Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > G > Gadgeteshop.cz slevový kupón - květen 2021

Gadgeteshop.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.gadgeteshop.cz

Aktuální slevy a akce - květen 2021


Doporučené nabídky

Více o Gadgeteshop.cz

Nakupování na Gadgeteshop.cz...

Pamatujete si „Gedžytku“ ze animovaného seriálu Rychlá rota? Byla to myš, která uměla všechno opravit, byla chytrá, zvídavá a kutivá. A přesně pro takové lidi je tu GadgetShop.cz – obchůdek pro chytré hlavy. Gadget je česky udělátko nebo zlepšovák, technická novinka, chytrý vynález, užitečný často multifunkční předmět. Přesně taková je nabídka GadgetShop.cz.Obchod prodává to, co zaměstnance a vlastníky samotné nadchne. Tedy především: Praktické gadgets pro každodenní přežití, vědecké a fyzikální hračky i pro univerzity, gadgets do kuchyně i do kanceláře, antigravitační, magnetické a UV-gadgets, nanotechnologie, hologramy, optické iluze, luxusní, propagační a designové unikáty.

A pokud si myslíte, že tu najdete nekvalitní blbosti z Číny jste na omylu. Obchod dováží z několika kontinentů. Najdete tu zboží z Francie, Německa, Polska, Velké Británie, USA, Švýcarska, Holandska, HongKongu, Japonska a také z té nepopulární Číny. Některé Výrobky, které na GadgetShop.cz najdete jsou v České republice unikátní a nikdo jiný je tu ani neprodává. Pokud byste chtěli nějakou vychytávku zakoupit, zkuste si o ní napsat, třeba ji pro Vás GadgetShop.cz zařadí do prodeje.

Abychom Vám demonstrovali zboží, které typicky můžete na GadgetShop.cz nakoupit, navštívíme s Vámi sekci levitace a vznášení. Nepotěšil by Vás třeba levitující fotorámeček – Fotografie s vznáší díky elektromagnetické levitací řízené mikročipem.... – pro Vaše návštěvy to bude skvělá bomba. Fotkou můžete libovolně otáčet a ona jednoduše levituje mezi magnety stojánku. CO takhle levitační lampa – její horní část levituje nad tou spodní a mezi oběma částmi prosvítá světlo. Vylepšit můžete také svou kancelář umístěním levitujícího pera nad podstavcem. A mimo těchto drobných vychytávek tu také zakoupíte různé hračky a další bytové doplňky, které mají téma levitace.

Mimo levitace tu také seženete technologie magnetismu, nanotechnologie, optické iluze, solární hračky, vědecké hračky, výhodné sady, kouzelné hmoty, kouzelná pera a spoustu dalších věcí.
Dopravu u GadgetShop.cz zajišťují neblíže specifikovaní dopravci. Osobně můžete vyzvedávat na GeisPoint. Dodání je delší, než je zvykem u českých obchodů – ekonomickou cestou k Vám zboží bude putovat do 10 dnů. GadgetShop.cz dodává také na Slovensko i ostatních států EU. Platit můžete dobírkou, platební kartou online, bankovním převodem či hotově na výdejně.

Věříme, že Vás Gadgety na GadgetShop.cz potěší a možná Vás inspirují k nákupu nějakého zajímavého dárku založeného na vědě.

Navštivte www.gadgeteshop.cz

Jak uplatnit slevový kód na Gadgeteshop.cz?

Obchod GadgetShop.cz neumožňuje použití slevových kupónů a kódů. Pokud tedy budete chtít uplatnit nabídku, která Vás zaujala na našem slevovém portálu, stačí pouze použít odkaz u každého kupónů a nabídka pro Vás bude okamžitě dostupná v obchodě. Pokud se situace změní a GadgetShop.cz začne nabízet slevové kódy, naleznete zde kompletní návod na využití těchto kódů.

Navštivte www.gadgeteshop.cz

Skončené nabídky

Doprava zdarma nad 2 000 Kč na Gadgeteshop.cz (do 2.2.2021)
Získejte speciální slevy na zboží z Gadgeteshop.cz (do 31.12.2016)
Poštovné zdarma při nákupu již za 1 000 Kč na Gadgeteshop.cz kupón (do 31.5.2014)

Twitter

20.11.2019: SKLADEM! https://t.co/nkAlxE8d5o https://t.co/mzC35Dnazr
24.9.2013: PERLA PŘÁNÍ V ULITĚ http://t.co/NrUPYFlcot
20.9.2013: OTÁČEJÍCÍ SE FOTOKOSTKA TERRA MAGIC! http://t.co/uCHxTzJrTM http://t.co/uCHxTzJrTM
20.9.2013: VŠE CO POTŘEBUJETE PRO POŘÁDNÝ RELAX PĚKNĚ PO RUCE: ORGANIZÉR PRO LÍNOU RUKU http://www.gadgeteshop...
19.9.2013: http://t.co/9yqJqcZlz7 http://t.co/9yqJqcZlz7
19.9.2013: TENHLE ZAPALOVAČ VÁM VYDRŽÍ PĚĚĚKNĚ DLOUHO! A NAVÍC V SOVBĚ MÁ LED A UV SVÍTILNU.. http://www.gadge...
19.9.2013: PROČ HÁZET OBYČEJÝM FRISBEE, KYŽ MŮŽETE MÍT OBŘÍ FRISBEE PRSTENEC? http://t.co/lYv7C5nyJK...

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Gadgeteshop.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.