Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > F > Slevové kupóny a slevové kódy do Fotbalky.eu

Fotbalky.eu slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.79/5, 14 hlasování)
Pokračovat na www.fotbalky.eu

Aktuální slevy a akce (červen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Fotbalky.eu

Nakupování na Fotbalky.eu...

Fotbalek je ideální zábava pro každou party, do každé hospody, do každého prostoru, kde jsou lidé a mají více času, než je zdrávo. Nač běhat a namáhat se při opravdovém fotbale, když můžete mistrně zvládat stolní fotbálek. A kde je koupíte? Samozřejmě na stránkách internetového obchodu fotbalky.eu

Fotbalky slevové kupóny a slevové kódy

Z lenosti vznikl i tento obchod. V roce 2001 se jeho zakladatel aktivně věnoval snowboardingu a přemýšlel, jak být co nejvíce na horách a nemuset při tom pracovat. Jeho vize byla taková, že nakoupí co nejvíce stolních fotbálků, umístí je do pohostinství a barů a následně bude jenom dojíždět za inkasovat za pronájem a nebude muset nic víc dělat. K fotbálkům se ale hosté pod vlivem alkoholu nechovají pěkně, a tak se množily poruchy, které bylo třeba odstranit. Proto se naučil dělat servis svých a následně i cizích fotbálků. Stoupala potřeba náhradních dílů, které na trhu moc nebyly. Pomalu ale jistě vznikla firma, která se specializuje na prodej a servis fotbálků. A tak i vy si dnes můžete zakoupit fotbálek v e-shopu fotbalky.eu.

Obchod prodává všechny typy stolních fotbálků, které jsou určeny pro různé věkové kategorie. Vybrat můžete: nekomerční stolní fotbal, stolní fotbal do kanceláře, stolní fotbal do školy, dětský stolní fotbal, outdoor stolní fotbal, multi-hra stolí fotbaly, komerční stolní fotbal i bazarové kousky. Skladem je vždy více než 700 fotbálků, takže se nemusíte obávat, že byste na ten svůj dlouho čekali.

Protože fotbálky ve chvílích vášně opravdu tvrdě mydlíme, je třeba občas vyměnit hráče nebo tyč. Na této stránce najdete také spoustu náhradních dílů a doplňků pro váš fotbálek. Nasadíte tak nové rukojeti, promažete tyče a budete moci dále pinkat. Konkrétně tu najdete: omotávky a doplňky, příslušenství pro FAS, příslušenství pro Roberto Sport, Mincovníky a příslušenství, příslušenství pro Garlando, tyče k fotbalům, příslušenství k fotbalům, rukojeti na stolní forbal, průchodky, ložiska a puzzle, míčky a také hráče.

Všechny produkty si samozřejmě můžete nechat zaslat domů. K tomu poslouží Česká pošta formou balíku na poštu, cenným balíkem, balíkem do balíkovny nebo společností DPD. Platit můžete na dobírku, úhradou zálohové faktury, online platební kartou, online bankovním převodem, GoPay peněženkou, Bitcoinem nebo přes Google Pay.

Jsme si jistí, že si ze široké nabídky fotbálků na Fotbalky.eu vyberete a že vám budou dlouhá léta přinášet zábavu u vás doma nebo třeba v hospodě. A nezapomeňte někomu obchod doporučit, pokud bude hledat stolní fotbálek pro sebe nebo třeba svou restauraci.

Navštivte www.fotbalky.eu

Jak uplatnit slevový kód na Fotbalky.eu?

Internetový obchod Fotbalky.cz aktuálně nenabízí možnost ušetřit formou slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás připraveny formou slevových kódů získáte na stránkách našeho slevového portálu proklikem automaticky. Pokud se situace změní a obchod začne nabízet výhody formou slevových kódů, budeme vás o této možnosti informovat zde včetně podrobného návodu na jejich uplatnění.

Navštivte www.fotbalky.euYouTube

14.8.2020: FAS Charme
10.10.2018: Skorapky
1.2.2017: Lovec světla
25.8.2015: FunnyM Robusto
20.3.2015: FAS Smart
21.10.2014: Stavba TUNIRO
12.7.2014: Belfast Klapp


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Fotbalky.eu
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.