěle, jsou zdarma a je možné je hrát v prohlížeči existují. Jednou z nich je Forge of Empires.

Cílem autorů Forge of empires bylo vytvořit realistický a autentický svět, což znamená, že každá úroveň odpovídá dějinným souvislostem.

Forge of Empires je kombinací budovatelské a tahové strategie. Podobně jako ve hrách Civilizace nebo Age of Empires Vás hra provede různými stádii vývoje lidí. Budete stavět stavby, dále je vylepšovat a stavět nové a lepší stavby. Čekají na Vás velké bitvy i malé šarvátky, ale také diplomacie. Souboje probíhají na mřížce a pokud za sebou máte tahové strategie z minulého a předminulého desetiletí budete ve hře Forge of Empires jako doma.

Bitvy ale nejsou podobně jako u ostatních prohlížečových her pouze statistickými a číselnými souboji. Bitev se opravdu účastníte a při troše šikovnosti můžete vyhrát i navzdory tomu, že Vaše vojsko nemá převahu. Jedná se o taktiku a vychytralost. Pokud budete šikovní, dostanete se velmi rychle z boje o dřevěné chýše až k ropným rafineriím.

Každý hráč buduje jedno město, které musí uhájit proti hráčům na stejné nebo alespoň podobné úrovni vývoje.

Forgeofempires slevové kupóny a slevové kódy

Ve hře Forge of Empires budete postupovat propracovaným systémem vyzkoumání nových a nových technologií, který je nesmírně podobný již zmíněným AAA strategickým titulům. Výzkum je možná nejdůležitější součástí této hry, protože Vás postupně posouvá do dalších historických dob. Samozřejmě mimo času, který na výzkum budete potřebovat, musíte mít zdroje v podobě herní měny.

Forge of Empires funguje na principu Free2Play. Za běžný postup hrou tak nemusíte zaplatit ani korunu. Hra obsahuje prémiovou herní měnu, která slouží k urychlení postupu hrou. Pokud ale nespěcháte, můžete si užívat budování národa a civilizace bez placení. Většina prohlížečových her je plná mikrotransakcí a reklam. Forge of Empires ale taková není. Žádná věc ani reklama Vám není násilně vnucována. Hra po Vás nechce peníze, pokud chcete budovat více budov najednou, pokud Vám chybí materiál máte možnost ho nakoupit od ostatních hráčů, pokud potřebujete území, stačí zainvestovat do výzkumu. Stačí sledovat spokojenost a stav obyvatelstva a půjde to hladce i bez placení.

Po grafické stránce není hra nejpropracovanější, ale na to, že běží v prohlížeči je velice povedená. Hra nenabízí žádný příběh, ale potěší Vás drobnými úkoly za které budete dostávat odměny. A co je cílem? Cílem je samozřejmě rozšiřovat svou říši, stavět velkolepé stavby a modernizovat. Boji se není možné zcela vyhnout, ale je možné značké ústupky získat pouze obchodem a diplomacií.

Hra není typickým žroutem času. Postupovat budete i když v ní strávíte denně 30 minut času. Nehrozí tak nadměrná závislost, zanedbávání povinností a zarůstání vousem, jako je tomu třeba u některých AAA RPG titulů.

Věříme, že si při hraní užijete dlouhé hodiny nevinné zábavy. A pokud Vás hra naštve, řekněte si, že je to jenom hra.

Navštivte cz.forgeofempires.com

Jak uplatnit slevový kód na Forgeofempires.com?

Hra Forge of Empiers nenabízí žádnou možnost uplatnění slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které můžete získat prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net, získáváte automaticky po přechodu do Forgeofempires.com skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Hra Vás okamžitě po přechodu na web vyzve k registraci. Sledujte kroky na obrazovce k získání herního účtu.

Navštivte cz.forgeofempires.com

Velké bitvy i diplomacie přímo v prohlížeči

Budete stavět stavby, dále je vylepšovat a stavět nové a lepší stavby. Čekají na Vás velké bitvy i malé šarvátky, ale také diplomacie. Souboje probíhají na mřížce a pokud za sebou máte tahové strategie z minulého a předminulého desetiletí budete ve hře Forge of Empires jako doma. Bitvy ale nejsou podobně jako u ostatních prohlížečových her pouze statistickými a číselnými souboji. Bitev se opravdu účastníte a při troše šikovnosti můžete vyhrát i navzdory tomu, že Vaše vojsko nemá převahu. Jedná se o taktiku a vychytralost. Pokud budete šikovní, dostanete se velmi rychle z boje o dřevěné chýše až k ropným rafineriím. Každý hráč buduje jedno město, které musí uhájit proti hráčům na stejné nebo alespoň podobné úrovni vývoje. Svět Vás zaujme především postupem ve výzkumu nových technologií, podobně jako můžete znát z velkých AAA titulů posledních 20 let.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Forgeofempires.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.