Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > G > Slevové kupóny a slevové kódy do Gbard-Security.cz

Gbard-Security.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.7/5, 23 hlasování)
Pokračovat na www.gbard-security.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Gbard-Security.cz

Nakupování na Gbard-Security.cz...

Společnost gbard-security.cz je zaměřena výhradně na bezpečnost. Podniká v oblasti bezpečnostních služeb, které provádějí profesionálové na úrovni. To se o konkurenci nedá často říct.

Gbard-Security slevové kupóny a slevové kódy

Oproti konkurenci neprovádí tato bezpečnostní agentura činnosti facility management ani úklidové služby. Zaměřuje se čistě na zabezpečení. Všichni pracovníci jsou profesionálové, kteří dosáhli minimálně středního vzdělání s maturitou a mají alespoň 5 letou praxi v oboru bezpečnosti, v ozbrojených složkách, v ochranné službě a podobně. Tito zaměstnanci jsou pečlivě prověřováni po všech stránkách. Gbard-security.cz si zakládá na striktně profesionálním přístupu odborníků s mnohaletou praxí. Tým bezpečnostních expertů garantuje naprostou kvalitu a profesionalitu poskytovaných služeb bez ohledu na jejich charakteristiku. Sami můžete posoudit profesionalitu jednotlivých členů bezpečnostní služby tak, že nahlédnete do personálních nároků na zaměstnance i na profily manažerů.

Gbardescurity.cz nabízí 3 divize. Divize ostrahy provádí výkon samotné ostrahy VIP prostor, úřadů, firem, institucí, vládních budov a dalších prostor, které mají zvýšenou potřebu ostrahy. V této divizi nabízí profesionální služby přesně podle přání zákazníka. Obvyklými zákazníky jsou velká centra, advokátní a exekutorské kanceláře, velké i menší administrativní budovy, obchodní centra nebo prodejny.

V divizi ochrany je prováděna taktická osobní ochrana osob a rodinných příslušníků zkušenými zaměstnanci s bohatou praxí v bezpečnostních složkách nebo přímo u ochranné služby. Kromě toho provádějí převoz VIP osob, zavazadel, cenin a dalších cenných věcí. Kromě toho zařizují kompletní zajištění bezpečnosti podle provedené analýzy.

A nakonec je tu divize služeb, která má za úkolů provádět zajištění bezpečnostních služeb jako je detekce odposlechů, vyhledání, tvorba bezpečnostních analýz a směrnic, odhalování kriminality, personální a bezpečnostní audity, potírání a odhalování trestné činnosti a další služby, které jsou prováděné opět výhradně profesionály v oboru s dlouholetou praxí.

Bezpečnostní agentura nabízí: bezpečnostní analýzy a směrnice, detekce odposlechových audio-video zařízení, osobní ochrana osob, transfery VIP osob a cenností, návrhy a instalace slaboproudých systémů, bezpečnostní školení zaměstnanců, prověřování dodavatelů, prověřování zaměstnanců a uchazečů o zaměstnání, cílené testovací retail úkony a další služby. Pokud nenajdete takovou službu, kterou požadujete, zkuste agenturu kontaktovat. Bezplatně a diskrétně vám bude poskytnuta rada, případně řešení či postup.

Kvalita služeb je garantována. Zaměstnanci jsou striktně podřízeni vedoucímu pracovníkovi spádové divize služeb a jsou povinni se řídit interními pravidly a směrnicemi, které jsou pro ně závazné. Jakékoliv pochybení nebo nedodržování pravidel má pro ně personální důsledek nebo právní dosah. Ústupky nejsou tolerovány.

S gbard-security.cz se budete vždy cítit v bezpečí.

Navštivte www.gbard-security.cz

Jak uplatnit slevový kód na Gbard-Security.cz?

Gbard-security.cz nenabízí online sjednání služeb. Není tedy možné aplikovat žádnou formu slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás k dispozici prostřednictvím našeho slevového portálu slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do gbard-security.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.gbard-security.cz

Prověřte zaměstnance než je najmete

Napadlo vás někdy, že byste si ušetřili spoustu starostí, když byste věděli o svých budoucích zaměstnancích co jsou zač, než je vůbec přijmete? Gbard-security.cz nabízí také prověřování zaměstnanců a uchazečů o zaměstnání. Gbard-security.cz prověřuje stávající zaměstnance, ale také uchazeče o zaměstnání zejména s ohledem na jimi uváděné informace. Rozsah je obsahově podobný prověřování dodavatelů, ale je doplněn o: - Důvody proč byla dána výpověď u bývalých zaměstnavatelů - Ověřování pracovních referencí, vzdělání, délky a rozsahu praxe - Životní úroveň, majetkové poměry, dluhy, soudní a exekuční řízení, ručitelské závazky apod. - Osobnostní a psychologická charakteristika - Více informací při osobním jednání Osobní přítomnost profesionálního zaměstnance s několikaletou praxí pak může být neocenitelná i při personálním pohovoru vedeném pracovníkem Vašeho personálního oddělení s cílem účelného posouzení psychologických a verbálních jevů.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Gbard-Security.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.