Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > O > Slevové kupóny a slevové kódy do Ogame.gameforge.com
Ogame.gameforge.com

Ogame.gameforge.com slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.17/5, 66 hlasování)

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Ogame.gameforge.com

Nakupování na Ogame.gameforge.com...

Hledáte prohlížečovou hru z žánru sci-fi, kterou si můžete užívat ve volných chvilkách. Právě to je Ogame od Gameforge. V Ogame budete bojovat o vládu v kosmu v klasickém vesmírném simulátoru. Budete vněm dobývat nové planety, zkoumat futuristické technologie, formovat aliance a soutěžit s tisíci dalšími vládci v epických vesmírných bitvách.

Ogame.gameforge slevové kupóny a slevové kódy

Ogame je jednoduše nadčasová vesmírná strategická klasika ve které budete soutěžit s tisíci jiných hráčů o nadvládu ve vesmíru Ogame. V nekonečných hlubinách vesmíru na vás čeká spousta nebezpečí a výzev. Máte na to? Pokud budete úspěšní, čekají na vás neuvěřitelné poklady anekonečná síla. Vše začíná založením malé kolonie na neobydlené planetě. Využíváním surovin svého domova společně s vlastním taktickým géniem je možné zkoumat nové technologie a stavět silné letky, které vynesou autoritu vašeho režimu ke hvězdám.

Pak už je na čase rozšířit své galaktické impérium kolonizací plnet, vytvářením taktických spojenectví nebo přemožením ostatních hráčů. Vyšlete nebývalé dobývající expedice a podmaníte si galaxii za galaxií než se stanete tím nejmocnějším vládcem vesmíru.

Dolujte kovy, krystal nebo deuterium, které potřebujete k rozvoji kolonie nebo útočte na jiné hráče a drancujte suroviny z jejich skladů a pozůstatků jejich flotil. Své bitvy však volte pečlivě. Pokud se pustíte do špatného protivníka, může to mít fatální následky. A proto jsou tu aliance. Pokud se stanete obětí náletu imperátora je dobré mít přátele se kterými se spojíte v boji proti agresivním velitelům letek. Sdílejte se svými partnery suroviny a vyšlete svou letku do bitevního orchestru v dobách války.

Ničitelé, hvězdy smrti a další těžké bitevní lodě se stanou páteří letky. S nimi můžete vyhladit své nepřátele v individuálních bitvách nebo překvapit útočící letku nedobytnou sítí obranných systémů. Ogame nabídne každému imperátorovi možnost volby vlastního herního stylu. Zvolit tak můžete cestu mírumilovného architekta, chytrého obchodníka, inovativního výzkumníka, obránce slabých nebo bandity všech koutů vesmíru. Celý vesmír leží otevřený a připravený na vaše nové impérium.

Hra Ogame se hraje v prohlížeči. Stačí se zaregistrovat a můžete se do toho pustit. Svůj účet můžete sdílet i s dalšími hrami jako je Ultimate Pirates, Ikariam, Gladiatus a dalšími.

Stejně jako u ostatních prohlížečových her můžete hrát Ogame zcela zdarma. Pokud chcete ovšem postupovat svou hrou rychleji a získat výhodu v podobě rychlejšího postupu úrovněmi, budete potřebovat herní měnu kterou můžete získat nákupem za peníze.

Přejeme vám hodně zábavy při ovládání vašeho vlastního vesmíru a hodně zdaru při snaze o ovládnutí nepřátel.

Navštivte lobby.ogame.gameforge.com/cs_CZ

Jak uplatnit slevový kód na Ogame.gameforge.com?

Ogame na gameforge.com nenabízí možnost uplatnění slevových kupónů. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do gameforge.com (respektive Ogame) skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte lobby.ogame.gameforge.com/cs_CZZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Ogame.gameforge.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.