Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > F > Slevové kupóny a slevové kódy do Fotbaltour.cz

Fotbaltour.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.67/5, 24 hlasování)
Pokračovat na www.fotbaltour.cz

Aktuální slevy a akce (červenec 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Fotbaltour.cz

Nakupování na Fotbaltour.cz...

Fotbaltour.cz je cestovní kancelář, respektive součást cestovní kanceláře, která se zaměřuje na Fotbalové fanoušky. Hlavním cílem cestovní kanceláře je spokojenost sportovních příznivců a klientů, kteří mají zájem navštěvovat ty nejlepší Fotbalové zápasy.

Fotbaltour slevové kupóny a slevové kódy

Pobočka této cestovní kanceláře má 14 zaměstnanců a k tomu také delegáty v těch nejnavštěvovanějších městech jako jsou Barcelóna, Londýn, Turín, Mnichov a další. Cestovní kancelář spolupracuje výhradně s ověřenými a spolehlivými partery. Mezi spokojenými klienty jsou desítky menších a větších firem, které překvapily své obchodní partnery, upevnily vztahy nebo potěšily své zaměstnance výletem za Fotbalem. Cestovní kancelář má i řadu stálých klientů a partnerů. Samozřejmostí je individuální přístup k požadavkům každého klienta. Připraven bude vždy optimální zájezd na míru. Pro náročnější klientelu jsou pak připravené VIP vstupenky a kompletní servis.

Proč vyrazit na Fotbal právě s Fotbaltour.cz? Máte tu 100 % garanci že získáte vstupenky a nečekají na vás žádné další skryté poplatky. Kategorii vstupenek si navolíte podle vlastního výběru. Zákazníci získají nonstop služby, individuální přístup ke každé objednávce, služby delegáta v ceně zájezdu a další výhody. Volit si můžete také zájezdy a vstupenky podle ligy na kterou se chcete zaměřit.

Cestu za Fotbalem můžete také někomu věnovat. Tento nezapomenutelný Fotbalový zážitek bude potěšením pro vaše nejbližší a zároveň zážitkem na který nikdy nezapomenou. Vstupenky nebo zájezd na Fotbal jsou pro Fotbalového fanouška tím absolutně nejlepším dárkem. Kontaktujte cestovní kancelář a dárková poukázka vám bude vyrobena na míru.

Aktuálně si na webu můžete vybírat ze 194 zájezdů a 190 typů vstupenek to vše za skvělé ceny. Portál využíváte podobně jako když vybíráte dovolenou k moři. Obvykle si ale můžete zakoupit celý balíček, který obsahuje leteckou nebo autobusovou dopravu na místo určení, ubytování na požadovanou dobu a samozřejmě vstupenky na vybrané zápasy. Na zájezdech asistují zkušení delegáti. Máte také možnost si doobjednat speciální pojištění pro Fotbalové zájezdy. Všechny zájezdy nebo jednotlivé vstupenky je možné zakoupit jako dárkový poukaz. Svůj dárek můžete doplnit také zbožím z fan shopu, který obsahuje pár základních povinností jako jsou šály a dresy.Na webu vyplníte nezávazný rezervační formulář obsahující kontaktní údaje (včetně políčka pro slevu), který odešlete a dále už vás bude kontaktovat zástupce cestovní kanceláře.

Přejeme Vám spoustu zábavy na Fotbale po celém světě a také hodně štěstí vašemu vybranému týmu.

Navštivte www.fotbaltour.cz

Jak uplatnit slevový kód na Fotbaltour.cz?

1) Zvolte si Fotbalové vstupenky nebo zájezd z nabídky Fotbaltour.cz.

2) Pod popisem zápasu naleznete zelené tlačítko „Nezávazná rezervace“ na které musíte kliknout.3) Objeví se nezávazný rezervační formulář, který budete muset vyplnit. Předposlední pole je nazvané „Slevový kód“. Pokud kód máte, zadejte jej do tohoto políčka a poté formulář odešlete. Pokud je kód platný bude s vámi domluveno snížení ceny na jeho základě.

Navštivte www.fotbaltour.czYouTube

3.2.2024: ????️???
28.12.2023: 28. prosince 2023
10.6.2023: Legenda Ibra
5.6.2023: 5. června 2023
2.11.2018: ? L.A. Kings ?
2.11.2018: ? NBA Lakers ?
5.10.2018: Liverpool fan ?
5.10.2018: Bayern - Ajax
3.10.2018: FotbalTour.cz


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Fotbaltour.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.